Zprávy - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zprávy

Soutěžte o chytré fotoaparáty Samsung s Wi-Fi!

13. prosince 2012, 15.35 | Ve hře je Samsung NX1000 v exkluzivním setu s Galaxy TAB 7 a dva kompakty s Wi-Fi! Chcete se pochlubit dech beroucími snímky ze zimní dovolené a nechcete se přitom vláčet s těžkým vybavením? SAMSUNG má řešení! Fotoaparát Samsung NX1000 nabízí kvalitu zrcadlovky v kompaktním a lehkém těle. Kromě toho podporuje také Wi-Fi technologii, s jejíž pomocí můžete snadno a rychle své zážitky nejen sdílet, ale také zálohovat.

 

 

 

Serverový procesor SoC Intel Atom S1200

13. prosince 2012, 02.15 | Intel představil rodinu produktů Atom S1200, která nabídne první 64bitový SoC serverové třídy pro mikroservery a energeticky úsporné úložné a síťové systémy. Nabízí funkce, zajišťující špičkovou spolehlivost, výbornou ovladatelnost a umožňují dosáhnout významných úspor celkových nákladů. Serverový procesor SoC Intel Atom S1200 je vybaven klíčovými funkcemi jako je oprava chybného kódu, 64bitová podpora nebo virtualizační technologie.

 

 

 

Panasonic PT-VW431D

12. prosince 2012, 17.42 | Společnost Panasonic Systems Communications Company Europe má ve své nabídce tento zajímavý kompaktní LCD projektor kompatibilní s technologií Digital Link, kterému lze posílat HD video, zvuk i řídící povely přes jeden kabel. Představuje nový způsob řešení projektoru, který zajišťuje snadný a jednoduchý, přitom však vysoce kvalitní digitální přenos pomocí jednoho LAN kabelu Cat 5e/6 s využitím technologie HDBaseT.

 

 

 

Zalman Mini Tower ZM-T1 a ZM-T2

12. prosince 2012, 09.30 | Zalman představil dvě nové cenově dostupné skříně typu Mini Tower série T. Jsou kompaktní, přesto nabízejí prostorný interiér a až šest míst pro montáž ventilátorů. Skříně zajišťují komfortní montáž komponentů bez použití nářadí a pojmou grafické karty s délkou až 29 cm. Nové počítačové skříně mají optimalizovaný design řešený nejen s ohledem na prostor, ale také na kvalitu provedení a odolnost.

 

 

 

Epson Discproducer PP-100IIBD

11. prosince 2012, 08.03 | Epson uvedl na trh novou verzi zařízení na výrobu kompaktních disků, která umožňuje používat i Blu-ray disky. Discproducer PP-100IIBD je ideální pro ukládání velkých objemů dat na optické disky Blu-ray, DVD nebo CD. Nejnovější model je vybaven špičkovými archivačními Blu-ray jednotkami Pioneer řady PR1, jejichž specifikace převyšují průmyslový standard a nabízejí přesnou výrobu disků s velmi nízkou chybovostí.

 

 

 

IDIF otevřel nový ateliér v Liberci

10. prosince 2012, 12.38 | V pondělí 3. prosince IDIF slavnostně otevřel svůj další ateliér s výukovým prostorem. Je vybudován ve čtvrtém patře libereckého „Baťova domu“ na Soukenném náměstí, roh ulic Pražské a Revoluční, je velmi prostorný a nádherně prosvětlený a nabízí úžasný výhled na Ještěd i blízké okolí středu města. Slavnostního otevření se zúčastnilo několik velmi vážených hostů, mezi kterými byl i náměstek paní primátorky, Bc. Jiří Šolc.

 

 

 

Samsung GALAXY Camera – fotoaparát, který vám otevře dveře do světa

10. prosince 2012, 11.33 | Představte si špičkový fotoaparát s prvotřídním rozlišením, vychytaným zoomem, profesionálním objektivem a přitom tak malý, aby se vám vešel do kapsy. Fotoaparát, který vám umožní díky perfektnímu softwaru a širokoúhlému dotykovému displeji fotografie rovnou upravit do dokonalé podoby. Fotoaparát, který bude online a fotografie umožní přímo sdílet na sociálních sítích nebo prostřednictvím Wi-Fi s dalšími zařízeními vašich přátel, takže odpadne jejich přehrávání do notebooku nebo posílání přes datová úložiště…

 

 

 

Už víme, jaký typ fotoaparátu preferujete, cestujete-li „nalehko“

10. prosince 2012, 09.54 | Otázka naší ankety zněla: „Pokud chci cestovat velmi nalehko, jaký fotoaparát preferuji?“. Připravili jsme sedm odpovědí, více než obvykle, jenže – možností se nabízí mnohem víc, a tak jste stejně měli výběr omezený. Protože ale víme, že většina z vás preferuje zrcadlovky, uzpůsobili jsme tomu nabízené možnosti. Výsledek tento předpoklad potvrdil. Většina z respondentů ankety, i když cestuje „nalehko“, preferuje zrcadlovku.

 

 

 

Transcend StoreJet Cloud 128 GB

9. prosince 2012, 08.37 | Společnost Transcend rozšířila nabídku v řadě externích disků StoreJet Cloud o nový SSD Wi-Fi externí disk s kapacitou paměti 128 GB, který nabízí dostatek místa pro různá mobilní zařízení a díky tomu také další rozšíření možností jejich využití. To platí především u zařízení, která nepodporují paměťové karty nebo připojení pomocí USB portu.

 

 

 

FOMEI: filtry NISI GOLD LR UV

6. prosince 2012, 10.21 | Společnost FOMEI začátkem prosince nabídla zajímavý tip na vánoční dárek: UV filtr NISI GOLD se zlatým kroužkem, tedy praktický a efektní "šperk" na fotoaparát. Filtry NISI LR UV (Golden ring) mají ultratenký pozlacený kroužek, který dodá fotoaparátu elegantní vzhled.

 

 

 

Strana výpisu

10 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: