Skenery - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Skenery

Canon: skenery s podporou mobilních zařízení a cloudu

7. listopadu 2012, 21.17 | Canon představil CaptureOnTouch Mobile, bezplatnou aplikaci pro Apple iOS a Android zařízení, která spolu s novými Wi-Fi skenery umožňuje přímé skenování do cloudových aplikací a sdílení dokumentů, kompaktní skener imageFORMULA DR-C125W s integrovanou Wi-Fi umožňující bezdrátové skenování do chytrých telefonů, tabletů a počítačů a Wi-Fi jednotku WU10 jako volitelný doplněk pro přenosné skenery Canon.

 

 

 

Epson Expression: nová řada A4 multifunkčních zařízení a inkoustových tiskáren

6. září 2012, 03.29 | V oblasti tisku Epson na IFA 2012 představil nová stolní kompaktní multifunkční zařízení a také samostatné inkoustové tiskárny. Nová řada Epson Expression je určena hlavně pro všestranné domácí použití a nabízí některé nové funkce. Poskytuje vysokou kvalitu domácího tisku fotografií i textových dokumentů. Multifunkce jsou vybaveny plochým skenerem a umožňují kopírování, většina modelů nabízí technologii Wi-Fi a současně také ethernet.

 

 

 

Canon imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201

5. září 2012, 23.14 | Nový všestranný plochý skener pro vysokorychlostní skenování dokumentů až do formátu A3, který rozšiřuje funkčnost skenerů imageFORMULA. Lze ho jednoduše propojit s výkonnými a jednoduše použitelnými skenery Canon imageFORMULA a využít pro snadné skenování vázaných dokumentů, jako jsou velké knihy, katalogy, různé typy časopisů nebo noviny.

 

 

 

HP Photosmart 7510 e-All-in-One v praxi

22. července 2012, 17.17 | Modely v produktové řadě Photosmart jsou primárně určeny pro použití v domácnosti. Testované multifunkční zařízení typu „vše v jednom“ se ale samozřejmě velmi dobře uplatní i v domácí a běžné menší kanceláři nebo firmě. Umožňuje tisk, skenování, kopírování a díky technologii Wi-Fi a na ni navázaným aplikacím nabízí funkce ePrint, eFax a také uložení snímků na web.

 

 

 

Canon imageFORMULA DR-C130

9. července 2012, 08.53 | Od července 2012 je v prodeji nejnovější model v řadě kompaktních skenerů Canon imageFORMULA. Má uživatelsky přívětivé ovládání a zajišťuje spolehlivé skenování. Je vybaven profesionálním skenovacím softwarem pro ještě kvalitnější zpracování dokumentů a také všestranný softwarem, který umožňuje snadné připojení do cloudu a skenování o rychlosti až 30 stran za minutu, respektive 60 obrázků za minutu.

 

 

 

Canon imageFORMULA ScanFront 300e a 300eP

21. června 2012, 09.59 | Nabídku Canon rozšířily tyto dva nové ultrakompaktní síťové skenery se softwarem eCopy ShareScan pro pokročilé zpracování dokumentů. Pomocí optického rozpoznávání znaků (OCR) lze při skenování dokumentů data extrahovat a v reálném čase je ověřit a integrovat do stávajících podnikových aplikací. eCopy ShareScan také umožňuje editovatelné dokumenty snadno odesílat rovnou do aplikací jako Microsoft Word a Excel a do informačních systémů včetně SharePoint, OpenText DM, EMC Documentum a iManage Worksite.

 

 

 

Canon imageFORMULA P-215 v testu

15. června 2012, 12.36 | Skener P-215 je malý, lehký, snadno přenosný a velmi rychlý – nejrychlejší kompaktní skener napájený přes USB. Je ideální doplněk vybavení malé a domácí kanceláře, uvítají ho ti, kdo „pracují na dálku“, ale obecně je vhodný pro kohokoli, kdo potřebuje snadno a rychle digitalizovat dokumenty, prezentace, případně i fotografie, a nechce si pořizovat „velký skener“.

 

 

 

Mobilní skener Epson WorkForce DS-30

4. ledna 2012, 20.00 | Společnost Epson vstoupila na trh mobilních skenerů – představila svůj první kompaktní, snadno a lehce přenosný skener pro firmy. Je v prodeji od ledna 2012 za cenu 5 171 Kč s DPH.

 

 

 

ABBYY FineReader Online: OCR služba s podporou češtiny

16. února 2011, 10.00 | Potřebujete narychlo převést skenovaný či nafocený text do editovatelné elektronické podoby, nechcete nic instalovat ani investovat do většinou poměrně drahých OCR balíků? S online službou společnosti ABBYY můžete zkonvertovat dokumenty v různých jazycích a stáhnout si rozpoznané texty v několika běžných formátech včetně formátů MS Wordu, PDF, převádět lze navíc i DjVu soubory.

 

 

 

VueScan 9: univerzální skenování s podporou OCR a konverzí RAW snímků

12. ledna 2011, 10.00 | VueScan je alternativní aplikace pro skenování obrázků, dokumentů, filmových materiálů a libovolných jiných grafických, filmových či textových předloh, která je k dispozici pro Windows, Mac OS X a Linux. Aktuální devátá stěžejní verze programu existuje ve 32 bitové i 64 bitové verzi, nabízí českou lokalizaci, české OCR, podporu 1 500 skenerů včetně jejich kalibrace a mimo jiné i možnost importu a konverze RAW fotografií.

 

 

 

Strana výpisu

3 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: