Novinky Epson na tiskové konferenci I. - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální video

Novinky Epson na tiskové konferenci I.

15. března 2013, 15.49 | Zúčastnili jsme se tiskové konference a prezentace nových produktů Epson. Představeno bylo několik modelů tiskáren a multifunkčních zařízení včetně černobílých s integrovanými velkokapacitními tanky pro pigmentový inkoust, novinky byly oznámeny i v oblasti velkoplošného tisku a v akci byl prezentován interaktivní projekční systém Epson EB-1410Wi.

 

Epson EB-1410Wi je integrovaný interaktivní projekční systém se svítivým výkonem 3100 lumenů, nabízející koncepci efektivně fungující multifunkční jednací místnosti pro moderní pracoviště. Jediný multifunkční přístroj obstará práci za tři, čtyři jiné, navíc unikátním způsobem. Zařízení v sobě kombinuje role projektorů s velmi krátkou projekční vzdáleností, interaktivních tabulí a papírových tabulí – to vše v jediném multifunkčním integrovaném systému.

 

Epson EB1410Wi

 

Obsluha zařízení EB-1410Wi je velice snadná díky intuitivnímu, uživatelsky přívětivému panelu nástrojů přímo na projekční ploše. Nechybí ani pokročilé funkce, zaručující flexibilní možnosti prezentace. Pokud uživatelé připojí systém EB-1410Wi k počítači, mohou pomocí interaktivních per plně ovládat počítačový software stejně jako s běžnou myší a také vkládat digitální poznámky přímo do projekce. Jelikož je možné využít projekční plochu o velikosti až 100 palců, lze videokonference a prezentace z více zdrojů zobrazit na rozdělené projekční ploše, aniž by to mělo negativní dopad na velikost obrazu.

 

Ke zvýšení kreativity jednání přispívají pokročilé funkce, a to včetně možnosti připojení k síti Wi-Fi a ovládání pomocí dvou interaktivních per. Stejný obraz je možné opatřovat poznámkami i vzdáleně – díky funkci pro více umístění lze zároveň propojit až čtyři projekční systémy propojené v síti. Efektivně tak lze spolupracovat třeba z pracoviště v Praze s pracovištěm na Kypru nebo na Bahamských ostrovech.

 

Novinky Epson na tiskové konferenci I: Epson EB1410Wi

 

Interaktivita bez použití počítače uživatelům umožňuje opatřovat projekce poznámkami prostřednictvím celé řady zařízení, jako je vizualizér Epson nebo paměťové zařízení flash s konektorem USB, aniž by bylo nutné připojovat počítač. Pomocí aplikace iProjection lze snadno připojit i chytrá zařízení a tablety.

 

V režimu bílé tabule je možné načíst a upravit poznámky z předchozího jednání nebo přidat nové. Zařízení EB-1410Wi nabízí kapacitu až 50 stran na jedno jednání a uživatelsky přívětivé nástroje, jako je funkce „zpět“, která umožňuje okamžitou opravu chyby. Poznámky lze ukládat či sdílet prostřednictvím firemní sítě, rozhraní USB a e-mailu. Kompatibilita s kancelářskými tiskárnami, jako je řada Epson WorkForce Pro, je zárukou snadného tisku poznámek.

 

Zařízení EB-1410Wi je vybaveno špičkovými bezpečnostními protokoly, bezdrátový a USB přístup lze tudíž deaktivovat v rámci vyhovění zásadám zabezpečení informací. Doporučená maloobchodní cena včetně DPH je 60 472,28 Kč. Podrobnosti najdete na webu EPSON.cz.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: