Hardware - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Hardware

Acer Aspire One 725

25. června 2012, 18.14 | Acer rozšířil svou řadu nejlépe prodávaných netbooků o kompaktní multimediální model Aspire One 725. Tento elegantní stylový netbook umožňuje snadno a kdekoli ve vysoké kvalitě sledovat filmy a videoklipy, hrát hry a prohlížet fotografie. Je ale vhodný nejen pro multimediální zábavu, ale i pro vážnou práci.

 

 

 

Varta V-Man Home Station

24. června 2012, 17.08 | Speciálně koncipovaná domácí nabíjecí stanice představuje komplexní řešení nabíjení baterií a akumulátorů různých drobných elektronických přístrojů a mobilních zařízení a také dvojic tužkových a mikrotužkových NiMH akumulátorů. Lze ji s výhodou využít v domácnosti, ve studiu nebo v kanceláři.

 

 

 

Canon imageFORMULA ScanFront 300e a 300eP

21. června 2012, 09.59 | Nabídku Canon rozšířily tyto dva nové ultrakompaktní síťové skenery se softwarem eCopy ShareScan pro pokročilé zpracování dokumentů. Pomocí optického rozpoznávání znaků (OCR) lze při skenování dokumentů data extrahovat a v reálném čase je ověřit a integrovat do stávajících podnikových aplikací. eCopy ShareScan také umožňuje editovatelné dokumenty snadno odesílat rovnou do aplikací jako Microsoft Word a Excel a do informačních systémů včetně SharePoint, OpenText DM, EMC Documentum a iManage Worksite.

 

 

 

Microsoft Surface – stylový tablet s tenkou klávesnicí

20. června 2012, 21.51 | Pokud vám u tabletů chyběla skutečná klávesnice, nyní už nebude. Microsoft představil svou jedinečnou verzi tabletu, který nazval Surface a spojil v něm tablet a netbook – vytvořil tablet s tenkou výklopnou klávesnicí. Microsoft předpokládá, že jeho přístroj má šanci nahradit stolní počítač.

 

 

 

Palmknihy: tři vlastní čtečky eKnih

17. června 2012, 11.16 | Podle výzkumu Českého národního panelu, společného projektu výzkumných agentur NMS a STEM/MARK, elektronickou verzi knih v současné době upřednostňuje skoro třetina českých čtenářů. Je zřejmé, že zájem o elektronické knihy roste a spolu s ním také počet uživatelů speciálních čteček. Reakce Palmknihy je logická: společnost představila tři vlastní čtečky.

 

 

 

Canon imageFORMULA P-215 v testu

15. června 2012, 12.36 | Skener P-215 je malý, lehký, snadno přenosný a velmi rychlý – nejrychlejší kompaktní skener napájený přes USB. Je ideální doplněk vybavení malé a domácí kanceláře, uvítají ho ti, kdo „pracují na dálku“, ale obecně je vhodný pro kohokoli, kdo potřebuje snadno a rychle digitalizovat dokumenty, prezentace, případně i fotografie, a nechce si pořizovat „velký skener“.

 

 

 

Ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U772

12. června 2012, 22.33 | Společnost Fujitsu představila první ultrabook navržený pro firemní profesionály, kterým nabízí třeba technologii Intel vPro, rozhraní 4G/LTE, snímač otisků prstů, možnost provozu na baterie po celý den a replikátor portů. Má ale také atraktivní stylové provedení a je nabízen v červené a stříbřité barvě.

 

 

 

Dotykový ultrabook Acer Aspire S7

12. června 2012, 22.10 | Acer na veletrhu Computex Taipei představil špičkové dotykové ultrabooky Aspire S7 s Full HD rozlišením a s operačním systémem Windows 8. Stylové ultrabooky s dotykovou obrazovkou mohou být pro řadu uživatelů zajímavou alternativou pro tablety, zvláště pak, jedná-li se o jedny z nejtenčích a nejlehčích ultrabooků na světě.

 

 

 

Medicínský displej NEC MD211G3

4. června 2012, 21.10 | Společnost NEC Display Solutions Europe uvedla na trh nový špičkový medicínský displej k primární diagnostice pacientských snímků. Je to vysoce výkonný černobílý displej s rozlišením 3 Mpx, s vysokým jasem a s mnoha možnostmi pro připojení.

 

 

 

Tenké monitory Acer G6

24. května 2012, 01.20 | Acer představil nové LCD monitory řady G6. Jsou výkonné, tenké, stylové a vhodné pro každodenní práci i pro zábavu – sledování filmů a hraní akčních her. Umožňují sledovat multimediální soubory, video, fotografie i texty ve vysokém rozlišení a celkově výborné kvalitě.

 

 

 

Strana výpisu

... 45 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: