DOX: Kde domov můj? - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

DOX: Kde domov můj?

30. července 2013, 12.08 | „Počkej, počkej, nech to. To je skvělá muzika. Co je to za muziku? …" „To je státní hymna, ty vole." ... Pamatujete si, z jakého filmu pochází tahle hláška? Také připomínkou této nezapomenutelné scénky z filmu Samotáři vyhlásilo Centrum současného umění DOX svůj výstavní projekt "Kde domov můj?".

 

Jedná se o otevřenou výzvu Centra současného umění DOX pro umělce a širokou veřejnost. Nového uměleckého výstavního projektu Kde domov můj? se můžete zúčastnit i vy. Termín přihlášek je 31. srpna 2013. Vybraná díla budou prezentována na výstavě Kde domov můj? od 10. října 2013 do 13. ledna 2014. Podrobné informace a registraci naleznete na webu kdedomovmuj.dox.cz. Krátký šot z filmu Samotáři je na YouTube.com.

 

Centrum současného umění DOXPoupětova 1, Praha 7. Aktuálně od 1. srpna Centrum připravilo prodlouženou otevírací dobu galerie. Každý čtvrtek můžete navštěvovat výstavy až do 21 hodin a kavárnu do 22 hodin. Veškeré informace včetně aktuálních výstav a jiných akcí jsou na webu DOX.cz. 

 

http://kdedomovmuj.dox.cz/

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Rubriky  » Soutěž  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: