Hardware - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Hardware

Sigma 17–50 mm 1:2,8 EX DC OS HSM

17. března 2013, 17.24 | Kompaktní standardní zoomobjektiv s výbornou světelností, neměnnou v celém rozsahu zoomu, se systémem optické stabilizace obrazu proti rozmazání snímků při fotografování z ruky a s ultrazvukovým pohonem systému automatického zaostřování HSM je poměrně široce využitelný, vhodný pro momentní záběry, snímky skupinek osob, krajiny a městské veduty, cestovní fotografie i snímky architektury.

 

 

 

Samsung WB250F + GALAXY Pocket

15. března 2013, 15.57 | Samsung připravil pro své zákazníky speciální Smart nabídku. Každý, kdo zakoupí nový chytrý kompaktní fotoaparát WB250F, dostane jako dárek dotykový smartphone Samsung GALAXY Pocket. Maloobchodní cena chytrého balíčku „Dva v jednom“ – speciální nabídky fotoaparátu WB250F a smartphonu Galaxy Pocket je 5999 Kč s DPH. Chytrý telefon v ceně 2599 Kč s DPH obdržíte zdarma.

 

 

 

Novinky Epson na tiskové konferenci I.

15. března 2013, 15.49 | Zúčastnili jsme se tiskové konference a prezentace nových produktů Epson. Představeno bylo několik modelů tiskáren a multifunkčních zařízení včetně černobílých s integrovanými velkokapacitními tanky pro pigmentový inkoust, novinky byly oznámeny i v oblasti velkoplošného tisku a v akci byl prezentován interaktivní projekční systém Epson EB-1410Wi.

 

 

 

Buxton sluchátka BHP 2000 Spunk

13. března 2013, 23.57 | Do nejnovější soutěže IDIF, uveřejněné v posledním čísle týdeníku iZIN, věnovalo Planeo Elektro sluchátka Buxton BHP 2000 Spunk, nabízená se sloganem „Vstupte se sluchátky Buxton do světa hudby“. Značka Buxton se od samého začátku věnuje vývoji a výrobě výhradně špičkových sluchátek.

 

 

 

Zdroj Zalman ZM700-SV

11. března 2013, 17.46 | Nový zdroj Zalman s certifikátem 80 PLUS Silver o výkonu 700 W vykazuje účinnost 89 % při běžném zatížení. Je vybaven dvojitým obvodem přepínání vstupního transformátoru, jenž zvyšuje stabilitu provozu a snižuje množství vytvářené tepelné energie, a také velmi odolnou samostatnou větví +12 V (648 W/54 A).

 

 

 

Tuner micro USB DVB-T pro zařízení s Androidem

11. března 2013, 16.51 | Point Of View nabízí „digitální televizi do kapsy“ – DVB-T TV dongle do micro USB pro tablety a mobilní telefony využívající operační systém Android, umožňující sledovat televizi kdekoli a kdokoli uživatel chce.

 

 

 

Nové projektory BenQ „M“

11. března 2013, 16.37 | Trojice nových kompaktních DLP projektorů BenQ MS616ST, MX618ST a MW663 disponuje patentovanou funkcí Smart Eco, díky níž projektory efektivně nakládají s elektrickou energií bez negativního vlivu na kvalitu obrazu. Kromě energetické efektivity nabízejí vysokou svítivost, kontrastní poměr 13 000 : 1 a podporu 3D zobrazení.

 

 

 

Point Of View HDMI Smart TV

11. března 2013, 16.30 | Renomovaný výrobce grafických karet, tablet PC a dalších doplňků pro počítače uvedl na trh sadu HDMI Smart TV s bezdrátovou klávesnicí, ideální řešení pro starší LCD televizory nebo monitory s HDMI vstupem. Zastaralé televize promění ve SMART TV, s nimiž se lze připojit na internet, sledovat filmy, hrát hry, psát e-maily, stahovat nejrůznější aplikace a hry zdarma, anebo se spojit s přáteli na sociálních sítích a sdílet fotografie.

 

 

 

Sony Alfa NEX-6 v testu

10. března 2013, 23.05 | Uživatelský test potvrdil to, co bylo zřejmé už po prvním vyzkoušení fotoaparátu z předprodukční série. Tehdy jsme ovšem měli možnost NEX-6 testovat pouze jeden den vzápětí po jeho představení. Pro test jsem měl k dispozici sadu s objektivem E PowerZoom 16–50 mm 1:3,5–5,6 OSS, jehož rozsah po přepočtu na 35mm formát odpovídá 24–75 mm. Zaměřil jsem se na kvalitu obrazu i další podrobnosti týkající se fotoaparátu a jeho ovládání.

 

 

 

Sony Alfa NEX-3N

8. března 2013, 10.06 | Společnost Sony oznámila změnu ve své nabídce systémových kompaktů s výměnnými objektivy vstupní úrovně, v níž nový fotoaparát NEX-3N nahradí model NEX-F3. Oproti předešlému modelu je menší, podle vyjádření výrobce nejmenší a nejlehčí „bezzrcadlový“ přístroj se snímačem formátu APS-C. Má vestavěný výklopný blesk a výklopný displej, který není dotykový.

 

 

 

Strana výpisu

... 23 ...

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: