Photoshop - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Photoshop

Alien Skin Blow Up 2.0: plugin na zvětšování fotografií

2. září 2008, 00.00 | Nová verze pluginu Blow Up pro Adobe Photoshop se specializací na zmenšování a především zvětšování obrázků a fotografií přináší několik zajímavých novinek zejména v oblasti lepší kvality zvětšenin a jejich ostření se zaměření na výstupní médium, dále pak upravený náhledový systém a integrované ořezové funkce. Popis pluginu včetně několika ukázek výstupu z pluginu najdete v článku.

 

 

 

Manga-Effect 1.6: efekty pro manga komiksy v Adobe Photoshopu

18. srpna 2008, 00.00 | Líbí se vám japonské komiksy a animované filmy či seriály ve stylu manga? Dnes jich celá řada vzniká přímo v různých klasických či příslušně specializovaných grafických a animačních editorech, které nabízí spoustu běžných "manga" motion efektů. Podobné efekty ale umí vytvářet i levný plugin Manga-Effect určený pro Adobe Photoshop.

 

 

 

ContrastMaster 1.0: fotografické efekty na bázi kontrastu a tónování digitálních fotografií

12. srpna 2008, 00.00 | Zbrusu nový plugin pro Adobe Photoshop na tvorbu fotografických efektů pomocí úprav kontrastu a spousty dalších funkcí pro nastavení a manipulaci s barvami, jasem, tónováním snímků nebo třeba s využitím polarizačního filtru přináší celou řadu možností, jak vyrobit umělecké digitální fotografie. Představení pluginu vám nyní nabízíme.

 

 

 

Přímé barvy v aplikacích Adobe CS3 (2. část)

1. srpna 2008, 00.00 | V pokračování článku o přípravě tiskové zakázky obsahující pouze dvě tiskové barvy se v druhém díle zaměříme na InDesign a přípravu dat pro tiskárnu.

 

 

 

Adobe uvedla Photoshop Lightroom 2 a další novinky pro RAW workflow

30. července 2008, 00.00 | Po několika měsících od uvedení betaverze se klíčový produkt společnosti Adobe pro práci s RAW snímky Photoshop Lightroom 2 dočkal verze ostré. Podpora 64bitového zpracování, úzká integrace s Photoshopem, optimalizace v rozhraní či nástroje nedestruktivní lokální editace: takové jsou jen některá z mnoha vylepšení, jež tato novinka přináší. Spolu s Lightroom 2 byly uvedeny Camera Raw 4.5 a DNG Converter 4.5, úplnou novinkou je podpora editovatelných DNG profilů kontrolujících způsob interpretace RAW. Více informací přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Nik Silver Efex Pro 1.0: profesionální stylizace černobílých fotografií

15. července 2008, 00.00 | Novinka mezi pluginy pro Adobe Photoshop je určena k tvorbě černobílých fotografií s různými doplňkovými efekty. Silver Efex Pro umí nejen konvertovat barevné snímky do černobílých, ale zvládne také realistickou simulaci různých filmových materiálů, podporuje interaktivní technologii U Point a má paletu pro kreslení efektů libovolným štětcem Photoshopu. Představení pluginu vám nyní nabízíme.

 

 

 

Andromeda LensDoc 3.1: korekce optických vad objektivů digitálních fotoaparátů

8. července 2008, 00.00 | Plugin pro Adobe Photoshop a další grafické editory patří mezi univerzální nástroje na korekce obrazových vad objektivů digitálních fotoaparátů. Na možnosti tohoto profesionálně koncipovaného doplňku se nyní podíváme trochu podrobněji.

 

 

 

GrowCut 2.0: levný plugin na maskování objektů a postav

4. července 2008, 00.00 | GrowCut je levný plugin pro Adobe Photoshop a jiné grafické editory a jeho specializací je automatizované maskování objektů s pomocí několika samostatných nástrojů. Plugin může ušetřit dost času zejména při vyřezávání objektů či postav z fotografií a na jeho vlastnosti se nyní podíváme trochu podrobněji.

 

 

 

Photoshop tutoriál: Tvorba ikonky programu Parallels, 2. díl

11. června 2008, 00.00 | V druhé části článku o tvorbě ikonky programu Parallels si ukážeme, jak
dotvořit ikonku do finální podoby, vhodně zvolit barvu, dopracovat odlesky,
vytvořit pozadí a dodělat závěrečné úpravy tak, aby výsledná ikonka byla k
nerozeznání od původní.

 

 

 

Photoshop tutoriál: Tvorba ikonky programu Parallels, 1. díl

6. června 2008, 00.00 | Aplikace Parallels (dovolující např. spustit systém Windows pod Mac OS),
má velice vtipně a pěkně vyřešenou ikonku. Je jednoduchá, čistá, vyleštěná a
navíc pěkně barevná. A právě proto si dnes ukážeme, jak ji kompletně vytvořit v
programu Adobe Photoshop, abyste uvedený postup mohli použít i na ikonky
jiné ...

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: