Skenery - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Skenery

Canon imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201

5. září 2012, 23.14 | Nový všestranný plochý skener pro vysokorychlostní skenování dokumentů až do formátu A3, který rozšiřuje funkčnost skenerů imageFORMULA. Lze ho jednoduše propojit s výkonnými a jednoduše použitelnými skenery Canon imageFORMULA a využít pro snadné skenování vázaných dokumentů, jako jsou velké knihy, katalogy, různé typy časopisů nebo noviny.

 

 

 

HP Photosmart 7510 e-All-in-One v praxi

22. července 2012, 17.17 | Modely v produktové řadě Photosmart jsou primárně určeny pro použití v domácnosti. Testované multifunkční zařízení typu „vše v jednom“ se ale samozřejmě velmi dobře uplatní i v domácí a běžné menší kanceláři nebo firmě. Umožňuje tisk, skenování, kopírování a díky technologii Wi-Fi a na ni navázaným aplikacím nabízí funkce ePrint, eFax a také uložení snímků na web.

 

 

 

Canon imageFORMULA DR-C130

9. července 2012, 08.53 | Od července 2012 je v prodeji nejnovější model v řadě kompaktních skenerů Canon imageFORMULA. Má uživatelsky přívětivé ovládání a zajišťuje spolehlivé skenování. Je vybaven profesionálním skenovacím softwarem pro ještě kvalitnější zpracování dokumentů a také všestranný softwarem, který umožňuje snadné připojení do cloudu a skenování o rychlosti až 30 stran za minutu, respektive 60 obrázků za minutu.

 

 

 

Canon imageFORMULA ScanFront 300e a 300eP

21. června 2012, 09.59 | Nabídku Canon rozšířily tyto dva nové ultrakompaktní síťové skenery se softwarem eCopy ShareScan pro pokročilé zpracování dokumentů. Pomocí optického rozpoznávání znaků (OCR) lze při skenování dokumentů data extrahovat a v reálném čase je ověřit a integrovat do stávajících podnikových aplikací. eCopy ShareScan také umožňuje editovatelné dokumenty snadno odesílat rovnou do aplikací jako Microsoft Word a Excel a do informačních systémů včetně SharePoint, OpenText DM, EMC Documentum a iManage Worksite.

 

 

 

Canon imageFORMULA P-215 v testu

15. června 2012, 12.36 | Skener P-215 je malý, lehký, snadno přenosný a velmi rychlý – nejrychlejší kompaktní skener napájený přes USB. Je ideální doplněk vybavení malé a domácí kanceláře, uvítají ho ti, kdo „pracují na dálku“, ale obecně je vhodný pro kohokoli, kdo potřebuje snadno a rychle digitalizovat dokumenty, prezentace, případně i fotografie, a nechce si pořizovat „velký skener“.

 

 

 

Mobilní skener Epson WorkForce DS-30

4. ledna 2012, 20.00 | Společnost Epson vstoupila na trh mobilních skenerů – představila svůj první kompaktní, snadno a lehce přenosný skener pro firmy. Je v prodeji od ledna 2012 za cenu 5 171 Kč s DPH.

 

 

 

ABBYY FineReader Online: OCR služba s podporou češtiny

16. února 2011, 10.00 | Potřebujete narychlo převést skenovaný či nafocený text do editovatelné elektronické podoby, nechcete nic instalovat ani investovat do většinou poměrně drahých OCR balíků? S online službou společnosti ABBYY můžete zkonvertovat dokumenty v různých jazycích a stáhnout si rozpoznané texty v několika běžných formátech včetně formátů MS Wordu, PDF, převádět lze navíc i DjVu soubory.

 

 

 

VueScan 9: univerzální skenování s podporou OCR a konverzí RAW snímků

12. ledna 2011, 10.00 | VueScan je alternativní aplikace pro skenování obrázků, dokumentů, filmových materiálů a libovolných jiných grafických, filmových či textových předloh, která je k dispozici pro Windows, Mac OS X a Linux. Aktuální devátá stěžejní verze programu existuje ve 32 bitové i 64 bitové verzi, nabízí českou lokalizaci, české OCR, podporu 1 500 skenerů včetně jejich kalibrace a mimo jiné i možnost importu a konverze RAW fotografií.

 

 

 

Rollei představil dva nové scannery na film

1. září 2010, 00.00 | Pokud ještě patříte mezi fotografy, kteří potřebují digitalizovat svůj filmový archiv fotografií, tak by vás mimo jiné mohla zaujmout zpráva, že společnost Rollei před několika dny představila dva nové filmové skenery Rollei DF-S 190 SE a DF-S 120 SE. Více viz náš článek.

 

 

 

DjVu: dokumentové deja vu

17. srpna 2010, 00.00 | Úkolem formátu DjVu nebylo uvést na scénu nového dýdžeje, nýbrž poskytnout specializovaný formát dokumentů zaměřený takřka výhradně na archivaci skenovaných knih, plánků, nákresů, map a libovolných jiných tištěných publikací. Jaké jsou vlastnosti a současná pozice formátu DjVu a co všechno tento dnes již letitý formát nabízí si můžete přečíst v souhrnném článku.

 

 

 

Strana výpisu

3 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: