Hardware - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

Zalman externí box pro 2,5” disky

18. prosince 2012, 08.35 | Zalman představil externí box pro 2,5” SSD a HDD disky ZM-HE135 s možností hardwarového šifrování nosiče klíčem 256bit AES, zaručujícím bezpečnost uložených dat. Je lehký a elegantní, vyrobený z hladké hliníkové slitiny. Má účinné odvádění tepla od disku a nabízí přenos dat na úrovni 640 MB/s v režimu USB 3.0.

 

 

 

Serverový procesor SoC Intel Atom S1200

13. prosince 2012, 02.15 | Intel představil rodinu produktů Atom S1200, která nabídne první 64bitový SoC serverové třídy pro mikroservery a energeticky úsporné úložné a síťové systémy. Nabízí funkce, zajišťující špičkovou spolehlivost, výbornou ovladatelnost a umožňují dosáhnout významných úspor celkových nákladů. Serverový procesor SoC Intel Atom S1200 je vybaven klíčovými funkcemi jako je oprava chybného kódu, 64bitová podpora nebo virtualizační technologie.

 

 

 

Panasonic PT-VW431D

12. prosince 2012, 17.42 | Společnost Panasonic Systems Communications Company Europe má ve své nabídce tento zajímavý kompaktní LCD projektor kompatibilní s technologií Digital Link, kterému lze posílat HD video, zvuk i řídící povely přes jeden kabel. Představuje nový způsob řešení projektoru, který zajišťuje snadný a jednoduchý, přitom však vysoce kvalitní digitální přenos pomocí jednoho LAN kabelu Cat 5e/6 s využitím technologie HDBaseT.

 

 

 

Zalman Mini Tower ZM-T1 a ZM-T2

12. prosince 2012, 09.30 | Zalman představil dvě nové cenově dostupné skříně typu Mini Tower série T. Jsou kompaktní, přesto nabízejí prostorný interiér a až šest míst pro montáž ventilátorů. Skříně zajišťují komfortní montáž komponentů bez použití nářadí a pojmou grafické karty s délkou až 29 cm. Nové počítačové skříně mají optimalizovaný design řešený nejen s ohledem na prostor, ale také na kvalitu provedení a odolnost.

 

 

 

Epson Discproducer PP-100IIBD

11. prosince 2012, 08.03 | Epson uvedl na trh novou verzi zařízení na výrobu kompaktních disků, která umožňuje používat i Blu-ray disky. Discproducer PP-100IIBD je ideální pro ukládání velkých objemů dat na optické disky Blu-ray, DVD nebo CD. Nejnovější model je vybaven špičkovými archivačními Blu-ray jednotkami Pioneer řady PR1, jejichž specifikace převyšují průmyslový standard a nabízejí přesnou výrobu disků s velmi nízkou chybovostí.

 

 

 

Samsung GALAXY Camera – fotoaparát, který vám otevře dveře do světa

10. prosince 2012, 11.33 | Představte si špičkový fotoaparát s prvotřídním rozlišením, vychytaným zoomem, profesionálním objektivem a přitom tak malý, aby se vám vešel do kapsy. Fotoaparát, který vám umožní díky perfektnímu softwaru a širokoúhlému dotykovému displeji fotografie rovnou upravit do dokonalé podoby. Fotoaparát, který bude online a fotografie umožní přímo sdílet na sociálních sítích nebo prostřednictvím Wi-Fi s dalšími zařízeními vašich přátel, takže odpadne jejich přehrávání do notebooku nebo posílání přes datová úložiště…

 

 

 

Transcend StoreJet Cloud 128 GB

9. prosince 2012, 08.37 | Společnost Transcend rozšířila nabídku v řadě externích disků StoreJet Cloud o nový SSD Wi-Fi externí disk s kapacitou paměti 128 GB, který nabízí dostatek místa pro různá mobilní zařízení a díky tomu také další rozšíření možností jejich využití. To platí především u zařízení, která nepodporují paměťové karty nebo připojení pomocí USB portu.

 

 

 

Huawei MediaPad S7 Lite v nabídce T-Mobile

6. prosince 2012, 21.54 | Odlehčený elegantní tablet Huawei MediaPad S7 Lite, nejnovější model v řadě tabletů Huawei, je od prosince exkluzivně v nabídce operátora T-Mobile, a to za základní cenu 5999 Kč. MediaPad 7 Lite je velice snadno přenosný tablet, který váží jen 370 g a má elegantní kovový kompaktní plášť.

 

 

 

Fujitsu FUTRO Z220

6. prosince 2012, 10.06 | Společnost Fujitsu uvádí na trh tenkého klienta příští generace v provedení „systém na čipu“ založeného na výkonné a energeticky úsporné architektuře ARM s integrovanou hardwarovou akcelerací protokolu. Toto zařízení vyplňuje mezeru mezi klienty Zero Client a tenkými klienty a představuje univerzální a cenově výhodné zařízení do prostředí serverů a infrastruktur virtuálních počítačů. Na českém a slovenském trhu bude dostupný od ledna 2013.

 

 

 

FOMEI: prezentační dny tiskových technologií

5. prosince 2012, 17.52 | Navštívili jsme prezentační den společnosti FOMEI v předváděcím centru U Libeňského pivovaru 2015/10 v Praze 8. Akce byla zaměřena na moderní tisková řešení µLAB, EPSON, DNP a STUDIO PROFESSIONAL a určena hlavně pro fotografy a provozovatele minilabů. Představeno bylo kompletní strojové i softwarové vybavení na výrobu fotografie pro provozovny všech velikostí i mobilní řešení pro fotografy.

 

 

 

Strana výpisu

... 32 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: