Samsung WB250F + GALAXY Pocket - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální video

Samsung WB250F + GALAXY Pocket

15. března 2013, 15.57 | Samsung připravil pro své zákazníky speciální Smart nabídku. Každý, kdo zakoupí nový chytrý kompaktní fotoaparát WB250F, dostane jako dárek dotykový smartphone Samsung GALAXY Pocket. Maloobchodní cena chytrého balíčku „Dva v jednom“ – speciální nabídky fotoaparátu WB250F a smartphonu Galaxy Pocket je 5999 Kč s DPH. Chytrý telefon v ceně 2599 Kč s DPH obdržíte zdarma.

 

Ke každému fotoaparátu Samsung WB250F teď každý zákazník získá zdarma smartphone Samsung GALAXY Pocket a s touto dvojicí přístrojů může fotografovat a sdílet snímky bez omezení.

 

zoom

 

Samsung WB250F je kompaktní fotoaparát ze série WB s dlouhým osmnáctinásobným optickým zoomem a s obrazovým snímačem BSI CMOS s rozlišením 14,2 milionu efektivních pixelů. Jeho kompaktní design nabízí hybridní dotykové rozhraní skládající se z dotykové LCD obrazovky a pěti navigačních tlačítek, které uživateli umožňují, aby přístroj ovládal přesně podle svých preferencí.

 

LCD

 

Fotografovat a natáčet video je možné zcela pohodlně s využitím plně automatického režimu. K dispozici jsou i scénické programy a sada digitálních filtrů, efektů a rámečků. Nechybí ani pružná programová automatika a zkrátka nepřijdou ani ti, kteří chtějí využívat poloautomatické programy s prioritou clony a času a režim s ručním nastavením všech parametrů expozice v rámci daných limitů. A k dispozici je Wi-Fi konektivita, díky které lze snímky během okamžiku přenášet na chytrý mobil nebo tablet i s následnými možnostmi, které tyto přístroje nabízejí. 

 

Samsung WB250F + GALAXY Pocket

 

Kompaktní fotoaparát Samsung WB250F s integrovaným Wi-Fi modulem je k dostání ve čtyřech barvách: bílé, kobaltově modré, tmavě šedé („gun metal“) a tmavě červené. Fotoaparát právě testujeme, recenzi uveřejníme, jakmile to bude možné.

 

Samsung WB250F - atraktivní barvy

 

Smartphone Samsung GALAXY Pocket poskytuje navzdory svému útlému profilu vysoký výkon a řadu chytrých funkcí. Je velmi tenký (11,9 mm) a umožňuje vám využívat všechny výhody operačního systému Android 2.3 Gingerbread. Ve výbavě nechybí aplikace jako je Social Hub nebo ChatON, které nabízejí nový a jednodušší způsob, jak zůstávat v kontaktu se svými blízkými. Smart balíček s GALAXY Pocket zdarma je k dostání u všech prodejců elektroniky a fotografického zboží.

 

_______________________________________________________________________________________ 

Megapixel - logoZjistěte aktuální cenu, dostupnost a také podrobné parametry digitálního fotoaparátu Samsung WB250F.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: