Soutěž - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Soutěž

Fotografie roku 2014

21. října 2014, 15.48 | Fotosoutěž o ceny za jeden milion korun , kde navíc vyhrává každý účastník!

 

 

 

ART BOOKS WANTED Int´l Award 2014

1. října 2013, 21.32 | Nakladatelství EDITION LIDU v expozici na letošním Designbloku vyhlásí 3. ročník mezinárodní soutěže ART BOOKS WANTED International Award. Soutěž nabízí mnoho zajímavých tvůrčích příležitostí pro přihlášené autory a hlavní cena pro vítěze je 1000 €, tedy 25 000 Kč.

 

 

 

DOX: Kde domov můj?

30. července 2013, 12.08 | „Počkej, počkej, nech to. To je skvělá muzika. Co je to za muziku? …" „To je státní hymna, ty vole." ... Pamatujete si, z jakého filmu pochází tahle hláška? Také připomínkou této nezapomenutelné scénky z filmu Samotáři vyhlásilo Centrum současného umění DOX svůj výstavní projekt "Kde domov můj?".

 

 

 

Žena Strakonice 2013

23. dubna 2013, 14.43 | Pořadatelé 14. ročníku mezinárodního fotografického bienále "Žena/Woman Strakonice 2013" připomínají, že uzávěrka přihlášek je už tento pátek 26. dubna 2013, a oznamují, že mají velký zájem o účast českých a slovenských autorů a autorek.

 

 

 

Soutěžte o chytré fotoaparáty Samsung s Wi-Fi!

13. prosince 2012, 15.35 | Ve hře je Samsung NX1000 v exkluzivním setu s Galaxy TAB 7 a dva kompakty s Wi-Fi! Chcete se pochlubit dech beroucími snímky ze zimní dovolené a nechcete se přitom vláčet s těžkým vybavením? SAMSUNG má řešení! Fotoaparát Samsung NX1000 nabízí kvalitu zrcadlovky v kompaktním a lehkém těle. Kromě toho podporuje také Wi-Fi technologii, s jejíž pomocí můžete snadno a rychle své zážitky nejen sdílet, ale také zálohovat.

 

 

 

Fotofata: Fotosemináře v botanické zahradě

26. listopadu 2012, 06.39 | Botanická zahrada hl. města Prahy - Troja navazuje na loňský úspěšný projekt fotoseminářů pro naprosté laiky, vybavené kompaktními fotoaparáty. V šesti jednodenních akcích se účastníci pokusí pořídit fotografii, která by se mohla dostat až na výstavu v prostorách botanické zahrady v létě 2013. Pracovat budou pod vedením profesionála - fotografa, novináře a cestovatele Topiho Piguly.

 

 

 

Samyang videosoutěž

9. listopadu 2012, 00.36 | Samyang Europe vyhlásila soutěž pro všechny uživatele objektivů typu rybí oko značky Samyang o nejlepší krátký film na téma Proč Samyang udělá radost? Autor nebo autorka vítězného videoklipu získá zbrusu nový objektiv VDSLR Samyang 85 mm T1,5 AS IF UMC pro Canon, Nikon, Pentax nebo Sony, anebo si může místo verze cine zvolit klasickou.

 

 

 

Digiforum přichází: již ZÍTRA!

20. října 2008, 00.00 | Digiforum je tady! Již zítra se otevřou brány hotelu Clarion, kde v 9:00 odstartuje svátek fotografie - tentokrát s magickou třináctkou v názvu! Toto číslo pro nás nebude v žádném případě nešťastným, právě naopak. Těšit se můžete na spoustu novinek, např. na nové prostory, nová témata, nové workshopy nebo také digitální video!

 

 

 

Proběhlo vyhlášení výsledků fotografické soutěže „Sony – Tvůj úsměv“

6. října 2008, 00.00 | Společnost Sony uspořádala fotografickou soutěž s charitativním podtextem, která nesla název „Tvůj úsměv“. Do této soutěže se přihlásilo více než 6 000 soutěžících. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo dne 30. září v prostorách SOHO + Restaurant & Garden. Hlavní cenou pro výherce byl například let balónem. Nicméně tou největší výhrou pro všechny lidi dobré vůle bylo jistě předání finančního daru v hodnotě 200 000 Kč pro charitativní organizaci „Zdravotní klaun“, která rozveseluje děti v nemocnicích.

 

 

 

Prodloužení termínů soutěžě Vymaluj si notebook

30. května 2008, 00.00

Když jsme vyhlásili první kolo soutěže Vymaluj si notebook, byli jsme velice příjemně překvapeni nejen zájmem o soutěž, ale i kvalitou některých přihlášených prací. Celkově bylo přihlášeno 164 prací a výsledky prvního kola soutěže můžete najít na adrese http://www..

Bohužel v průběhu druhého kola soutěže jsme zaznamenali několik technických výpadků našeho serveru, které způsobily že bylo možné práce nominovat, ale neobjevovaly se v soutěžní galerii. V průběhu řádného termínu druhého kola tak bylo přihlášeno 121 prací na téma Horkovzdušný balón, ale možnost veřejného hodnocení byla omezena na minimum. Proto jsme se rozhodli, že posuneme termín uzávěrky hodnocení druhého kola o měsíc tak, aby nedošlo k poškození prací, které byly zaseknuty v systému a korektně se nezobrazovaly. Takže pokud máte zájem si prohlédnout a případně ohodnotit nominované práce z druhého kola, můžete tak učinit až do 10. června na adrese http://kresby.grafika.cz/categories.php?cat_id=74.

Závěrečné třetí kolo soutěže má vyhlášené téma Mistr Šogun a abychom zajistili dostatek prostoru pro všechny zájemce o účast a průběh kola nebyl poznamenán technickými problémy, bylo prodlouženo o měsíc a nominace prací tak lze provádět až do konce června. Pokud se tedy chcete zúčastnit soutěže o špičkový notebook Toshiba, grafický tablet Wacom a řadu špičkového softwaru společnosti Corel, máte stále dostatek času a prostoru. Kompletní seznam cen věnovaných do soutěže sponzory najdete na adrese clanek-135899-ceny-pro-viteze-souteze-vymaluj-si-notebook/.

Rádi bychom se touto cestou omluvili všem účastníkům soutěže za vzniklé problémy a věříme, že zvolené řešení zajistí, že nikdo nebude poškozen a i třetí kolo soutěže si získá vaší pozornost. Výsledky druhého kola budou vyhlášeny 10.6. a to jak veřejné hodnocení, tak i hodnocení odborné poroty.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: