Software - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Professor Franklin´s Instant Photo Effects 2.0

13. srpna 2002, 00.00 | Na grafické efekty všech možných i nemožných typů je zaměřen nový a nepříliš drahý balík Photo Effects pro Windows určený zejména začínajícím uživatelům v oboru počítačové grafiky.

 

 

 

Miraplacid Publisher 3.0

7. srpna 2002, 00.00 | Čekáte dle názvu nějaký nový publikační balík? Miraplacid Publisher slouží k úplně jiným, ale přesto velmi zajímavým účelům. Jedná se totiž o tiskový driver pro Windows, s jehož pomocí lze z libovolné aplikace tisknout dokumenty a různé datové formáty jako obrázky.

 

 

 

ArcSoft PhotoPrinter 4

2. srpna 2002, 00.00 | Potřebujete rychle a pohodlně vytisknout větší množství obrázků? PhotoPrinter je přesně ten typ programu, který pro tisk obrázků můžete použít...

 

 

 

7-studio Filters

31. července 2002, 00.00 | Ne všechny Adobe Photoshop kompatibilní plug-iny musí být drahé a zdaleka ne všechny jsou určeny pouze pro Photoshop.

 

 

 

2D Vector Pak & RealOptimizer pro ACDSee

30. července 2002, 00.00 | Novinkou mezi komerčními plug-iny pro multifunkční image browser ACDSee jsou balíky 2D Vector Pak na prohlížení několika vektorových grafických formátů a RealOptimizer na rychlou optimalizaci obrázků přímo v prostředí ACDSee.

 

 

 

ZoomView: nová cesta prezentace kvalitní grafiky

26. července 2002, 00.00 | Technologie společnosti Viewpoint nabízí velmi zajímavý způsob
internetového publikování počítačové grafiky ve vysokém rozlišení.
Využít ji lze snadno s pomocí freewarových nástrojů i Photoshopu
7. Náklady na její provozování mohou přitom být velmi nízké. Více
v našem článku.

 

 

 

Softwarové novinky 06

25. července 2002, 00.00 | První prázdninové softwarové novinky z oblasti grafiky a multimédií opět přinášejí stručný přehled několika zajímavých updatů a nových programů.

 

 

 

PhotoTOOLS: PhotoMAGNIFY

22. července 2002, 00.00 | Třetím programem z nového balíku PhotoTOOLS, kterému se podíváme na zoubek poněkud podrobněji, je PhotoMAGNIFY určený na mnohonásobná zvětšování obrázků a fotografií z předloh s nízkým rozlišením.

 

 

 

EXIF, aneb jak na "tajemné" informace?

16. července 2002, 00.00 | Rádi byste si prohlédli nebo upravili EXIF data ukládaná digitálními fotoaparáty k jednotlivým fotografiím? Přinášíme vám popis několika specializovaných freewarových programů pro Windows určených k prohlížení a v jednom případě i k editaci EXIF informací.

 

 

 

Kodak Picture Software 1.4

4. července 2002, 00.00 | Občas nebývá na škodu poohlédnout se na internetu u výrobců digitálních fotoaparátů po nějakém novém softwaru. Mimo obvyklých driverů a různých updatů ke komerčním softwarovým balíkům totiž lze najít i řadu zajímavých věcí jako je například freewarový balík Kodak Picture Software.

 

 

 

Strana výpisu

... 221 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: