Prodloužení termínů soutěžě Vymaluj si notebook - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Prodloužení termínů soutěžě Vymaluj si notebook

30. května 2008, 00.00

Když jsme vyhlásili první kolo soutěže Vymaluj si notebook, byli jsme velice příjemně překvapeni nejen zájmem o soutěž, ale i kvalitou některých přihlášených prací. Celkově bylo přihlášeno 164 prací a výsledky prvního kola soutěže můžete najít na adrese http://www..

Bohužel v průběhu druhého kola soutěže jsme zaznamenali několik technických výpadků našeho serveru, které způsobily že bylo možné práce nominovat, ale neobjevovaly se v soutěžní galerii. V průběhu řádného termínu druhého kola tak bylo přihlášeno 121 prací na téma Horkovzdušný balón, ale možnost veřejného hodnocení byla omezena na minimum. Proto jsme se rozhodli, že posuneme termín uzávěrky hodnocení druhého kola o měsíc tak, aby nedošlo k poškození prací, které byly zaseknuty v systému a korektně se nezobrazovaly. Takže pokud máte zájem si prohlédnout a případně ohodnotit nominované práce z druhého kola, můžete tak učinit až do 10. června na adrese http://kresby.grafika.cz/categories.php?cat_id=74.

Závěrečné třetí kolo soutěže má vyhlášené téma Mistr Šogun a abychom zajistili dostatek prostoru pro všechny zájemce o účast a průběh kola nebyl poznamenán technickými problémy, bylo prodlouženo o měsíc a nominace prací tak lze provádět až do konce června. Pokud se tedy chcete zúčastnit soutěže o špičkový notebook Toshiba, grafický tablet Wacom a řadu špičkového softwaru společnosti Corel, máte stále dostatek času a prostoru. Kompletní seznam cen věnovaných do soutěže sponzory najdete na adrese clanek-135899-ceny-pro-viteze-souteze-vymaluj-si-notebook/.

Rádi bychom se touto cestou omluvili všem účastníkům soutěže za vzniklé problémy a věříme, že zvolené řešení zajistí, že nikdo nebude poškozen a i třetí kolo soutěže si získá vaší pozornost. Výsledky druhého kola budou vyhlášeny 10.6. a to jak veřejné hodnocení, tak i hodnocení odborné poroty.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Soutěž  

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: