Skenery - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Skenery

HP ProBook řady 400 a další novinky

15. července 2013, 09.55 | Divize HP PPS rozšířila portfolio výkonných, dobře vybavených a snadno přenosných notebooků. Nové modely ProBook řady 400 nabízejí o 36 % tenčí a 18 % lehčí provedení oproti předchozí generaci. Navíc také rozšířila možnosti spolehlivých tiskových řešení se snadnou integrací především do firemního prostředí.

 

 

 

HP Officejet Pro 8600 Plus e-All-in-One

4. května 2013, 08.11 | Nové vícefunkční zařízení s připojením k internetu sdružuje inkoustovou tiskárnu, skener, kopírku a fax. Je určeno hlavně pro použití v malých a „domácích“ firmách, ale je využitelné i pro tisk fotografií. Díky Wi-Fi připojení umožňuje i bezdrátový tisk, a to i z mobilních zařízení. A nabízí také různé praktické funkce, které ocení nejen firemní pracovníci.

 

 

 

Canon: bilance, plány pro letošní rok, novinky

26. března 2013, 09.06 | Z programu tiskové konference Canon v malostranském Kaiserštejnském paláci jsme se nejprve zaměřili na představené novinky, které nás nejvíce zaujaly a u nichž jsme předpokládali, že jsou nejvíce zajímavé také pro většinu z vás. Je ale na místě informovat o všech podstatných bodech programu.

 

 

 

HP Scanjet 300 Photo Scanner

14. března 2013, 18.39 | Společnost HP uvedla do prodeje nový skener, nejmenší plochý skener ve svém portfoliu. Je navržen hlavně jako efektivní doplněk výbavy každé kanceláře, zejména pak pro zaneprázdněné pracovníky středně velkých firem, jimž šetří čas díky rychlému kvalitnímu skenování a snadnému ovládání. Díky rychlosti jej výrobce uvádí také jako „desetisekundový skener“.

 

 

 

CanoScan 9000F Mark II

6. března 2013, 19.44 | Nový vysoce výkonný plochý skener, který v nabídce Canon nahrazuje původní model CanoScan 9000F, využívá snímací čip CCD s rozlišením 9600 dpi a je dodáván s pokročilým softwarem a aplikačním vybavením, které zajišťuje velice kvalitní a rychlé skenování fotografií, dokumentů a filmů, a to šíře 35 i 60 mm.

 

 

 

HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One

13. února 2013, 15.18 | Vyzkoušel jsem druhé vícefunkční zařízení nové řady HP Deskjet Ink Advantage, umožňující tisk, skenování, kopírování a využití bezdrátové Wi-Fi komunikace a připojení na internet. Je výhodné pro jednoduchý, cenově dostupný bezdrátový tisk dokumentů, prezentací nebo grafů s použitím nízkonákladových originálních inkoustů HP, ale také pro tisk fotografií v laboratorní kvalitě.

 

 

 

Canon imageFORMULA DR-C120

6. února 2013, 10.00 | Nabídku společnosti Canon Europe rozšířil nový kompaktní stolní skener. Je univerzálně použitelný a výrobce ho doporučuje hlavně pro malé kanceláře a podniková oddělení, vyžadující spolehlivé a nákladově efektivní skenovací řešení. Umožňuje snadnou a rychlou digitalizaci dokumentů s podporou dodaných programů.

 

 

 

Canon imageFORMULA DR-G1100 a DR-G1130

27. ledna 2013, 07.57 | Canon představil dva nové modely řady imageFORMULA – vysokorychlostní produkční skenery formátu A3 DR-G1100 a DR-G1130. Uživatelům nabízejí rychlé skenování, snadné používání a větší pohodlí. Obě novinky jsou určeny zejména pro specializovaná pracoviště, kde dochází k digitalizaci velkých objemů dokumentů, ať už za účelem následného zpracování, nebo archivace.

 

 

 

HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One

18. ledna 2013, 16.57 | První ze dvou multifunkčních zařízení nové řady Deskjet Ink Advantage, které jsem mohl vyzkoušet, výrobce doporučuje hlavně pro domácnosti a domácí kanceláře. Umožňuje inkoustový tisk do formátu A4, pohodlný automatický oboustranný tisk, tisk bezdrátový i přes internet s využitím řešení HP ePrint a také kopírovat a skenovat plošné netransparentní předlohy.

 

 

 

Canon: skenery s podporou mobilních zařízení a cloudu

7. listopadu 2012, 21.17 | Canon představil CaptureOnTouch Mobile, bezplatnou aplikaci pro Apple iOS a Android zařízení, která spolu s novými Wi-Fi skenery umožňuje přímé skenování do cloudových aplikací a sdílení dokumentů, kompaktní skener imageFORMULA DR-C125W s integrovanou Wi-Fi umožňující bezdrátové skenování do chytrých telefonů, tabletů a počítačů a Wi-Fi jednotku WU10 jako volitelný doplněk pro přenosné skenery Canon.

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: