Software - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

WindowFX 1.2

16. října 2001, 00.00 | Chcete si výrazně vylepšit grafické rozhraní Windows přidáním nejrůznějších možností pro nastavení průhlednosti oken, menu, stínováním a dalšími grafickými vylepšeními? S novou verzí WindowFX máte možnost.

 

 

 

Personal Studio 2.0

15. října 2001, 00.00 | Sháníte pro domácí použití levný a přitom dostatečně výkonný nástroj pro editaci videa a postprodukční efekty? Personal Studio se přímo nabízí...

 

 

 

Výkonné a bezplatné PSUtils

11. října 2001, 00.00 | Potřebujte provádět n-up, velkoformátový tisk nebo jednodušší impozice? K těmto i dalším účelům lze zdarma využít výkonnou sadu řádkových utilit pro zpracování
PostScriptu, kterou si podrobněji přiblížíme v našem článku.

 

 

 

ACDSee RoboEnhancer 1.0

11. října 2001, 00.00 | Používáte pravidelně ACDSee a chybí vám funkce hromadného zpracování obrázků? Potřebujete provádět často stejné, poměrně jednoduché úpravy a nechce se vám spouštět Photoshop? Pak si pořiďte tento plug-in pro oblíbený prohlížeč obrázků.

 

 

 

WebDraw od Jasc Software: výkonný editor pro práci s SVG

10. října 2001, 00.00 | Tvůrci legendárního Paint Shopu přicházejí s řešením pro SVG, které již v preview verzi
vypadá velmi slibně. Více v naší recenzi.

 

 

 

DreamSuite, nová kolekce plug-inů od AutoFX

9. října 2001, 00.00 | Efektový balík DreamSuite nenese svůj název nadarmo, po jeho vyzkoušení se vám totiž o něm možná bude i zdát.

 

 

 

Další binuscan? Ne, Asiva

5. října 2001, 00.00 | Dříve poměrně pestrý trh retušovacích a vylepšovacích programů, které se prodávaly s profesionálními skenery, se postupně čistí. Přesto jsou na trhu (zejména US) díry, které zaplňují menší výrobci.

 

 

 

20/20 v2.2.x

5. října 2001, 00.00 | Dvě dvacítky má ve svém mírně podivném názvu multifunkční public domain grafický editor, prohlížeč obrázků a screen grabber v jednom, editačních a manipulačních funkcí ovšem nabízí určitě víc než dvacet.

 

 

 

Softillion: poštovský panáček ve světě PDF

4. října 2001, 00.00 | Pokud potřebujete zkonvertovat PDF do HTML nebo automaticky vytvářet v PDF dokumentech bookmarky a nechcete kupovat Acrobat s příslušnými pluginy, zkuste samostatné aplikace
prezentované na stránkách společnosti Softillion.

 

 

 

Media Center Plus 3.1

4. října 2001, 00.00 | Jasc Software, autora známého PaintShopu Pro určitě není třeba blíže představovat. Stručné představení si ovšem zaslouží multimediální manager obrázků, animací, videa a zvukových záznamů v podobě balíku Media Center Plus.

 

 

 

Strana výpisu

... 228 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: