Žena Strakonice 2013 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální fotografie

Žena Strakonice 2013

23. dubna 2013, 14.43 | Pořadatelé 14. ročníku mezinárodního fotografického bienále "Žena/Woman Strakonice 2013" připomínají, že uzávěrka přihlášek je už tento pátek 26. dubna 2013, a oznamují, že mají velký zájem o účast českých a slovenských autorů a autorek.

 


Tradiční mezinárodní fotosalon "Žena Strakonice" se koná pod patronací Města Strakonice, FIAP a ČFFU. Ještě do pátku 26. dubna 2013 můžete zaslat internetem své nejlepší fotografie na téma "ŽENA" do třech soutěžních kategorií – černobílá, barevná a upravená digitální fotografie. Soutěž je určena pro profesionální i amatérské fotografy z celého světa, kteří zašlou maximálně čtyři fotografie do jedné nebo více kategorií, každý autor tedy může zaslat maximálně 12 soutěžních fotografií.

 

Žena Strakonice 2013

Propozice a vstupní formulář jsou k dispozici na webu ZenaStrakonice.czV květnu vybere mezinárodní porota ve složení Garik Avanesian MFIAP (CZ), Riccardo Busi MFIAP (I), Jaroslav Kučera (CZ), Rudolf Stáhlich (CZ) a Robert Vano (CZ) nejlepší fotografie. V každé kategorii budou oceněni autoři zlatou, stříbrnou a bronzovou medailí FIAP a zlatou medailí ČFFU. Dále v každé kategorii bude uděleno šest čestných uznání FIAP. Hlavní cenou fotografické soutěže je Grand Prix města Strakonice. Vernisáž výstavy a předání cen je naplánováno na sobotu 20. července 2013 od 14 hodin v Maltézském sále strakonického hradu. Výstava nejlepších fotografií potrvá do 31. 8. 2013. Pořadatelé věří, že tato soutěž je velkou výzvou pro české i slovenské autory, kteří mají možnost prokázat své kvality v silné mezinárodní konkurenci. Zde jsou propozice soutěže, zde pravidla a vstupní formulář a zde můžete přes formulář vkládat soutěžní fotografie.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Soutěž  

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: