Zprávy - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zprávy

Sony: kvalitní plnoformátový senzor pro SLT, NEX i špičkový Cyber-shot

12. září 2012, 12.58 | Sony dnes na Islandu představila čtyři velmi zajímavé novinky. Kompaktní systémový fotoaparát NEX-6 se snímačem formátu APS-C, první model v nové řadě 6, která vhodně doplní hlavně řady 5 a 7, a trojici špičkových přístrojů s plnoformátovým obrazovým snímačem CMOS s rozlišením 24,3 milionu pixelů SLT Alfa 99, první fotoaparát s duálním AF a výměnnými objektivy, videokameru s výměnnými objektivy Alfa NEX-VG900, první s full-frame snímačem, a špičkový kompaktní fotoaparát Cyber-shot DSC-RX1.

 

 

 

Epson EH-TW550 a Moverio BT-100

10. září 2012, 21.07 | Epson se na veletrhu IFA 2012 představil nejrůznější zobrazovací techniku a samozřejmě se také ve velké míře zaměřil na zobrazování s prostorovým efektem. Jednou z novinek byl snadno přenosný 3D projektor HD Ready/720p, který výrobce směřuje hlavně na milovníky her. Podle zprávy výrobce má být cenově dostupný, avšak cena nebyla v době uveřejnění článku uveřejněna. A velkým hitem expozice Epson byl zobrazovací systém Moverio BT-100.

 

 

 

Toshiba Ultrabook Satellite U940

8. září 2012, 20.38 | Tento stylový a výkonný ultrabook zaujme velkým displejem s délkou úhlopříčky 14 palců (35,6 cm). Využívá nejnovější procesor a grafické karty pro Ultrabooky, má široký výběr portů a rozhraní včetně HDMI, Ethernet LAN a dvou USB 3.0, samozřejmě disponuje vysokorychlostními bezdrátovými sítěmi WLAN, Bluetooth a Intel Wireless Display. V Evropě bude k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí 2012.

 

 

 

Nové ultrabooky Acer Aspire

8. září 2012, 19.02 | Acer vedle stolních počítačů, monitorů a tabletů na veletrhu IFA představil i řadu notebooků typu „vše v jednom“. A rozšířil svou nabídku ultrabooků a tenkých a lehkých notebooků pro uživatele, kteří vyžadují vysoký výkon, tepelnou pohodu, atraktivní vzhled a snadnější každodenní používání na cestách o modely s dotykovými displeji, které jsou připraveny pro efektivní rozšířené využívání nového OS Windows 8. Jedná se o tři modely Aspire – S7, V5 a M3.

 

 

 

Toshiba Satellite Ultrabook U920t – konvertibilní/hybridní notebook/tablet

8. září 2012, 11.24 | Společnost Toshiba Europe GmbH představila svůj první hybridní Ultrabookpro Windows 8, který lze snadno a rychle transformovat z notebooku do režimu tabletu. Její expozice na veletrhu IFA 2012 v Berlíně ale samozřejmě reflektovala všechny inovace z oblasti tabletů, počítačů a televizorů a nechyběla ani sekce foto-video.

 

 

 

NEC MultiSync V322 – 32“ public displej

8. září 2012, 08.51 | Společnost NEC Display Solutions Europe představila 32palcový public displej MultiSync série V s OPS slotem, který zvyšuje úroveň v kategorii public displejů vstupní úrovně. Je navržen tak, aby splňoval nejpřísnější požadavky pro použití v retail signage sektoru, veřejných místech prezentací a informací, jako jsou civilní dopravní letiště, nádržní haly nebo velká obchodní centra, kde jsou potřeba reklamní, informační a další panely

 

 

 

WD My Book VelociRaptor Duo

7. září 2012, 21.15 | Společnost WD, dceřiná firma Western Digital Corporation, představila své nejrychlejší externí digitální úložiště – nový externí disk, který kombinuje extrémní rychlost dvou disků s kapacitou 1 TB, rychlostí 10 000 ot./min. a velkou odolností s prograsivní technologií portů Thunderbolt. Duální úložiště podporuje operační systém Mac OS X, tudíž je atraktivní volbou pro uživatele počítačů Mac a kreativní profesionály, kteří vyžadují vysoký výkon.

 

 

 

Nové tablety Acer ICONIA TAB

7. září 2012, 19.13 | Acer představil tři nové tablety ICONIA TAB, modely A210, W510 a W700. Samozřejmě měly své místo mezi mobilními přístroji také v expozici Acer na veletrhu IFA 2012, které ovšem dominovaly výkonné počítače, velké monitory včetně WiView displeje a dotykového LCD T2 a také různé typy notebooků a netbooků. Nechyběly ani další produkty z nabídky této značky včetně projektorů a dalších multimediálních zařízení a představen byl i AcerCloud.

 

 

 

Otevření nové galerie Polagraph

7. září 2012, 09.28 | Galerie Polagraph vznikla díky spolupráci projektů PolaroidLove, Paragraph a my dear deer a nachází se v ulici Husinecká 14 na pražském Žižkově. Jedná se o malou fotografickou galerii spojenou s obchodem s produkty tří spolupracujících značek. Na místě tudíž bude možno zakoupit fototechniku Polaroid, Impossible Project, Fujifilm nebo my dear deer, ale také ručně vyráběné diáře, bloky, fotoalba a další papírové zboží od Paragraph.

 

 

 

Novinky PocketBook na IFA 2012

7. září 2012, 00.04 | Společnost PocketBook International S.A. v Berlíně uvedla inovovanou elektronickou čtečku knih s technologií elektronického inkoustu – PocketBook Basic New, která oproti původnímu modelu poskytuje novou funkčnost, poutavé uživatelské rozhraní, jednodušší ovládání a lepší ergonomii i design.

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: