Transcend JetFlash 810 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zprávy

Transcend JetFlash 810

18. března 2013, 14.17 | Portfolio odolných přenosných pamětí flash značky Transcend rozšířila čtveřice nových modelů JetFlash 810 podporujících rozhraní USB 3.0. Čtyři kapacity paměti odlišují čtyři různé barvy, odolnost je u všech čtyř verzí stejná a zajišťuje ji silikonové („gumové“) zapouzdření a sportovní provedení.

 

Přenosné paměti Transcend JetFlash 810 mají moderně řešené silikonové tělo, zajišťující ochranu před vodou, prachem, otřesy a obecně mechanickým poškozením. Zařízení prošla přísnými testy odolnosti proti pádu a splňují normy vojenské zkoušky MIL-STD-810F 516.5-Transit Drop.

 

Transcend JetFlash 810

 

Použité vysoce rychlé rozhraní USB 3.0 umožňuje, aby nové flashdisky JetFlash 810 poskytovaly velmi dobrou přenosovou rychlost. JetFlash 810 s kapacitou paměti 64 GB se vyznačuje přenosovou rychlostí až 25 MB/s při zápisu a až 85 MB/s při čtení. Další vybrané údaje jsou v přehledné tabulce.

 

Transcend JetFlash 810 – základní údaje přehledně: 

 

Transcend JetFlash 810 - tabulka

 

Nové outdoorové falshdisky Transcend JetFlash 810 jsou k dispozici v provedení s kapacitou paměti 8, 16, 32 a 64 GB, která se liší barevným provedením: oranžové, červené, modré a zelené. Dodávány jsou včetně dodatečného softwaru Transcend Elite pro správu dat, který umožňuje tvorbu záložních kopií, obnovování dat a šifrování souborů. Disk lze používat také jako přístupový klíč k počítači nebo internetovým účtům. 

 

Přenosné paměti Transcend JetFlash 810 jsou v prodeji za tyto doporučené maloobchodní ceny s DPH: 8 GB – 250 Kč, 16 GB – 390 Kč, 32 GB – 680 Kč a  64 GB – 1200 Kč. Na JetFlash 810 se vztahuje doživotní záruka výrobce. Více informací: Transcend-info.com.

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: