Zprávy - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zprávy

Acer TravelMate B113

30. července 2012, 09.08 | Přibližně v půlce letních prázdnin Acer představil malý, tenký, lehký, elegantní notebook TravelMate B113 s dlouhou výdrží baterie, díky níž je vhodný pro každodenní studium nebo jiné použití. Představuje výborné řešení pro školáky a studenty, kterým nabízí výbornou mobilitu, snadnou komunikaci a jednoduché použití. Dobře poslouží začátečníkům, ale také pokročilým uživatelům, kteří hodně cestují.

 

 

 

Toshiba LX830 Full HD počítač All-In-One

25. července 2012, 15.43 | Nový počítač typu „vše v jednom“ představuje multifunkční zábavní centrum s obrazovkou v plném vysokém rozlišení, které poslouží i pro sledování filmů a televizních pořadů, a výborný herní i výpočetní výkon.

 

 

 

NEC MultiSync P232W

25. července 2012, 07.55 | NEC Display Solutions Europe představil další generaci desktop LCD panelů MultiSync série P: 23" Professional Desktop Display. Nový displej využívá nejnovější W-LED technologii, poskytuje vysokou kvalitu obrazu včetně reprodukce barev, splňuje nejvyšší požadavky na Eco produktivitu a nízký příkon, poskytuje výbornou konektivitu a zaujme i z hlediska ergonomie.

 

 

 

Canon EF-M 22 mm 1:2,0 STM

24. července 2012, 12.34 | Druhý z dvojice prvních objektivů nového standardu EF-M pro modulární kompaktní fotografický systém Canon EOS M. Na rozdíl od standardního kitového zoomu 18–55 mm nabízí pevnou ohniskovou vzdálenost 22 mm a ploché, maximálně kompaktní provedení, které přesně odpovídá představě o diskrétním, malém a lehkém systémovém fotografickém přístroji, který se velmi snadno přenáší i používá.

 

 

 

Canon EF-M 18–55 mm 1:3,5–5,6 IS STM

24. července 2012, 11.10 | Základní kitový objektiv se standardním zoomem kombinuje vysoký výkon a kompaktnost, která podporuje snadnou přenosnost. Použita je kvalitní optika Canon a kompaktní design vhodně doplňuje vzhled celé sestavy s malým a lehkým tělem fotoaparátu. Nechybí systém optické stabilizace obrazu a pro pohon systému autofokusu objektiv disponuje novou technologií krokového motorku STM s jemným chodem automatického ostření.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-FZ200

18. července 2012, 21.57 | Už v úvodním článku o zaměření letních novinek Panasonic jsme uvedli, že o všestranně použitelné kompaktní fotoaparáty se zoomy s velkým až extrémním rozsahem je trvalý zájem. Panasonic proto připravil hned dva nové modely Lumix, FZ200 a FZ62 s 24× optickými zoomy Leica DC s výbornou a vynikající světelností. Model FZ200 ji má neměnnou v celém rozsahu zoomu: 25–600 mm 1:2,8 (ekvivalent 35mm kinofilmového formátu).

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-G5 "poprvé v ruce"

18. července 2012, 08.14 | Nejnovější model v řadě Lumix G je celkově velmi dobře optimalizovaný. Využívá vše, co se osvědčilo během čtyř let, které uplynuly od uvedení prvního, průkopnického fotoaparátu v první řadě „bezzrcadlovek“ Panasonic, a nabízí zajímavé inovace. Výsledkem je „šikovný“ foto-video přístroj se snímačem 4/3 standardu, s vyměnitelnými objektivy mikro 4/3 systému, elektronickým hledáčkem, výklopným displejem, ergonomicky tvarovaným tělem a vhodně koncipovanými ovládacími a kontrolními prvky.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-LX7

18. července 2012, 04.59 | Špičkové kompaktní fotoaparáty Lumix řady LX dospěly během let díky pozoruhodným inovacím k letošnímu modelu, který využívá současné pokročilé zobrazovací technologie a nejmodernější systémy a umožňuje realizovat i velmi náročné tvůrčí záměry. Jeho hlavní předností je excelentní objektiv Leica DC Vario-Summilux se světelností F1,4–2,3. V kombinaci s možností použít vysokou citlivost představuje vynikající vybavení i pro tvorbu ve velmi slabém osvětlení. Přístroj má také vylepšené ovládání a disponuje řadou praktických a kreativních funkcí.

 

 

 

Panasonic: 7 novinek pro léto a podzim 2012

18. července 2012, 03.51 | Panasonic posiluje a rozšiřuje několik řad fotoaparátů Lumix. Dne 18. července oficiálně představil sedm nových produktů, šest fotoaparátů Lumix DMC a jeden objektiv: G5, LX7, FZ200, FZ62, LZ20 a SZ5 plus objektiv Lumix G Vario HD 45–150 mm 1:4,0–5,6. Všechny novinky jsme měli možnost poprvé vidět na evropské konferenci v Budapešti ve dnech 3. a 4. července.

 

 

 

PocketBook: „elektronické“ čtení a „elektronický“ inkoust

16. července 2012, 22.43 | Společnost PocketBook, která vstoupila na český trh, se zabývá problematikou elektronického čtení a představuje svou řadu čteček elektronických knih. Ty zahrnují jak modely šetrné pro oči a specializované pro čtení knih, tak i univerzální čtečky – tablety se systémem Android.

 

 

 

Strana výpisu

... 23 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: