Skenery - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Skenery

Scan Tailor 0.9.9.1: úpravy skenovaných dokumentů

14. července 2010, 00.00 | Scan Tailor je užitečný nástroj na automatizované i manuální úpravy skenovaných dokumentů, které můžete v programu nechat správně natočit, oříznout, rozdělit stránky na více sekcí a nastavit jejich okraje. Scan Tailor dále umožňuje skeny převzorkovat do zvoleného rozlišení a exportovat je do zvoleného adresáře například černobíle, nebo v kombinaci monochromatických textů s plnobarevnými úseky stránek vhodnými pro archivaci bitmapových dokumentů.

 

 

 

HP uvádí nové profesionální modely v segmentu LFP

18. června 2010, 00.00 | Společnost Hewlett-Packard uvádí na trh několik novinek z oblasti profesionálních LFP tiskáren. Jedná se o zařízení, směřující do profesionálních sfér a technických oblastí tisku (CAD, GIS), které posilují řady tiskáren Designjet Z a T. Konkrétně jde o modely: HP Designjet T770, Designjet T1200HD, Designjet Z5200 a model Designjet 111. Co tyto novinky mohou nabídnou?

 

 

 

priPrinter 3.0: užitečná virtuální tiskárna s editorem stránek a exportem do PDF

4. prosince 2009, 00.00 | Nebývale komfortní a velmi užitečná může být virtuální tisková aplikace priPrinter, která slouží především ke zpracování a úpravám vlastností běžných tiskových výstupů z různých verzí Windows. Program obsahuje vizuální editor na manipulaci a zpracování obsahu jednotlivých stránek v tiskových úlohách a nabízí funkce, o kterých se většině tiskových ovladačů ani nezdá.

 

 

 

ABBYY FineReader 10: rychlý OCR převod skenovaných a nafocených dokumentů

13. října 2009, 00.00 | Převod textů ze skenovaných či nafocených podkladů do editovatelné podoby umožňuje OCR aplikace FineReader, jejíž jubilejní desátá verze přináší několik zajímavých novinek. Analýza předloh i samotný OCR proces jsou FineReaderu 10 velmi rychlé, přičemž využívat můžete hromadné zpracování více stran i vestavěný editor bitmapových či textových dokumentů. Podrobnější popis aplikace vám nyní nabízíme.

 

 

 

Epson Stylus SX405: levná a kvalitní tiskárna v praxi

27. srpna 2009, 00.00 | Jeden ze světových lídrů v oblasti fotografického tisku představuje novou fototiskárnu řady Stylus SX405. Jde o multifunkční zařízení A4 formátu se čtyřmi samostatnými inkousty, které nabídne intuitivní ovládání, barevný LCD a kromě samotného tisku samozřejmě též funkce skenování a kopírování.

 

 

 

BlindScanner Pro 3.10: jednoduché sdílení skeneru v počítačové síti

4. května 2009, 00.00 | Chcete sdílet například běžný kancelářský skener se všemi počítači s Windows v ethernetové síti, ale nativní software skeneru ani operační systém samotný nic takového standardně neumožňuje? Software BlindScanner pro Windows nabízí vlastní řešení na bázi jednoduché kombinace server/klient.

 

 

 

Hamrick VueScan 8.5: skenovací software pro Windows, Macintosh a Linux

4. února 2009, 00.00 | Aplikace pro skenování a kalibraci několika set modelů deskových i filmových skenerů nabízí také import a konverzi RAW snímků a automatizované funkce pro zpracování a úpravy skenů či fotografií. VueScan je k dispozici i v české lokalizaci a existuje ve verzích pro Windows, Mac OS, Mac OS X a Linux.

 

 

 

Canon solution day: vstupte do světa profesionálního tisku!

16. října 2008, 00.00 | Nedávno Canon uspořádal celodenní Open House, kde prezentoval své aktuální produkty z oblasti profesionálního digitálního a inkjetového tisku. K vidění byly jak tiskárny pro amatérské uživatele (segment SOHO – domácí tisk a malé kanceláře), tak i komplexní profesionální řešení, určená pro korporátní sféru a polygrafický průmysl.

 

 

 

Xerox představil nové tiskárny a skenery

21. března 2008, 00.00 | Xerox představil novou řadu výkonných a ekonomických tiskáren a skenerů, určených pro kancelářská prostředí. Mezi novinkové modely patří tiskárny řady Phaser 8860 a Phaser 6125. Z nových modelů skenerů (určených primárně pro skenování dokumentů) výrobce uvedl řadu Documate 252/262.

 

 

 

Nové skenery HP přicházejí

14. prosince 2007, 00.00 | Společnost Hewlett-Packard představila nová skenovací zařízení řady ScanJet. Konkrétně se jedná o cenově dostupné modely G2410 a G2710, směřující do oblasti amatérské digitalizace dat.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: