Nové ultrabooky Acer Aspire - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

Nové ultrabooky Acer Aspire

8. září 2012, 19.02 | Acer vedle stolních počítačů, monitorů a tabletů na veletrhu IFA představil i řadu notebooků typu „vše v jednom“. A rozšířil svou nabídku ultrabooků a tenkých a lehkých notebooků pro uživatele, kteří vyžadují vysoký výkon, tepelnou pohodu, atraktivní vzhled a snadnější každodenní používání na cestách o modely s dotykovými displeji, které jsou připraveny pro efektivní rozšířené využívání nového OS Windows 8. Jedná se o tři modely Aspire – S7, V5 a M3.

 

Acer Aspire S7 Ultrabook

 

Ultrabooky této řady posouvají mobilní využití o další krok vpřed a přidávají ke spojení výkonu a atraktivního vzhledu uživatelsky příjemné dotykové ovládání, které využije i nové možnosti Windows 8. Jsou nabízeny ve dvou velikostech, s displejem o úhlopříčce 13,3 a 11,6 palce, mají unifikované elegantní hliníkové šasi, které je velmi tenké a lehké, přesto však dostatečně odolné, vhodné pro každodenní používání. Větší model má navíc lesklé víko vytvarované z Gorilla Glass 2.

 

Acer Aspire S7 Ultrabook

 

Oba modely jsou vybaveny desetibodovým dotykovým displejem s Full HD rozlišením. Displej zaručuje ostrý obraz s přesným podáním detailů při promítání filmů i hraní her a současně nabízí přesnější dotykové ovládání. K lepší funkci dotykového ovládání přispívá nové dotykové rozhraní Acer Ring vyvinuté společností Acer, které umožňuje rychlé prohlížení webových stránek, přehrávání hudby, prohlížení fotografií, videí a dokumentů. Rozhraní Acer Ring je zcela podřízeno obsahu, který je zobrazován přehledně a jasně.

 

Displej většího modelu lze otevřít pod úhlem 180 °. Tato poloha je výhodnější ke sdílení obsahu a týmové spolupráci. Nabízí nové možnosti komunikace, které nejen zvyšují produktivitu, ale jsou také zábavnější. Model se 13,3" displejem nabízí až dvanáctihodinovou výdrž baterie, 11,6" model až devítihodinovou výdrž, oba modely využívají inovativní chladicí systém Acer Twin Air, který zajišťuje účinné chlazení a optimální tepelný komfort a umožňuje dosáhnout nejvyššího výkonu.

 

Acer Aspire S7 Ultrabook

 

Řada S7 je vybavena klávesnicí se snímačem světla, která automaticky zjistí změněné světelné podmínky a přizpůsobí jim podsvícení kláves. Dotykové zařízení Acer, které je vhodnější z hlediska použití, je přesnější a celkově lépe ovladatelné, přispívá k vyšší produktivitě. Počítače jsou také vybaveny funkcí Acer Green Instant On, která zajišťuje rychlé zavedení a spuštění operačního systému. A technologie Acer Always Connect umožňuje uživatelům připojit se k internetu téměř okamžitě a zprostředkuje přístup k jejich datům kdykoli a kdekoli.

 

Acer Aspire V5

 

Nová řada tenkých a lehkých notebooků přináší uživatelsky příjemné funkce: desetibodový dotykový displej a větší ukazovací zařízení usnadňují spotřebu obsahu s vícedotykovým ovládáním a využívají nové možnosti Windows 8. Všechny notebooky řady V5 jsou o 30 % tenčí než počítače stejné třídy se dvěma zařízeními na ukládání dat. Jsou vybaveny DVD mechanikou a ergonomickým chlazením. Oba modely, jak větší s úhlopříčkou 15,6 ", tak menší 14", mají  optickou mechaniku, přestože menší je tenký jen 2,1 cm a váží 2,1 kg (větší má tloušťku menší než 2,3 cm a hmotnost 2,4 kg).

 

Acer Aspire V5

 

Výkonné procesory řady Intel Core a osvědčená grafika řady NVIDIA GeForce GT zaručují vynikající výkon potřebný pro každodenní náročný multitasking a tvorbu obsahu. Desetibodový dotykový displej s vysokým rozlišením umožňuje sledovat multimédia a optimalizuje dotykové ovládání. Inteligentní řízení spotřeby a rozmístění dílů přispívají k nízké hlučnosti a tepelné pohodě bez negativního vlivu na výkon. Notebooky jsou tiché a příjemné a splňují standard energetické účinnosti ENERGY STAR. 

 

Acer Aspire V5

 

Jsou vybaveny technologií Acer Instant Connect, která je ideální na cesty. Automaticky skenuje a registruje nejnavštěvovanější přístupové body, a tedy se uživatelé mohou připojit k internetu za pouhých 2,5 s. To je čtyřikrát rychleji ve srovnání s běžnými způsoby připojení. Mají kombinovaný port LAN/VGA, umožňující jedním kabelem připojení k internetu i k externímu displeji. Porty USB 3.0 zajišťují rychlé a snadné sdílení souborů mezi jednotlivými digitálními zařízeními. 

 

Stylový fluidní design doplňují hladké povrchy, které jsou příjemné na dotyk. Klávesnice standardní velikosti a velký ClickPad, které jsou ideálně umístěné a ergonomicky navržené, usnadňují navigaci a přispívají k vyšší produktivitě. Uživatelé mají možnost vybírat počítače Aspire V5 v několika atraktivních barevných variantách.

 

Acer Aspire M3 Ultrabook

 

Acer Aspire M3 Ultrabook

 

Aspire M3 je tenký jen 2,2 cm a váží 2,3 kg, přitom je vybaven desetibodovým dotykovým displejem s jedinečnou navigací, který má úhlopříčku 15,6 palce bez rámečku a jehož zvětšená zobrazovací plocha ukáže celé webové stránky a je mnohem vhodnější ke sledování multimédií. Počítač je připraven plně využít přednosti operačního systému Windows 8.

 

Acer Aspire M3 Ultrabook

 

Využívá nejnovější procesor Intel Core a vyhrazenou grafiku – jako první Ultrabook značky Acer má grafický procesor NVIDIA GeForce GT640M. Umožňuje tudíž hrát i nejmodernější hry s nejvyššími nároky na grafiku a vykreslí i nejmenší detaily, dokonale hladké křivky i realistické animace, samozřejmostí je plynulé streamování internetových videoklipů a filmů, u nichž celkový prožitek ještě umocňuje špičkový zvukový systém Dolby Home Theater v4 a vynikající reproduktory. 

 

Acer Aspire M3 Ultrabook

 

A jak je u notebooků Acer Timeline standardem, také model M3 má baterii s dlouhou výdrží. Na jedno nabití vydrží celý den. Také se přizpůsobí tempu uživatele. Technologie Acer Green Instant-On probudí počítač z režimu spánku za 1,5 sekundy a Acer Instant Connect zajistí připojení k oblíbeným přístupovým bodům za 2,5 sekundy. Elegantní tmavé šasi z hliníkové slitiny zvyšuje odolnost počítače. Aspire M3 je vybaven citlivou klávesnicí "chiclet" s číslicovými klávesami, která umožňuje rychlé a pohodlné psaní, a větším dotykovým zařízením zajišťujícím přesnější ovládání.

 

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: