Hardware - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Hardware

Nikon 1 V1 v testu

15. července 2012, 19.47 | V postupně se rozšiřující nabídce kompaktních fotoaparátů s výměnnými objektivy na sebe upoutal pozornost palcovým obrazovým snímačem a důmyslnou koncepcí, zaměřenou do velké míry na rychlost, a to ve více ohledech: má výborné operační časy, umožňuje pořizovat snímky v plném rozlišení rychlostí až 60 obr./s a pokročilý záznam videoklipů v plném vysokém rozlišení nabízí možnost získat mimořádně zpomalené videosekvence. A zabudovaný elektronický hledáček usnadňuje fotografování a snímání videa i za špatného osvětlení.

 

 

 

Nikon AF-S Nikkor 800 mm f/5,6

12. července 2012, 13.15 | Společnost Nikon oznámila, že vyvíjí teleobjektiv s bajonetem typu F a s mimořádně dlouhou pevnou ohniskovou vzdáleností, který doplní řadu plnoformátových (FX) objektivů AF-S Nikkor. Objektiv s ohniskem 800 mm, základním clonovým číslem 5,6 a systémem optické stabilizace obrazu – snížení vibrací bude plně kompatibilní s AF systémem všech fotoaparátů Nikon s obrazovými snímači formátu FX.

 

 

 

Acer TravelMate P6

9. července 2012, 09.43 | Nové notebooky TravelMate P6 jsou navrženy pro potřeby firemních uživatelů, kteří požadují odolné, bezpečné a výkonné přenosné počítače. Jsou dostupné ve třech formátech, s displejem o úhlopříčce 13,3 palce, 14 palců a 15,6 palce, a nabízejí dobrý výkon, optimální ovladatelnost a zlepšené zabezpečení.

 

 

 

Deset nových projektorů Canon řady LV

9. července 2012, 09.30 | Canon představil deset nových modelů ve své řadě přenosných projektorů LV. Řada je nyní rozdělena na standardní, střední a pokročilé modely a nabízí XGA a WXGA řešení pro firmy, organizace a vzdělávací prostředí. V součtu s modely v dalších produktových řadách tudíž může nabízet projektory pro jakékoli firemní prostředí, od základních přenosných projektorů pro domácí kanceláře až po výkonné projektory pro výstavní sály.

 

 

 

Kyocera TASKalfa 2550ci

9. července 2012, 09.22 | Společnost Janus, výhradní distributor tiskových zařízení Kyocera pro český a slovenský trh, představila nové rychlé a úsporné multifunkční zařízení TASKalfa 2550ci určené pro náročná prostředí. Nabízí kvalitní barevný tisk až do formátu A3, vysokou produktivitu, snadné použití a především silnou ochranu dat.

 

 

 

Varta V-MAN Power Pack

1. července 2012, 20.28 | Varta v řadě Professional nabízí vedle velké univerzální domácí nabíjecí stanice také toto kompaktní řešení nabíjení baterií a akumulátorů různých drobných elektronických přístrojů a mobilních zařízení, jako jsou mobilní telefony, přenosné GPS navigace nebo MP3/MP4 přehrávače.

 

 

 

Nové laptopy SONY VAIO – léto 2012

1. července 2012, 01.06 | Společnost Sony představila nové modely laptopů VAIO: E14P – elegantní stylový notebook pro každodenní práci s multimédii, E15 a E17 – snadno ovladatelné modely s novým zaobleným designem „wrap-around“, které mají velký touchpad podporující víceprstová gesta a nabízejí intuitivní ovládání bez tlačítek, S – kombinující výkon a mobilitu a uspokojí i náročné uživatele, Z – nejrychlejší VAIO v historii díky použití čtyřjádrových procesorů Intel Core i7 třetí generace a stejně tak i SSD modulů v RAID 0 zapojení a konečně T13 – první ultrabook Sony, a to elegantní a dobře vybavený.

 

 

 

GEODIS: tiskárny MUTOH ValueJet za akční ceny

29. června 2012, 15.35 | Společnost Geodis, distributor digitálních tiskáren Mutoh a výhradní distributor tiskáren EFI pro Českou a Slovenskou republiku, dnes odstartovala akci „Měsíc příslušenství ZDARMA“. Díky tomu nyní nabízí tiskárny Mutoh ValueJet za neuvěřitelné AKČNÍ CENY! Tato akce platí na digitální tiskárny Mutoh ValueJet 1614,ValueJet 1624 Pro a ValueJet 1324 Pro.

 

 

 

Mamiya Leaf: zlevněné repasované datastěny Aptus-II

28. června 2012, 08.35 | Společnost ExceFOTO uveřejnila letní cenovou akci: až do konce srpna 2012 platí zvýhodněné akční ceny repasovaných datových stěn Aptus-II.

 

 

 

Sony SLT Alfa 77 v testu

27. června 2012, 10.53 | Už při krátkém prvním otestování bylo zřejmé, že Sony SLT α 77 je velmi dobře koncipovaný poloprofesionální fotoaparát, který uspokojí svou ergonomií, spolehlivými základními systémy, šířkou vybavenosti režimy, programy a funkcemi a zaujme především velmi rychlým sériovým snímáním a kvalitními videoklipy spolu s možností používat režim trvalého autofokusu. V uživatelském testu jsme se zaměřili na kvalitu obrazu a vybrané detaily.

 

 

 

Strana výpisu

... 44 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: