Skenery - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Skenery

Jak se skenuje se SilverFastem, 6.díl

17. února 2006, 00.00 | V dnešním díle o SilverFastu - účinném softwaru pro ovládání skeneru a digitalizaci snímků, si v praxi ukážeme něco z oblasti správy barev. A sice, naučíme se, jak pomocí SilverFastu správně provést kalibraci skenneru.

 

 

 

Jak se skenuje se SilverFastem, 5.díl

10. února 2006, 00.00 | Dnešním článkem přinášíme již 5. díl, zabývající se SilverFastem, coby účinným pomocníkem pro ovládání skeneru a digitalizaci snímků. V tomto tutoriálu se podíváme na další pokročilejší metodu skenování - a sice barevné korekce.

 

 

 

Jak se skenuje se SilverFastem, 3.díl

21. prosince 2005, 00.00 | SilverFast je dnes nejrozšířenějším otevřeným řešením pro ovládání skeneru a digitalizaci obrazu. Přinášíme třetí díl seriálu, který představuje práci s tímto softwarem. Tentokrát jsme si vzali na paškál restaurování poškozených snímků.

 

 

 

HP v roce 05 plné změn

14. prosince 2005, 00.00 | Společnost Hewlett-Packard uspořádala koncem minulého týdne tiskovou konferenci, na které oznámila své výsledky za finanční rok 2005. Co všechno o sobě prozradil tento IT gigant?

 

 

 

Jak se skenuje se SilverFastem, 2.díl

13. prosince 2005, 00.00 | SilverFast je dnes nejrozšířenějším otevřeným řešením pro ovládání skeneru a digitalizaci obrazu. Přinášíme druhý díl seriálu, který představuje práci s tímto softwarem a zároveň vás provede celým procesem skenování. Tentokrát se budeme věnovat skenu průsvitných předloh.

 

 

 

Jak se skenuje se SilverFastem, 1.díl

9. prosince 2005, 00.00 | SilverFast je dnes nejrozšířenějším otevřeným řešením pro ovládání skeneru a digitalizaci obrazu. Nabízíme vám seriál, který představuje práci s tímto softwarem a zároveň vás provede celým procesem skenování.

 

 

 

Skener Epson Perfection 4990 Photo v praxi

19. září 2005, 00.00 | Do našeho redakčního testu jsme dostali nový špičkový amatérský skener značky Epson. Jaký je rozdíl mezi amatérskou a profesionální třídou skenerů a co můžete očekávat za více jak 12 000,- Kč?

 

 

 

ScanSoft PaperPort Professional 10: výkonný systém pro správu dokumentů

9. září 2005, 00.00 | Skenované, PDF či kancelářské dokumenty, digitální fotografie i další rozmanitý obsah
umí velmi zajímavým způsobem spravovat produkt společnosti ScanSoft. Jak vypadá jedno z
nejlepších řešení pro správu dokumentů v kancelářích či na pracovištích nízkonákladového
tisku?

 

 

 

IFA 2005 - svět spotřební elektroniky jak na dlani

5. září 2005, 00.00 | Berlínská IFA 2005 je právě v plném proudu a my vám přinášíme jakéhosi kapesního průvodce veletrhem. Co všechno je vidět na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky necelých 300km od nas?

 

 

 

Scanner HP Scanjet 4370 v praxi

2. září 2005, 00.00 | Do redakce nám dorazil na otestování nový foto skener od Hewlett Packard s označením Scanjet 4370. Jedná se o klasické jednoduché skenovací zařízení, jenž nabízí kromě skenování obrázků a textů také možnost přímého skenu diapozitivů nebo negativů a to pomocí adaptéru „na míru“, který je implementován do horního víka zařízení.

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: