Canon imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Skenery

Canon imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201

5. září 2012, 23.14 | Nový všestranný plochý skener pro vysokorychlostní skenování dokumentů až do formátu A3, který rozšiřuje funkčnost skenerů imageFORMULA. Lze ho jednoduše propojit s výkonnými a jednoduše použitelnými skenery Canon imageFORMULA a využít pro snadné skenování vázaných dokumentů, jako jsou velké knihy, katalogy, různé typy časopisů nebo noviny.

 

Nový plochý skener Canon nabízí lepší flexibilitu společnostem, které musí digitalizovat dokumenty nejrůznějších typů a tvarů a které nelze skenovat pomocí automatického podavače (ADF). Byl vyvinut jako plochý doplněk ke skenerům Canon imageFORMULA, takže lze pohodlně najednou snímat dokumenty z plochého A3 skeneru i ze skeneru s automatickým podavačem.

 

Canon imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201 - otevřený

 

Jiří Jedlička, produktový manažer divize skenerů společnosti Canon CZ, řekl: „Organizace potřebují jednoduchou a efektivní cestu, jak digitalizovat různé firemní dokumenty. V poslední době jsme zaznamenali rostoucí potřebu skenovat vázané dokumenty, jako jsou časopisy, knihy a právnické magazíny. Kombinace nového skeneru Flatbed Scanner Unit 201 a výkonného skeneru Canon imageFORMULA umožňuje uživatelům skenovat standardní i nestandardní dokumenty do jednoho jediného souboru. To výrazně zefektivní práci s řadou odlišných dokumentů a zjednoduší distribuci a archivaci. Organizace nemusejí přistupovat na kompromis v kvalitě obrazu při skenování s otevřeným víkem. imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201 je vybaven unikátním režimem Canon Ambient Light Cancelling Mode, který eliminuje efekty způsobené vnějším osvětlením a zaručuje tak vysokou kvalitu obrazu i při skenování s otevřeným víkem. Tato funkce pomáhá uživatelům šetřit čas zejména při větších objemech, kdy je potřeba skenovat rychle.“

 

Canon imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201

 

Canon imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201 dokáže naskenovat dokument formátu A3 za 3,5 sekundy a podobně jako špičkové vysokorychlostní skenery řady imageFORMULA DR nabízí pokročilé funkce, jako jsou korekce sklonu, automatické rozlišení velikosti a Multistream. Ačkoli se jedná o plochý A3 skener, je překvapivě kompaktní, takže se perfektně hodí i do kanceláří, kde je málo místa.

 

Canon imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201 je v prodeji od září 2012.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Skenery  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: