Software - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Software

WindowFX 2.0

20. září 2002, 00.00 | Specializovaný efektový prográmek WindowFX od Stardocku je sice ve své druhé verzi dostupný zatím pouze jako součást Object Desktopu, nic nám ale nebrání už teď se obecně se podívat na jeho nové funkce a možnosti.

 

 

 

Recenze: FlipAlbum 5 Professional

10. září 2002, 00.00 | Na vždy musí mít program na archivaci obrázků a fotografií GUI Windows. Může mít totiž klidně podobu klasického papírového alba, což FlipAlbum názorně demonstruje nejen svým netradičním animovaným grafickým rozhraním, ale také zajímavými možnostmi při práci s fotkami a dalšími typy souborů.

 

 

 

Photo Watermark 1.2

6. září 2002, 00.00 | Přidat vodoznak do libovolného množství obrázků či fotografií najednou nemusí být vůbec složité, pokud ovšem na to máte příslušně specializovaný grafický nástroj.

 

 

 

Freeware XnView 1.37 - nejen vynikající prohlížeč a konventor obrázků

2. září 2002, 00.00 | Před více než dvěma lety jste si na našem serveru mohli přečíst recenzi na univerzální image browser a konvertor obrázků XnView. Vývoj XnView se samozřejmě nezastavil, takže se podíváme, co všechno umí tento vynikající freewarový nástroj v současné době.

 

 

 

Rozšiřte schopnosti programů Adobe na serveru Xchange 3

30. srpna 2002, 00.00 | Na serveru www.adobexchange.com je ke stažení obrovské množství skriptů, zásuvných modulů nebo tutoriálů, které mohou výrazně usnadnit vaši práci s aplikacemi firmy Adobe. Poslední článek malé série je zaměřen na Adobe Photoshop.

 

 

 

Anketa: nejpoužívanější grafický bitmapový editor - nominace

27. srpna 2002, 00.00 | Začátkem září budeme na Grafice pokračovat v anketách zkoumající podíl jednotlivých programů na českém a slovenském trhu s aplikacemi pro pre-press. Tentokrát připravujeme anketu o nejpoužívanější grafický editor - nominujte svého favorita.

 

 

 

PhotoImage Digital 1.0 - česká novinka pro zpracování digitálních souborů

27. srpna 2002, 00.00 | Novinkou nejen pro majitele digitálních fotoaparátů je univerzální manager a katalogizér obrázků a digitálních fotografií s vlastním efektovým editorem, s možností hromadného zpracování fotografií, jejich přípravou pro tisk v minilabu, komfortním exportem na CD a řadou dalších užitečných funkcí.

 

 

 

Zoner uvede novinku - Media Explorer 5

23. srpna 2002, 00.00 | Na Invexu představí společnost Zoner novou verzi svého Media Exploreru určeného pro správu multimediálních dokumetů a pro uživatele digitálních fotoaparátů. Podle výrobce jde o produkt s dosud nejvyššími vývojovými náklady této společnosti. Nač se tedy můžeme těšit?

 

 

 

Softwarové novinky 07

19. srpna 2002, 00.00 | I v dalším přehledu prázdninových softwarových novinek z oblasti grafiky a multimédií se najde řada zajímavých programů, plug-inů a různých utilit.

 

 

 

ImageDupeless 1.3

16. srpna 2002, 00.00 | Máte na disku spoustu obrázků a fotografií v různých formátech z různých zdrojů a chtěli byste vyřadit jejich duplikáty, ale nechce se vám obrázky zdlouhavě prohlížet a manuálně porovnávat? ImageDupeless to provede za vás!

 

 

 

Strana výpisu

... 220 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: