Software - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Flaming Pear Mr. Contrast

22. ledna 2002, 00.00 | Pracujete často v Photoshopu s jasem a kontrastem? Plug-in Mr. Contrast vám možná práci výrazně usnadní díky komplexně zvládnutému rozhraní. Flaming Pear prostě plug-iny umí.

 

 

 

IrfanView 3.61, špičkový image browser za sympatickou cenu

15. ledna 2002, 00.00 | O kvalitách tohoto freewarového multimediálního prohlížeče obrázků není třeba pochybovat, podíváme se tedy nejnovější verzi na zoubek poněkud podrobněji v naší recenzi.

 

 

 

Nový FontLab přichází

14. ledna 2002, 00.00 | Firma Pyrus před několika měsíci uveřejnila dlouho očekávanou čtvrou verzi písmového editoru FontLab. Mezi nejvýraznější novinky patří podpora formátu OpenType.

 

 

 

Grafika trochu jinak, aneb šetřete svůj zrak

11. ledna 2002, 00.00 | Zrak je sice jeden z nepostradatelných smyslů, řada majitelů počítačů si ho však málo váží. Ne, nemám na mysli low-end monitory v řadě případů s pochybnou kvalitou obrazu, ale hlavně jeho obnovovací frekvenci.

 

 

 

Adobe na Macworldu

10. ledna 2002, 00.00 | Adobe tradičně patří k pozorně sledovaným firmám, na letošním Macworldu se na nové produkty čekalo podobně netrpělivě, jako na novinky od Applu - Mac OS X potřebuje ke svému prosazení nové aplikace, a ty od Adobe jsou z nejpoužívanějších.

 

 

 

Správa písem pod Mac OS X - Suitcase 10

20. listopadu 2001, 00.00 | Stejně jako ve Windows, ani na Mac OS X není správa písem nijak závratná. Jde o jedno z mála míst, která nechávají výrobci operačních systémů na jiných firmách, které toho dokáží využít.

 

 

 

Automatický illustrátor - trocha kreativity

19. listopadu 2001, 00.00 | Co se stane, když spojíte Minesweeper a Illustrator? Pravděpodobně vznikne kreativní nástroj sloužící na ukrácení dlouhých chvil. Právě takový je Auto-Illustrator.

 

 

 

IconXP 1.0

14. listopadu 2001, 00.00 | Nedávno jsme představili jeden z prvních editorů ikon s podporou Windows XP ikon - Microangelo. Ten už dnes není sám, dalším editorem s podporou formátu ikon použitých ve Windows XP je IconXP.

 

 

 

Microangelo 5.5

12. listopadu 2001, 00.00 | Ikonky, ikonky a zase ikonky v nejrůznějších formátech a velikostech. S jakým programem je můžete nejlépe vytvářet, upravovat a pracovat s knihovnami ikon? No přece s Microangelem uvedeným nedávno v nové verzi 5.5.

 

 

 

Eye Candy 3 SE - pluginy pro váš Photoshop zdarma

8. listopadu 2001, 00.00 | Co vám říká firma Alien Skin? Pokud se vám vybaví sady plug-inů Eye Candy a Xenofex, máte dobrou paměť. Balík Eye Candy 3 byl dokonce před pár dny ve speciální edici uvolněn jako freeware.

 

 

 

Strana výpisu

... 226 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: