Hardware - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Hardware

Tablet HP Slate7

2. března 2013, 09.48 | Hewlett-Packard představil nový cenově dostupný tablet HP Slate7 s operačním systémem Android Jelly Bean a procesorem ARM Dual Core Cortex-A9 s frekvencí 1,6 GHz. Tělo tabletu má úhlopříčku 7 palců, tedy 17,78 cm, je z vysoce odolné nerezové oceli a nabízeno v kombinaci černé barvy se šedým, nebo červeným odstínem na zadní části.

 

 

 

Fujitsu Stylistic M702 se zvýšenou odolností

1. března 2013, 09.42 | Společnost Fujitsu představila horkou novinku mezi tablety – Stylistic M702 s operačním systémem Android 4 určený k použití i na místech, kde by u běžných spotřebitelských tabletů hrozilo nebezpečí poškození vlhkostí nebo zanesení prachem. Jeho konstrukční vlastnosti tak umožňují práci v terénu a v náročném venkovním prostředí.

 

 

 

Pozvánka do nového NTM

1. března 2013, 09.34 | Už jste byli v novém Národním technickém muzeu? Připomeňme si, že po dlouhodobé rekonstrukci v letech 2003 až 2011 byla v únoru 2011 otevřena první část stálých expozic: Doprava, Architektura, stavitelství a design, Astronomie, Tiskařství, Fotografický ateliér a Technika v domácnosti. Postupně jsou rozvíjeny expozice Fotografická a filmová technika, Hornictví, Hutnictví a Měření času.

 

 

 

Panasonic: technologie mikroděličů barev zvyšuje citlivost senzorů

27. února 2013, 09.04 | Společnost Panasonic Corporation vyvinula unikátní technologii Micro Color Splitter – „mikroděličů barev“, které oddělují světlo dopadající na obrazový senzor s využitím vlnových vlastností světla. Mikroděliče barev na mikroskopické úrovni řídí difrakci světla a lze jimi nahradit barevné filtry.

 

 

 

Videokamery Panasonic HX-WA30/HX-WA3 a HX-A100

27. února 2013, 08.29 | Panasonic představil tři nové kompaktní videokamery. Dvě “pistolové“ či „dlaňové“, s pohodlným úchopovým madlem HX-WA30 a HX-WA3 pro použití v náročných podmínkách a outdoorovou HX-A100. Jsou to kamery pro aktivní sportovce a cestovatele a umožňují záznam ve Full-HD kvalitě (1920 × 1080 px).

 

 

 

Nový zero klient Fujitsu FUTRO L

26. února 2013, 19.39 | Společnost Fujitsu představila novou řadu inteligentních zero klientů FUTRO L, která kombinuje možnosti vizualizace a VDI a nabízí efektivní možnost, jak dosáhnout výhod virtualizace desktopů, zejména vyšší bezpečnosti, flexibility při správě pracovních zařízení a nižších nákladů na vlastnictví. Zároveň umožňují kdykoli přístup k datům a specializovaným prostředkům.

 

 

 

Pouzdra Belkin pro čtečky PocketBook Touch a Basic

26. února 2013, 08.52 | Čtečky elektronických knih výborně slouží na cestách, je tudíž vhodné ochránit je před mechanickým poškozením vhodným pouzdrem, které přirozeně plní i funkci estetickou. PocketBook a Belkin nabídly nová elegantní a praktická pouzdra pro dvě nejoblíbenější čtečky PocketBook, modely PocketBook Touch a PocketBook Basic včetně modelu Basic New. Pro každý model je na výběr několik provedení.

 

 

 

Multifunkce Canon PIXMA MX395, MX455, MX525 a MX925

25. února 2013, 17.38 | Canon představil čtyři nová domácí multifunkční zařízení PIXMA MX, sdružující inkoustovou tiskárnu, plochý skener, kopírku a fax, která mají i automatický podavač dokumentů. Všechny čtyři nové univerzálně použitelné modely, MX395, MX455, MX525 a MX925, nabízejí domácím kancelářím vysokou produktivitu a sofistikovaný software.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-SZ9 s Wi-Fi

24. února 2013, 18.58 | Nabídku Panasonic v dubnu rozšíří stylový kompakt s 10násobným optickým zoomem a zabudovaným Wi-Fi modulem. Výrobce uvedl, že bude „nabitý funkcemi“, které umožňují snadno pořídit technicky kvalitní fotografie rodiny, přátel, krajiny nebo večerního města. A poněvadž má kapesní rozměry, lze ho mít stále u sebe pro pohotové pořizování fotografií nebo videozáznamů.

 

 

 

Canon EF 24–70 mm 1:4L IS USM

22. února 2013, 19.10 | Také tento univerzálně použitelný objektiv se zoomem jsem testoval v kombinaci fotoaparátem EOS 6D a i když se vždy snažím vyvarovat nadnesených hodnocení, tentokrát konstatuji, že se podle všeho jedná o ideální spojení. Objektiv samozřejmě výborně poslouží i v kombinaci s jinými zrcadlovkami EOS, ale přijde mi, že ho výrobce „ušil 6D na tělo“.

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: