Nové tablety Acer ICONIA TAB - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Hardware

Nové tablety Acer ICONIA TAB

7. září 2012, 19.13 | Acer představil tři nové tablety ICONIA TAB, modely A210, W510 a W700. Samozřejmě měly své místo mezi mobilními přístroji také v expozici Acer na veletrhu IFA 2012, které ovšem dominovaly výkonné počítače, velké monitory včetně WiView displeje a dotykového LCD T2 a také různé typy notebooků a netbooků. Nechyběly ani další produkty z nabídky této značky včetně projektorů a dalších multimediálních zařízení a představen byl i AcerCloud.

Acer na IFA 2012

 

Acer ICONIA TAB A210

 

Nový tablet s obrazovkou o úhlopříčce 10,1 palce zajistí zábavu, multimédia, hraní her i surfování na webu v nejvyšší kvalitě. Tenký, inteligentní tablet ICONIA TAB A210 s mnoha jedinečnými přednostmi je vybaven vynikajícími funkcemi, které umožňují každému členu rodiny sledovat multimédia, připojit se k sociálním sítím, číst anebo pracovat. Zdokonalené uživatelské rozhraní Acer Ring reaguje ještě citlivěji a zajistí snadný přístup z jakékoli obrazovky k nejpoužívanějším aplikacím. Tablet navržený pro multitasking dále nabízí funkci Screenshot, která okamžitě pořídí snímky webových stránek, článků, map Google Maps a dokonce i usmívajících se tváří zabíraných při videohovorech.

 

Nový tablet ICONIA TAB A210, který je opatřen na zadní straně měkkým povlakem s elegantním vzorem, přichází na trh ve dvou barevných odstínech – šedé Metallic Gray a bílé Pearly White. Tablet doplňuje široká nabídka příslušenství: ochranné pouzdro, které lze využít jako stojánek při sledování filmů nebo prezentací, ochranné čalouněné pouzdro nabízené ve dvou barevných odstínech, ochranná průhledná fólie, klávesnice Bluetooth a kapacitní stylus.

 

Acer ICONIA TAB A210

 

Hudba, filmy, hry, četba, sociální sítě a dokonce i práce: není nic, co by tablet nezvládl. K ještě lepším zážitkům přispívají předinstalované zábavné hry, které využívají přednosti snímání pohybu v šesti osách pro jedinečné zážitky z her. Tablet navíc podporuje nejrůznější formáty, a tedy zajišťuje vynikající kompatibilitu. Uživatelé mohou stahovat, sdílet a sledovat stovky filmů bez nutnosti je překódovat.

 

Acer ICONIA TAB A210 poslouží v případě potřeby také jako mobilní kancelář. Sada Polaris Office umožňuje uživatelům prohlížet a upravovat dokumenty vytvořené v MS Office a nabízí jim bohaté funkční vybavení spolu se snadnou správou souborů. Při práci můžete navíc poslouchat některou z více než 120 rozhlasových stanic dostupných prostřednictvím aplikace AUPEO! Jestliže však raději hledáte něco ke čtení, navštivte naši online prodejnu knih a stáhněte si poslední bestseller nebo oblíbený časopis.

 

Tablet ICONIA TAB A210 je osazen čtyřjádrovým procesorem NVIDIA Tegra 3. Umožňuje tedy rychlejší a snadnější surfování na webu, multitasking, hraní her v kvalitě srovnatelné s herní konzolí anebo sledování videa ve vysokém rozlišení. Tablet je vybaven 2Mpx kamerou na přední straně, jíž oceníte při živých hovorech s přáteli. Lze ji však využít také k zablokování a odblokování tabletu na základě rozpoznání obličeje. Tato funkce nejen zlepšuje úroveň zabezpečení zařízení, ale navíc zajišťuje, že tablet je skutečně váš. A samozřejmě je mnohem zábavnější ho používat!

 

Acer ICONIA TAB W510

 

Acer ICONIA W510

 

Model ICONIA W510 vyvinul Acer pro operační systém Windows 8, který má vynikající pružnost a umožňuje uživatelům sledovat i sdílet obsah a také pracovat. Má displej s úhlopříčkou 10,1 palce a s vysokým rozlišením. Je optimalizovaný pro dotykové ovládání a určený pro zábavu i práci, při níž uživatelé ocení inovativní odpojitelnou klávesnici. Tablet uvítají zvláště uživatelé, kteří požadují dokonalé dotykové ovládání, avšak současně potřebují flexibilní zařízení vhodné i k pracovnímu využití. Tenká klávesnice, kterou lze jednoduše připojit, usnadňuje psaní a současně prodlouží životnost baterie až na 18 hodin. Navíc umožňuje otočit tablet o 295 ° v prezentačním režimu, který je ideální pro sledování videozáznamů nebo prezentací.

 

Tablet i klávesnice jsou neobyčejně tenké a lehké, a tedy je lze pohodlně přenášet a snadno používat. Displej nabízí širší úhel pohledu a živější, stálejší a věrnější barvy. Je ideální ke sledování multimédií v režimu tabletu nebo sdílení videí a filmů s přáteli, pokud ho připojíte ke klávesnici. Toto jednoduché řešení zajišťuje optimální ergonomii a snadné používání, i když jste na cestách nebo v kanceláři u stolu. Možnosti využití rozšiřuje větší počet portů včetně microHDMI pro okamžité připojení k externímu monitoru a portu microSD, který zvětší kapacitu paměti až na 32 GB.

 

Technologie Always On, Always Connect zajistí, že Acer ICONIA TAB W510 vás bude průběžně informovat o dění na sociálních sítích i o nejnovějších událostech. Můžete kontrolovat elektronickou poštu i sledovat filmy, upravovat prezentace anebo hrát hry. Je úžasné mít v rukou takové zařízení s vícedotykovým displejem, které jedinečným způsobem spojuje funkce běžného tabletu, klávesnici a handsfree ergonomické ovládání.

ICONIA W510 je chráněn řešením Trusted Platform Module (TPM). TPM umožňuje používat generaci kryptografických klíčů zajišťující vyšší stupeň ochrany a omezuje na nejnižší možnou míru riziko zneužití dat při fyzické krádeži nebo hackerském útoku. TPM zaručuje ochranu hardware proti softwarovým útokům a provádí autentizační procesy prostřednictvím subsystému, který zvyšuje úroveň zabezpečení.

 

Acer ICONIA W700

 

Acer ICONIA W700

 

Tento model je výkonný jako notebook, přitom je to elegantní a tenký tablet ve stylovém stříbřitém provedení. Dodáván je s atraktivní kolébkou, která umožňuje nastavit displej do optimální polohy. Tablet do ní lze uložit v poloze na šířku i na výšku. V poloze na šířku může být sklopen pod úhlem 70 ° při sdílení médií a prezentací, nebo pod úhlem 15 °, který je z ergonomického hlediska vhodnější pro dotykové ovládání. Poloha na výšku je ideální ke čtení a surfování. Kolébka, do níž lze tablet snadno vložit a vyjmout, je opatřena připojovacími porty včetně tří portů USB 3.0 a napájecího konektoru.

 

Tablet má výjimečný dotykový displej s úhlopříčkou 11,6 palce a s Full HD rozlišením a zajišťuje čistý a živý obraz a výborné podání detailů  při prohlížení fotografií i při sledování videoklipů nebo filmů. K ještě lepší zábavě přispívá zvukový systém Dolby Home Theater v4. Možnosti jedinečné zábavy rozšiřuje zadní webová kamera s vysokým rozlišením Acer CrystalEye. Umožňuje pořizovat záznamy v rozlišení 1080p, které uživatelé mohou okamžitě zveřejnit na sociálních sítích. A druhou webovou kameru Acer Crystal Eye HD na přední straně uživatelé ocení při živém chatování s přáteli. 

 

Acer ICONIA W700

 

Port Micro HDMI umožňuje připojit tablet k velké obrazovce a sledovat zábavu na větší ploše. Připojením klávesnice Bluetooth proměníte rázem tablet ve stolní počítač. Díky tomuto jednoduchému řešení je zajištěna optimální ergonomie a snadné používání na cestách i na psacím stole. 


Tablet ICONIA W700 je osazen nejmodernějšími procesory Intel. Může tedy nabídnout stejný výkon jako notebook i srovnatelnou výdrž až osm hodin, která dostačuje na celodenní používání tabletu. Tablet je vybaven technologií Instant On, Always Connect, která zajistí připojení k internetu v nejkratší možné době, což umožňuje získat okamžitě informace o aktuálním dění na sociálních sítích, kontrolovat elektronickou poštu nebo se dozvědět nejnovější zprávy.

 

Acer na IFA 2012

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: