Software - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

ClearSkinFX & Net Image

21. února 2002, 00.00 | Potřebujete vyčistit zašuměný obrázek ze skeneru nebo z digitálního fotoaparátu a nemáte k dispozici žádný profesionální grafický editor? Nevadí, s Neat Image nebo ClearSkinFX to jde také. A navíc zdarma.

 

 

 

Elektronický papír - od dynamických cenovek k displejům

18. února 2002, 00.00 | Vývěsní štíty, cenovky a reklamní poutače - tak je v současné době nejčastěji využíván elektronický papír. Proč tomu tak je a v jakých dalších oblastech lze využití elektronického papíru předpokládat?

 

 

 

AutoImager 1.0 - hromadné zpracování obrázků

13. února 2002, 00.00 | Už samotný název programu částečně napovídá mnohé o jeho funkci a pokud si pod ním představujete nástroj na hromadné úpravy obrázků, nemýlíte se.

 

 

 

Softwarové novinky (1.)

7. února 2002, 00.00 | Zajímá vás, co je nového v tajemném světě software pro Windows a Macintosh? Počínaje tímto článkem vám budeme každých 14 dní přinášet přehled vybraných softwarových novinek o všem, co nějak souvisí s grafikou.

 

 

 

Font Reserve 2.65

5. února 2002, 00.00 | Není mnoho managerů fontů, které mimo TrueType fontů umí pracovat i s Adobe Type 1 a OpenType fonty, Font Reserve mezi ně ale patří.

 

 

 

MGI PhotoSuite III SE - darovanému koni ...

1. února 2002, 00.00 | MGI PhotoSuite III není žádnou převratnou novinkou, je však dodáván k celé řadě skenerů, digitálních fotoaparátů a tiskáren, jako startovní řešení pro domácí uživatele. Podívali jsme se tedy trochu podrobněji na to, čím si nás chtějí výrobci hardwaru naklonit.

 

 

 

LyX: bezplatný vizuální front-end TeXu

30. ledna 2002, 00.00 | Chcete využít kvalit sázecího systému TeX bez nutnosti učit se jeho příkazy? Pak možná právě pro vás bude aplikace LyX, jejíž podrobnější přiblížení naleznete v tomto článku. Jak vypadá bezplatné řešení pro kvalitní sazbu?

 

 

 

ScreenCorder 3.0

25. ledna 2002, 00.00 | Softwarový kamkordér je ideální pomůcka například při tvorbě elektronických manuálů, prezentací nebo výukových kurzů. Jedním z tohoto typu programů je i ScreenCorder.

 

 

 

eVe - vizuální vyhledávání v praxi

24. ledna 2002, 00.00 | Jaká je momentálně asi nejprogresivnější technologie na poli vizuálního vyhledávání? A jaké si dělá plány do budoucna? Znamenají vizuální vyhledávače skutečný průlom nebo jde jen o příjemnou pomůcku?

 

 

 

Vizuální vyhledávání jsou budoucností práce s obrazem

23. ledna 2002, 00.00 | Základním problémem informační exploze není nedostatek informací – spíš způsob, jak se propracovat k těm podstatným. Jaká může být budoucnost správy, archivace a vyhledávání grafických motivů, obrázků a fotografií?

 

 

 

Strana výpisu

... 225 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: