Hardware - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

FOMEI: Digitalis Pro – Strobo flash a LED světla

20. září 2012, 19.08 | Stejně jako na předešlých výstavách Photokina, i na letošní patří společnost FOMEI mezi několik málo českých firem, které zde mají své expozice. FOMEI se zaměřila hlavně na Studio Lighting System a do Kolína naplánovala představení tří novinek, a to „stroboskopické verze“ studiových blesků Digitalis Pro, LED Light System a mobilní verze „fotorobota“, která zde má světovou premiéru. Nechybí ovšem ani nexLAB NL-2000 PRO.

 

 

 

Panasonic Lumix GH3: kvalitní video a Wi-Fi

19. září 2012, 23.56 | Kdo delší dobu sleduje postupný vývoj portfolia výkonných kompaktních fotoaparátů Lumix s výměnnými objektivy mikro 4/3 systému, předpokládal, že ve druhé půli letošního roku Panasonic představí nové modely ve dvou řadách, G a GH. Model G5 byl uveden v létě v Budapešti, pro představení následovníka modelu GH2 si Panasonic vybral výstavu Photokina 2012. Lumix GH3 je určen hlavně náročným uživatelům, kteří kladou důraz i na kvalitní videozáznamy.

 

 

 

Canon EOS 6D: full-frame v kompaktním balení

19. září 2012, 13.51 | Canon si vybral výstavu Photokina 2012 pro představení několika nových produktů, z nichž je přirozeně nejvíc atraktivní dlouho očekávaná zrcadlovka s full-frame senzorem, avšak dostupná širšímu okruhu nadšených fotografů a fotografek. Dalšími novinkami jsou dva kompakty PowerShot s objektivy nové generace, a to G15 a SX50 HS, kapesní PowerShot S110 s Wi-Fi pro okamžité sdílení snímků na internetu nebo s jiným bezdrátovým zařízením a také několik fotografických tiskáren včetně termosublimační Selphy CP900 s Wi-Fi.

 

 

 

Nikon D600: kompaktní DSLR s full-frame senzorem

16. září 2012, 22.49 | Společnost Nikon před letošní výstavou Photokina představila novou digitální zrcadlovku formátu FX s 24 miliony pixelů. Je to kompaktní poloprofesionální přístroj, nejmenší a nejlehčí model s plnoformátovým senzorem, který výrobce dosud používal jen u profimodelů. Nyní se výrobce rozhodl nabídnout full-frame senzor FX ještě většímu počtu fotografů než dosud. Jeho atraktivitu zvyšuje také fakt, že využívá i vybrané nejnovější technologie od profipřístrojů.

 

 

 

Sony: kvalitní plnoformátový senzor pro SLT, NEX i špičkový Cyber-shot

12. září 2012, 12.58 | Sony dnes na Islandu představila čtyři velmi zajímavé novinky. Kompaktní systémový fotoaparát NEX-6 se snímačem formátu APS-C, první model v nové řadě 6, která vhodně doplní hlavně řady 5 a 7, a trojici špičkových přístrojů s plnoformátovým obrazovým snímačem CMOS s rozlišením 24,3 milionu pixelů SLT Alfa 99, první fotoaparát s duálním AF a výměnnými objektivy, videokameru s výměnnými objektivy Alfa NEX-VG900, první s full-frame snímačem, a špičkový kompaktní fotoaparát Cyber-shot DSC-RX1.

 

 

 

Epson EH-TW550 a Moverio BT-100

10. září 2012, 21.07 | Epson se na veletrhu IFA 2012 představil nejrůznější zobrazovací techniku a samozřejmě se také ve velké míře zaměřil na zobrazování s prostorovým efektem. Jednou z novinek byl snadno přenosný 3D projektor HD Ready/720p, který výrobce směřuje hlavně na milovníky her. Podle zprávy výrobce má být cenově dostupný, avšak cena nebyla v době uveřejnění článku uveřejněna. A velkým hitem expozice Epson byl zobrazovací systém Moverio BT-100.

 

 

 

Toshiba Ultrabook Satellite U940

8. září 2012, 20.38 | Tento stylový a výkonný ultrabook zaujme velkým displejem s délkou úhlopříčky 14 palců (35,6 cm). Využívá nejnovější procesor a grafické karty pro Ultrabooky, má široký výběr portů a rozhraní včetně HDMI, Ethernet LAN a dvou USB 3.0, samozřejmě disponuje vysokorychlostními bezdrátovými sítěmi WLAN, Bluetooth a Intel Wireless Display. V Evropě bude k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí 2012.

 

 

 

Nové ultrabooky Acer Aspire

8. září 2012, 19.02 | Acer vedle stolních počítačů, monitorů a tabletů na veletrhu IFA představil i řadu notebooků typu „vše v jednom“. A rozšířil svou nabídku ultrabooků a tenkých a lehkých notebooků pro uživatele, kteří vyžadují vysoký výkon, tepelnou pohodu, atraktivní vzhled a snadnější každodenní používání na cestách o modely s dotykovými displeji, které jsou připraveny pro efektivní rozšířené využívání nového OS Windows 8. Jedná se o tři modely Aspire – S7, V5 a M3.

 

 

 

Toshiba Satellite Ultrabook U920t – konvertibilní/hybridní notebook/tablet

8. září 2012, 11.24 | Společnost Toshiba Europe GmbH představila svůj první hybridní Ultrabookpro Windows 8, který lze snadno a rychle transformovat z notebooku do režimu tabletu. Její expozice na veletrhu IFA 2012 v Berlíně ale samozřejmě reflektovala všechny inovace z oblasti tabletů, počítačů a televizorů a nechyběla ani sekce foto-video.

 

 

 

NEC MultiSync V322 – 32“ public displej

8. září 2012, 08.51 | Společnost NEC Display Solutions Europe představila 32palcový public displej MultiSync série V s OPS slotem, který zvyšuje úroveň v kategorii public displejů vstupní úrovně. Je navržen tak, aby splňoval nejpřísnější požadavky pro použití v retail signage sektoru, veřejných místech prezentací a informací, jako jsou civilní dopravní letiště, nádržní haly nebo velká obchodní centra, kde jsou potřeba reklamní, informační a další panely

 

 

 

Strana výpisu

... 39 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: