Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

Monaco prakticky na PC

4. února 2000, 00.00 | Po krátkém testu kalibračního software na Macintoshi jsme jej důkladně prověřili na PC. Jaké máme s Monacem zkušenosti?

 

 

 

Creo vstupuje na trh e-komerce

1. února 2000, 00.00 | Také Creo zaregistrovalo komerční význam Internetu a spolu s Prograph Systems vytvořilo novou internetovou společnost PrintCafe. Nejde však o žádnou kavárnu...

 

 

 

DRUPA 2000 se blíží

27. ledna 2000, 00.00 | Jednou z nejvýznamnějších akcí našeho oboru je bezesporu DRUPA. Co nového a čím osloví návštěvníky někteří čeští vystavovatelé?

 

 

 

Jak simulovat ofsetový tisk na obrazovce?

21. ledna 2000, 00.00 | Píšete o simulaci ofsetového tisku na obrazovce nebo stolních tiskárnách. Jak to ale mám provést prakticky? Stačí mi k tomu některá ze sad pro vytváření profilů (třeba vámi popisované MonacoEZ)?

 

 

 

Widecom uvedl revoluční velkoformátovou tiskárnu

20. ledna 2000, 00.00 | Společnost Widecom Group, Inc. oznámila, že po čtyřech letech vývoje zahájila výrobu velkoformátové barevné digitální tiskárny, která bude údajně znamenat revoluci v oblasti velkoformátového barevného tisku. Čím?

 

 

 

RIP v dnešním pre-pressu

20. ledna 2000, 00.00 | Pomyslným srdcem každého workflow systému i vyspělého pre-press pracoviště je bezpochyby RIP. Jaký je vývoj v této oblasti?

 

 

 

Pre-press divize Scitex fúzuje s Creo

19. ledna 2000, 00.00 | Nový rok nenechal dlouho čekat na překvapující obchody. Jedním z nich je včerejší oznámení dosavadních velkých konkurentů - společností Scitex a Creo o vytvoření společné divize Creo/Scitex.

 

 

 

Trendy moderního pre-pressu

18. ledna 2000, 00.00 | V poslední době se často věnujeme softwarovým produktům, používaným v pre-pressu. Pojďme se nyní ale alespoň zběžně podívat na některé obecné trendy v této oblasti.

 

 

 

Technologie DI, vzestup či pád?

14. ledna 2000, 00.00 | V současné době se v naší zemi poměrně často diskutuje nad praktickou využitelností technologie DI (Digital Imaging), někdy nazývané také "Computer to Press". Pojďme se také my zamyslet nad touto otázkou podrobněji.

 

 

 

Workflow, aplikace, výzvy a řešení

12. ledna 2000, 00.00 | O trhu se systémy a aplikacemi pro řešení workflow se dá říci mnohé, jenom ne, že je v klidu. Jaké jsou tedy hlavní trendy dnešní doby?

 

 

 

Strana výpisu

... 159 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: