Dotykový ultrabook Acer Aspire S7 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

Dotykový ultrabook Acer Aspire S7

12. června 2012, 22.10 | Acer na veletrhu Computex Taipei představil špičkové dotykové ultrabooky Aspire S7 s Full HD rozlišením a s operačním systémem Windows 8. Stylové ultrabooky s dotykovou obrazovkou mohou být pro řadu uživatelů zajímavou alternativou pro tablety, zvláště pak, jedná-li se o jedny z nejtenčích a nejlehčích ultrabooků na světě.

Tyto nejtenčí (asi 12,5 mm) a nejmenší dotykové počítače typu Ultrabook budou nabízeny ve dvou velikostech, s displejem o úhlopříčce 13,3 a 11,6 palce. Oba displeje mají plné vysoké rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů. Oba modely ultrabooků mají tenké unifikované šasi z hliníkové slitiny. Větší model je navíc opatřen lesklým skleněným víkem, které mu dodává atraktivnější elegantní vzhled. Jedná se nejspíš o odolné sklo typu Gorilla Glass. Víko lze díky speciálnímu kloubu vyklopit až o nadprůměrných 180 úhlových stupňů.

 

dotykový ultrabook Acer Aspire S7

 

Ultrabooky jsou vybaveny podsvícenou klávesnicí, která automaticky zjišťuje světelné podmínky a přizpůsobuje jim intenzitu podsvícení kláves.

 

dotykový ultrabook Acer Aspire S7

 

Počítače S7 Ultrabook jsou velmi tenké a lehké, avšak dostatečně odolné, aby vydržely každodenní používání. Větší model nabízí až dvanáctihodinovou výdrž baterie a menší model až devítihodinovou výdrž. Oba modely tedy na jedno nabití umožňují celodenní pracovní využití nebo multimediální zábavu. Účinné chlazení a optimální tepelný komfort zajišťuje inovativní chladicí systém Acer Twin Air, který umožňuje dosáhnout optimálního výkonu jednotlivých dílů.

 

dotykový ultrabook Acer Aspire S7

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: