Hardware - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Hardware

Fujitsu: skener a myš se senzorem PalmSecure-SL

20. srpna 2012, 22.34 | Společnost Fujitsu představila nejmenší a nejtenčí bezkontaktní senzor na světě, který skenuje žíly v dlani člověka. Současně s ním uvádí na trh myš s integrovaným senzorem s názvem PalmSecure-SL. Oproti starším generacím provádí uživatel identifikaci velmi jednoduše – jen rychlým umístěním dlaně nad senzor.

 

 

 

Panasonic AG-AC90

20. srpna 2012, 00.14 | Panasonic pro podzimní trh profesionálních digitálních videokamer připravil nový model série AVCCAM. Videokamera AG-AC90 se záznamem na paměťové karty spojuje vysokou kvalitu obrazu, pokročilé funkce a snadné ovládání v moderním provedení. Novinka má být v prodeji od října 2012.

 

 

 

LG Flatron IPS 234V v praxi

17. srpna 2012, 12.12 | V první polovině letních prázdnin jsme testovali širokoúhlý 23palcový LED LCD monitor LG série IPS4. LG Electronics tento monitor z řady Flatron označuje IPS234V-PN a ukazuje na něm, že IPS panely už nejsou určeny jen profesionálním grafikům a dalším náročným uživatelům. Monitor poskytuje výborné zobrazení: široký pozorovací úhel, kvalitní podání barev a vysoký jas. Je vhodný nejen pro hraní her, sledování filmů a práci s internetem, ale i pro editaci fotografií.

 

 

 

Epson SureColor SC-S50610

16. srpna 2012, 14.38 | Epson představil novou superrychlou 64palcovou inkoustovou tiskárnu, kterou směřuje do firem, POS a k signmakerům s velkým objemem výroby a všem zákazníkům, kteří potřebují nebo chtějí díky její velmi vysoké výkonnosti zvýšit výrobní kapacitu velkoformátového tisku.

 

 

 

AMD FirePro V5900, dvougigový střízlík

16. srpna 2012, 11.16 | Profesionální grafické karty jsou do značné míry zvláštním segmentem trhu. Papírově často zaostávají za herními sourozenci, technologicky jsou nezřídka o stupínek níže, ale přesto mají co nabídnout. AMD FirePro V5900 není v tomto ohledu výjimkou. Zajímavá karta se zajímavou výbavou a také vlastnostmi. Střízlík.

 

 

 

Canon PowerShot S100 v testu

15. srpna 2012, 17.37 | Třetí model v řadě kapesních, ale výkonných a dobře vybavených kompaktních fotoaparátů PowerShot S přímo navazuje na S95. Samozřejmě opět disponuje důmyslně řešeným ovládáním, má však nový objektiv, vylepšený „HS systém“ včetně nových základních systémů a nově má zabudovanou také jednotku GPS, kvůli níž je také ve srovnání s modelem S95 nepatrně vyšší.

 

 

 

BenQ G1

15. srpna 2012, 00.28 | Tento stylový ultrakompakt s výklopným a otočným displejem je vybaven 14Mpx senzorem CMOS a 4,6× optickým zoomem s rozsahem 24–110 mm (ekvivalent 35mm formátu), který má v širokoúhlé poloze základní clonové číslo f1,8. Vyráběn je v černé a bílé verzi, lze ho zakoupit za cenu něco málo přes pět tisíc korun a dokoupit je možno i elegantní kožené pouzdro.

 

 

 

Nové profesionální LCD panely Panasonic pro digital signage

14. srpna 2012, 07.55 | Divize Visual System Solutions skupiny Panasonic System Communications Company Europe představila novou sérii LCD panelů. Prvními produkty série LF5 jsou displeje TH-42LF5 s úhlopříčkou 42 palců a TH-47LF5 s úhlopříčkou 47 palců. Výrobce věnoval pozornost jak jejich vzhledu včetně tenkých rámečků, tak i technickým vlastnostem a bezpečnostním prvkům. Nové LCD panely jsou dostupné od srpna 2012.

 

 

 

Ultrabook Toshiba Portégé Z930

12. srpna 2012, 22.17 | Společnost Toshiba Europe GmbH uvedla do prodeje novou generaci nejlehčího Ultrabooku, který váží jen 1,1 kg, tedy stejně, jako oblíbený předchůdce, model Portégé Z830. Zachován zůstal také osvědčený a elegantní design s důrazem na pohodlí, šasi a kryt z hořčíkové slitiny s vnitřní výztuží ve tvaru plástve, matný displej, podsvícená klávesnice a porty plné velikosti.

 

 

 

Nikon Coolpix L610

10. srpna 2012, 09.07 | Tento univerzálně a jednoduše použitelný kompaktní fotoaparát se čtrnáctinásobným optickým zoomem zaujme tvarem, který spojuje estetickou působivost a ergonomii, díky níž se příjemně drží v pravé ruce. Umožňuje snadné a zábavné fotografování a pořizování videozáznamů s využitím snadného samočinného režimu a automatické volby scénických programů, má inteligentní systém automatického zaostřování.

 

 

 

Strana výpisu

... 42 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: