Sony Alfa NEX-6 poprvé v ruce - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Digitální video

Sony Alfa NEX-6 poprvé v ruce

26. září 2012, 21.29 | Tento kompaktní systémový fotoaparát můžeme charakterizovat třemi slovy: kompaktnost, výkon, flexibilita. Je ideální pro uživatele, kteří vyžadují výbornou kvalitu obrazu, nespokojí se s jedním napevno zabudovaným objektivem, byť by to byl zoom s velkým rozsahem, ale naopak chtějí využívat různé objektivy a další příslušenství v rámci modulárního systému, avšak preferují přístroj kompaktní, malý, lehký, snadno přenosný.

 

Věřím, že při uvedení tohoto fotoaparátu zajásali všichni, kterým se velmi líbí vloni představený a technicky jen „o fous“ vyšší model NEX-7, ale dosud váhali, zda do něj investovat – v kitu s objektivem 18–55 mm jej lze pořídit za necelých 33 tisíc korun. Nový NEX-6 v kitu s novým E PZ 16–50 mm má stát asi o deset tisíc méně. Sony řadí NEX-6 logicky mezi modely NEX-5R a NEX-7, jak ukázali její představitelé na prezentační akci.     

 

Sony α NEX-6 - model stojící mezi NEX-5R a NEX-7

 

Fotoaparát jsem mohl krátce vyzkoušet vzápětí po jeho představení, tento článek tudíž přináší spolu s podrobnostmi o samotném fotoaparátu i výběr prvních „před-zkušebních“ snímků. Pro testování „na cestě“ bylo velmi příjemné, že kombinace těla NEX-6 a nového setového „power-zoomu“ je opravdu velmi kompaktní a lehká, celkově velmi kladně hodnotím příjemné, intuitivní ovládání s otočným voličem režimů expozice, dvojicí otočných ovladačů, s praktickým rozhraním Quick Navi a s funkčním tlačítkem u spoušti a s možností částečně přizpůsobit ovládání individuálním potřebám.

 

Sony α NEX-6 - nápadité řešení otočných ovladačů a voliče režimů

 

Otočný ovladač umístěný pod voličem režimů expozice na stejné svislé ose, to je velmi praktické, šikovné řešení: oba ovladače jsou snadno dostupné palcem pravé ruky, stejně jako druhý otočný volič na zadní stěně napravo od  displeje. Toto řešení umožňuje rychle a příjemně nastavovat parametry expozice, v plně ručním režimu horním otočným voličem vybírat clonová čísla, zadním čas expozice, ale také nastavovat citlivost, režimy vyvážení bílé a další funkce. Přiznám se, že mě osobně toto řešení vyhovuje ještě více než dva otočné voliče vedle sebe použité u modelu α NEX-7.

 

Sony: podíly prodejů CSC a hybridních přístrojů

 

Přístroje jako Sony α NEX-6 mají potenciál vážně zaujmout širší okruh spotřebitelů včetně náročných fotografů a fotografek, a to i v Evropě, která v podílech prodejů tohoto segmentu trhu zaostává za Japonskem, vybranými trhy jihovýchodní Asie v čele s Jižní Koreou a také za trhem v USA, jak ukázal na tiskové konferenci Sony v Reykjavíku Tatsuya Akashi, Vice President - Digital Imaging Marketing Europe, Sony Europe Ltd., v programu, který bezprostředně předcházel představení novinek Sony jen několik dní před mezinárodním veletrhem Photokina 2012. K tomu lze podotknout, že vývoj prodejů, který nám představitelé Sony ukázali, víceméně odpovídá předpovědím, které zazněly na výstavě Photokina 2010.   

 

Sony: digitální SLR a SLT vs. CSC/hybridní přístroje

 

Pan Tatsuya Akashi rozebral podrobněji i vývoj prodejů systémových fotoaparátů s výměnnými objektivy v samotné Evropě včetně graficky znázorněné postupné změny podílu digitálních SLR a SLT přístrojů a kompaktních systémových přístrojů různých druhů.

 

Sony α NEX-6 podrobněji

 

Fotoaparát je vybaven novým obrazovým snímačem Exmor APS HD CMOS a procesorem Bionz. Senzor je opět formátu APS-C s rozměry 23,5 × 15,6 mm a má rozlišení 16,1 milionu efektivních pixelů. Největší snímek má rozlišení 4912 × 3264 pixelů, základní poměr stran obrazu 3:2 můžeme změnit na širokoúhlých 16:9. Ukládat je možno nekomprimované obrazové soubory RAW, snímky ve formátu JPEG s možností výběru mezi jemným a normálním kompresním poměrem, samozřejmě je také možno simultánně ukládat data RAW + JPEG. Data lze ukládat na paměťové karty Memory Stick PRO Duo/PRO-HG Duo a SD/SDHC/SDXC.

 

Sony α NEX-6 en face

 

Stereofonní video může být buď formátu AVCHD Ver. 2.0, nebo MPEG4 AVC (H.264)/MP4. Maximem je rozlišení Full HD/50p, tedy 1920 × 1080 pixelů a s frekvencí 60, nebo 24 obr./s. Možné je nastavit i nižší rozlišení, a to 1440 × 1080 px á 30 obr./s a 640 × 480 px á 30 obr./s. Mikrofon je stereo, reproduktor mono. Pro snímání videa je samozřejmě k dispozici samostatné tlačítko, které je velmi dobře umístěno, aby bylo snadno dosažitelné, chceme-li ho použít, ale aby nebylo možné stisknout ho nechtěně. Natáčení videa vylepšuje nová funkce Auto Slow Shutter, která zvyšuje kvalitu klipů pořizovaných za slabého osvětlení: přístroj detekuje špatně osvětlené interiéry a noční záběry a automaticky přepne na delší čas závěrky, aby natočené záběry byly jasné.

 

Sony α NEX-6 - bajonet

 

Tělo fotoaparátu bez nasazeného objektivu. NEX-6 má stejně jako všechny modely α NEX přípojný systém a bajonet Sony E pro výměnné objektivy řady NEX E. Díky volitelným adaptérům je možno připojit i „velké“ objektivy s bajonetem systému A, přičemž adaptér LA-EA2 poskytuje plnou podporu funkcí včetně průběžného automatického ostření. Vybrané objektivy jsou vybaveny systémem optické stabilizace obrazu. Lze je snadno poznat podle označení OSS – Optical SteadyShot. Všechny tři nově představené objektivy stabilizaci mají.

 

Sony Alfa NEX-6 - zadní strana s okulárem hledáčku a displejem

 

K přednostem přístroje jednoznačně patří elektronický hledáček XGA OLED Tru-Finder, který výrobce použil už u modelu NEX-7. Opět je umístěn zcela vlevo a opatřen kvalitní měkkou očnicí, což jsme chválili už u NEX-7 a nyní to můžeme zopakovat. Panýlek OLED s úhlopříčkou 1,3 cm (0,5 palce) má rozlišení cca 2 359 000 obrazových bodů, 100% pokrytí zorného pole, zvětšení obrazu cca 1,09× (s 50mm objektivem nastaveným na nekonečno a s dioptrickou korekcí -1 m-1). Má upravitelný jas, je dobře kontrastní – posktuje kvalitní detailní obraz pro fotografování i snímání videa, umožňuje stanovit přesné zaostření a zobrazuje buďto čistý, ničím nerušený obraz, anebo potřebné informace, také "nástroje" autofokusu a virtuální vodováhu, která se výborně s pomůckami pro přesné zaostření doplňuje, a samozřejmě je možno zobrazit i pomocnou mřížku.

 

Sony α NEX-6 - výklopný displej

 

Širokoúhlý barevný displej typu TFT Xtra Fine LCD má délku úhlopříčky 7,5 cm (3 palce) a rozlišení 921 tisíc obrazových bodů. Je umístěný na panelu, který umožňuje vyklopení směrem nahoru asi o 90 stupňů a směrem dolů asi o 45 úhlových stupňů, což usnadňuje snímání z různých, i méně obvyklých pozic. Displej poskytuje kvalitní zobrazení detailů a kontrastní obraz a díky antireflexní úpravě umožňuje použití i za jasného slunečného dne. Samozřejmě umožňuje zobrazit prvky autofokusu, virtuální vodováhu, která se s pomůckami pro přesné zaostření perfektně doplňuje, i pomocnou mřížku pro přesnou kompozici. NEX-6 jako první fotoaparát α NEX nabízí podle mě velmi praktický interaktivní nabídkový a ovládací panel Quick Navi. Některým uživatelům přesto možná bude chybět, že panel není ještě ke všemu dotykový. Ovšem – to už je otázka individuálních potřeb a pohledů „na věc“.

 

Sony α NEX-6

 

Nový systém automatického zaostřování Fast Hybrid AF, který využívá metodu fázové detekce i detekce kontrastu, umožňuje přesné a rychlé zaostření v různých situacích. Autofokus detekující fázi má 99 ostřicích bodů, AF s detekcí kontrastu 25 ostřicích bodů. Nechybí ani funkce souvislého ostření se sledováním objektu v pohybu, který  je možno použít při souvislém snímání rychlostí až 10 obr./s. Technologii Fast Hybrid AF v první fázi přímo podporují objektivy E 18–55 mm 1:3,5–5,6 OSS, E 55–210 mm 1:4,0–6,3 OSS, E 18–200 mm 1:3,5–6,3 OSS a E Sonnar T* 24 mm 1:1,8 ZA a samozřejmě i nové, které se na trhu objeví v dohledné době. U dalších je třeba realizovat upgrade firmware.

 

Pro měření světla je na výběr režim vícesegmentový, vyvážený na střed a bodový. Expozici je možno kompenzovat v rozsahu ± 5 EV. Rozsah citlivosti ISO je od 100 do 25 600. Pro vyvážení bílé barvy je k dispozici plná automatika, šest režimů pro vybrané druhy světla, možnost jemně doladit nastavené vyvážení a také je možno realizovat vyvážení ručně. K dispozici jsou i další praktické, nebo hravé funkce, zejména pak programy pro výrazné zvýšení dynamického rozsahu Auto HDR a DRO, ale také třeba Auto Portrait Framing (kompozice portrétu) a Autoportrét nebo detekce obličeje a úsměvu.

 

Sony α NEX-6 shora

 

Fotografovat je možno s využitím dvou samočinných režimů iAuto a pokročilého iAuto+, na výběr je několik scénických programů (Portrét, Krajina, Makro, Sportovní akce, Západ slunce, Noční portrét, Noční výjev, Soumrak z ruky). Nechybí ani oblíbený program umožňující snadno snímat široké panoramatické záběry Sweep Panorama (2D). A jak se na přístroj, který má vyhovět i nárokům pokročilých fotografů a fotografek, sluší a patří, nabízí i pružný automatický programový režim, program s prioritou clonového čísla, program s prioritou času expozice (1/4000–30 s) a režim s ručním nastavením všech parametrů expozice. A sada tvůrčích stylů, respektive obrazových efektů čítá 11 typů a nabízí 15 variant: Posterizace (barevně i černobíle), Pop barvy, Retro foto, Zvýrazněná barva (červená, zelená, modrá, žlutá), Vysoký kontrast – jednobarevně, Dětský fotoaparát, Soft High-key (Světlé podání), Soft Focus (Měkké zaostření), HDR Painting (Vysoký dynamický rozsah – malba), Syté tóny – jednobarevně a Miniatura.

 

Sony Alfa NEX-6 s vyklopeným bleskem

 

Vestavěný výklopný blesk má směrné číslo 6 (m/ISO 100). Náročnější uživatelé bezpochyby ocení, že α NEX-6 má také aktivní sáňky pro externí blesky a další příslušenství – Multi Interface Shoe, a to „standardního typu“, nikoli „vzor Minolta“.  

 

Sony α NEX-6 - aktivní sáňky pro externí blesky a další příslušenství

 

Základním zdrojem energie je 7,2V dobíjecí lithium-iontová baterie NP-FW50 s kapacitou 1020 mAh, což představuje energii 7,7 Wh . Na plné nabití umožňuje pořídit (podle norem CIPA) cca 360 snímků při používání LCD panelu, anebo cca 270 snímků při používání digitálního hledáčku. Já jsem během testovacího dne pořídil 390 snímků, a to jsem měl k dispozici předprodukční přístroj, různě jsem střídal hledáček a displej, podle potřeby jsem používal výklopný elektronický blesk a různé speciální programy, které mají vyšší energetické nároky než „běžné snímání“, a také jsem si tu a tam pořízené snímky pro kontrolu prohlížel. Nicméně – doporučuji mít s sebou alespoň ještě jednu záložní plně nabitou baterii, zvláště na cestě nebo na výletu. Dokoupit a použít je možno adaptér pro napájení z elektrické sítě. 

 

Sony α NEX-6 - kompaktnost jako přednost

 

Fotoaparát měří 119,9 × 66,9 × 42,6 mm a váží 345 g  i s baterií a paměťovu kartou Memory Stick PRO Duo. Pro připojení má přístroj rozhraní USB 2.0, které je možno použít i pro nabíjení baterie, výstup mini HDMI typu C a samozřejmě velký hit dnešní doby – Wi-Fi jednotku, umožňující snadné bezdrátové sdílení obrazových souborů a videoklipů. Lze je zasílat do smartphonu nebo tabletu, které mají nainstalovanou bezplatnou aplikací PlayMemories Mobile. Snímky lze bezdrátově přenášet i do počítače připojeného k síti nebo do jakéhokoli DLNA-kompatibilního televizoru. A možné je také stahování nových funkcí prostřednictvím PlayMemories Camera Apps. Fotoaparát je třeba přes Wi-Fi nebo USB připojit k počítači, přihlásit se ke svému účtu v síti Sony Entertainment Network a využít službu na stahování aplikací, která umožňuje instalovat nové funkce, například Picture Effect+, Bracket Pro, Multi-Frame NR, Smart Remote Control nebo Direct Upload. Další aplikace budou následovat. Budou to kupříkladu Photo Retouch, Time-Lapse a Cinematic Photo.

 

Sony α NEX-6 a PlayMemories Camera Apps

 

Sony α NEX-6 bude v prodeji od poloviny listopadu 2012 v kitu s novým „zatahovacím“ objektivem typu Power Zoom E 16–50 mm 1:3,5–5,6 OSS a se software PlayMemories Home, a to za 950 €, což je nějakých 23 750 Kč. Samotný objektiv E PZ 16–50 mm (SELP1650) má být k dostání od ledna 2013 za 350 € (8750 Kč). A ještě letos rozšíří kompaktní modulární systém α NEX další dva nové objektivy, E 35 mm 1:1,8 OSS (SEL35F18), který má být v prodeji od prosince za 450 € (11 250 Kč), a E 10–18 mm 1:4,0 OSS (SEL1018), který bude v prodeji už od listopadu za 850 € (21 250 Kč). Od listopadu budet možno zakoupit také nový výkonný a flexibilní externí blesk HVL-F60M (650 € = 16 250 Kč), adaptér do aktivních sáněk Shoe Adaptor ADP-AMA, který umožňuje používat externí blesky s původním připojením vzor Minolta a má stanovenu cenu 28 €, anebo bezdrátový dálkový ovladač využívající infračervené záření.    

 

Sony α NEX-6 - počet objektivů se stále zvyšuje

 

Speciálně pro NEX-6 je připraveno nové příslušenství, třeba měkké pouzdro LCS-ELC6 z pravé kůže, které je kombinací elegantní brašny na tělo fotoaparátu a pouzdra na objektiv SELP1650 nebo SEL16F28, přičemž displej lze vyklopit a možné je také připevnit fotoaparát na stativ. A také měkké pouzdro LCS-EJA, které je ale použitelné i pro další fotoaparáty s bajonetem E a jehož vnitřní kapsy umožňují bezpečně uložit přední krytku objektivu a rezervní paměťovou kartu. 

 

Sony α NEX-6 – výběr z prvních zkušebních snímků

 

Sony α NEX-6 a nový setový Power Zoom

 

Pro pořízení všech snímků jsem použil nový setový „power zoom“ Sony E PZ 16–50 mm 1:3,5–5,6 OSS. Jak vidíte z připojené fotografie, kterou jsem pořídil během "testovacího dne", má posuvný ovladač zoomu, který umožňuje pohotově a planule měnit ohniskovou vzdálenost, aniž by člověk musel přerušit snímání nějaké akce, objektu v pohybu anebo se přestal plně soustředit na kompozici záběru v hledáčku. A díky tomu, že má "výsuvnou optiku", je takto ve "vypnutém stavu" opravdu velmi kompaktní. Jak je zřejmé z označení, disponuje systémem optické stabilizace obrazu. Minimální zaostřovací vzdálenost je 0,25 m. Závit pro snímací filtry má průměr 40,5 mm.

 

Stejně jako v případě Sony SLT α 99 je i v tomto případě třeba vzít v úvahu, že fotoaparát byl z předprodukční série, neměl finální firmware (v. 1.00) a mohl jsem ho vyzkoušet jen krátce, během jednoho dne. Z pořízených snímků sice nelze vyvozovat žádné definitivní závěry, pro předběžné posouzení celkové reprodukční charakteristiky ale poslouží velmi dobře. A nebudu tajit, že už teď se velmi těším, že v dohledné době budu mít možnost vyzkoušet fotoaparát v plné produkční verzi.  

 

Cestou I 

 

Cestou I. Citlivost 100 ISO, čas expozice 1/125 s, clonové číslo 13 a ohnisková vzdálenost 16 mm (ekvivalent 35mm formátu: 24 mm). 

 

Cestou II

 

Cestou II. Citlivost 100 ISO, čas 1/160 s, clona 13 a ohnisko 24 mm (ekv. 36 mm).

 

Cestou III

 

Cestou III. Citlivost 100 ISO, čas 1/125 s, clona 13 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Cestou IV

 

Cestou IV. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 9 a ohnisko 46 mm (ekv. 69 mm).

 

Gejzír I

 

Gejzír I. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 9 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Auto I

 

Auto I. Citlivost 100 ISO, čas 1/160 s, clona 13 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto II

 

Auto II. Citlivost 100 ISO, čas 1/160 s, clona 13 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto III

 

Auto III. Citlivost 100 ISO, čas 1/160 s, clona 13 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto IV

 

Auto IV. Citlivost 100 ISO, čas 1/200 s, clona 13 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto V

 

Auto V. Citlivost 100 ISO, čas 1/200 s, clona 13 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto VI

 

Auto VI. Citlivost 100 ISO, čas 1/400 s, clona 9 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto VII

 

Auto VII. Citlivost 100 ISO, čas 1/400 s, clona 9 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto VIII

 

Auto VIII. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto IX

 

Auto IX. Citlivost 100 ISO, čas 1/400 s, clona 9 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto X

 

Auto X. Citlivost 100 ISO, čas 1/400 s, clona 9 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto XI

 

Auto XI. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 34 mm (ekv. 51 mm).

 

Auto XII

 

Auto XII. Citlivost 100 ISO, čas 1/400 s, clona 9 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto XIII

 

Auto XIII. Citlivost 100 ISO, čas 1/160 s, clona 13 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Auto XIV

 

Auto XIV. Citlivost 100 ISO, čas 1/400 s, clona 9 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Vodopád - panorama

 

Vodopád – panorama. Citlivost 100 ISO, čas 1/125  s, clona 8 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Vodopád I

 

Vodopád I. Citlivost 100 ISO, čas 1/100 s, clona 13 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Vodopád II

 

Vodopád II. Citlivost 100 ISO, čas 1/100 s, clona 13 a ohnisko 38 mm (ekv. 57 mm).

 

Vodopád III

 

Vodopád III. Citlivost 100 ISO, čas 1/100 s, clona 13 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Vodopád IV

 

Vodopád IV. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Vodopád V

 

Vodopád V. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 28 mm (ekv. 42 mm).

 

Vodopád VI

 

Vodopád VI. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 42 mm (ekv. 63 mm).

 

Vodopád VII

 

Vodopád VII. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 50 mm (ekv. 75 mm).

 

Vodopád VIII

 

Vodopád VIII. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Vodopád IX

 

Vodopád IX. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Vodopád X

 

Vodopád X. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 22 mm (ekv. 33 mm).

 

Vodopád XI

 

Vodopád XI. Citlivost 160 ISO, čas 1/160 s, clona 13 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Vodopád XII

 

Vodopád XII. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Vodopád XIII

 

Vodopád XIII. Citlivost 200 ISO, čas 1/160 s, clona 11 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Dům kultury Reykjavík I

 

Dům kultury Reykjavík I. Citlivost 3200 ISO, čas 1/80 s, clona 3,5 a ohnisko 17 mm (ekv. 25 mm).

 

Dům kultury Reykjavík II

 

Dům kultury Reykjavík II. Citlivost 3200 ISO, čas 1/60 s, clona 3,5 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Dům kultury Reykjavík III

 

Dům kultury Reykjavík III. Citlivost 3200 ISO, čas 1/40 s, clona 3,5 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Dům kultury Reykjavík IV

 

Dům kultury Reykjavík IV, respektive pohled ven z restaurace přes deštěm zkropené okno. Citlivost 3200 ISO, čas 1/40 s, clona 3,5 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm).

 

Detail I – barva

 

Detail I – barva. Citlivost 2500 ISO, čas 1/60 s, clona 4 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm). 

 

Detail I – neutrální šedá škála

 

Detail II – čb. Citlivost 2500 ISO, čas 1/60 s, clona 4 a ohnisko 16 mm (ekv. 24 mm). 

 

_______________________________________________________________________________________ 

Megapixel - logoChcete znát názor prodejce, zhlédnout krátkou videoprezentaci prodejního balení, znát aktuální prodejní cenu a vidět nové snímky ze systémového kompaktního fotoaparátu Sony α NEX-6?

 

Přílohy:

 sony_nex6_auto01.jpg (6 108,25 kB)

 sony_nex6_auto02.jpg (7 394,85 kB)

 sony_nex6_auto03.jpg (9 029,94 kB)

 sony_nex6_auto04.jpg (7 225,04 kB)

 sony_nex6_auto05.jpg (6 869,80 kB)

 sony_nex6_auto06.jpg (7 106,63 kB)

 sony_nex6_auto07.jpg (7 212,01 kB)

 sony_nex6_auto08.jpg (7 266,75 kB)

 sony_nex6_auto09.jpg (7 518,05 kB)

 sony_nex6_auto10.jpg (13 815,82 kB)

 sony_nex6_auto11.jpg (7 727,13 kB)

 sony_nex6_auto12.jpg (4 431,80 kB)

 sony_nex6_auto14.jpg (10 128,33 kB)

 sony_nex6_auto1ct.jpg (14 067,37 kB)

 sony_nex6_expr01.jpg (3 641,00 kB)

 sony_nex6_expr02cb.jpg (1 443,16 kB)

 sony_nex6_gejzir01.jpg (10 089,02 kB)

 sony_nex6_kulturak01.jpg (17 305,29 kB)

 sony_nex6_kulturak02.jpg (5 867,78 kB)

 sony_nex6_kulturak03.jpg (6 422,85 kB)

 sony_nex6_kulturak04.jpg (7 139,48 kB)

 sony_nex6_ontheroad01.jpg (7 662,38 kB)

 sony_nex6_ontheroad02.jpg (11 618,83 kB)

 sony_nex6_ontheroad03.jpg (9 482,13 kB)

 sony_nex6_ontheroad04.jpg (6 530,37 kB)

 sony_nex6_vodopad01.jpg (10 882,27 kB)

 sony_nex6_vodopad02.jpg (10 390,24 kB)

 sony_nex6_vodopad03.jpg (13 834,99 kB)

 sony_nex6_vodopad04.jpg (13 201,86 kB)

 sony_nex6_vodopad05.jpg (18 416,34 kB)

 sony_nex6_vodopad06.jpg (9 018,57 kB)

 sony_nex6_vodopad07.jpg (11 816,86 kB)

 sony_nex6_vodopad08.jpg (10 357,44 kB)

 sony_nex6_vodopad09.jpg (12 573,41 kB)

 sony_nex6_vodopad10.jpg (26 363,63 kB)

 sony_nex6_vodopad11.jpg (11 794,02 kB)

 sony_nex6_vodopad12.jpg (12 424,61 kB)

 sony_nex6_vodopad1ct.jpg (17 476,48 kB)

 sony_nex6_panorama.jpg (4 109,60 kB)

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální video  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: