Ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U772 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

Ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U772

12. června 2012, 22.33 | Společnost Fujitsu představila první ultrabook navržený pro firemní profesionály, kterým nabízí třeba technologii Intel vPro, rozhraní 4G/LTE, snímač otisků prstů, možnost provozu na baterie po celý den a replikátor portů. Má ale také atraktivní stylové provedení a je nabízen v červené a stříbřité barvě.

Ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U772 je velmi výkonný, využívá nejnovější výpočetní technologie a nabízí řadu možností připojení pro každodenní mobilní práci. Fujitsu je první výrobce, který začal dodávat novou generaci ultrabooků se standardními parametry podnikové třídy, jako je například technologie Intel vPro, která poskytuje rozšířené možnosti správy a zabezpečení.

 

ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U772

 

Hlavně profesionálům je také určeno zabezpečení pomocí komponent a funkcí, jako jsou snímače otisků prstů a disky SSD s plným šifrováním (FDE). Čtrnáctipalcový ultrabook v sobě spojuje vlastnosti charakteristické pro tablet, tedy snadnou přenositelnost a možnost téměř okamžitého uvedení do provozu, s výkonem a použitelností tradičního notebooku. A navíc poskytuje uživatelům volitelný replikátor portů, umožňující snadné dokování a připojení k firemní síti a různým periferiím.

 

ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U772

 

Navazuje na dlouhou tradici ultrapřenosných zařízení Fujitsu určených profesionálům. Na jejím začátku stála v roce 2006 řada zařízení Q s hmotností nižší než 1 kg. LIFEBOOK U772 s tloušťkou menší než 16 mm a hmotností nižší než 1,4 kg se dodává v červeném nebo stříbřitém provedení s displejem bez rámečku. Je zabezpečen pomocí technologie Zdokonalená ochrana proti krádeži využívající funkce Intel Anti-Theft a Absolute Computrace, které umožňují vzdálené určení polohy ztraceného nebo odcizeného zařízení a vzdálené zkopírování nebo odstranění dat uložených v zařízení.

 

ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U772

 

Je ideální na cesty. Tenké provedení a nízkou hmotnost doplňuje možnost celodenní práce mimo kancelář i při dlouhých dálkových letech díky prodloužené výdrži na baterie. Ultrabook také volitelně nabízí vestavěná rozhraní 3G/UMTS nebo 4G/LTE, která zajišťují mobilní připojení mimo dosah přístupových bodů Wi-Fi, a pevné tělo z hořčíkové slitiny je ochranou před případnými nárazy, ať už je notebook přenášen v brašně nebo batohu. A díky funkci trvale dostupného nabíjení z portu USB nutné ponechávat tento ultrabook zapnutý přes noc jen proto, aby se dobily baterie připojených mobilních zařízení, například smartphonu. Dobíjení z portů USB je možné, i když je notebook vypnutý nebo v úsporném režimu.

 

ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U772

 

Společnost Fujitsu také představila menší ultrabook LIFEBOOK UH572 s displejem o úhlopříčce 13,3 palce. Je určen pro zákazníky, kteří požadují ultrabook vyšší třídy, ale současně jim velmi záleží na ceně. Má pevné a lehké tělo z hliníkové slitiny a také je nabízen v červeném a stříbřitém provedení. Váží pouze 1,6 kg a mezi jeho standardní parametry patří antireflexní displej pro ergonomickou práci, volitelná podpora rozhraní 3G/UMTS a Zdokonalená ochrana proti krádeži.

 

Oba nové modely ultrabooků Fujitsu jsou k dispozici za tyto prodejní ceny: u LIFEBOOKu U772 začínají na 31 750 Kč bez DPH, a LIFEBOOK UH572 lze pořídit za cenu od 21 280 Kč bez DPH, záleží na konkrétní konfiguraci. Zde je datasheet ultrabooku LIFEBOOK U772 a zde ultrabooku LIFEBOOK UH572.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Rubriky  » Hardware  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: