Bezplatný seminář "Novinky na IPEXu 2002" - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Reportáže

Bezplatný seminář "Novinky na IPEXu 2002"

ipex

25. března 2002, 00.00 | Grafika Publishing a Svět tisku pořádají přímo na veletrhu IPEX 13. 4. 2002 jedinečný seminář, umožňující získat celkový přehled o novinkách na veletrhu od redaktorů obou medií.

Hlavní sponzor zpravodajství
z IPEX 2002:

PRESSTEK

Partneři zpravodajství:
Grafitec
Elektronika-Navrátil
Xerox ČR
Indigo

Mediální podpora:
Printing.cz

Veletrh IPEX, pořádaný v britském Birminghamu 9. - 17. 4. 2002 představuje jednu z letošních nejvýznamnějších světových polygrafických akcí. Nomenklatura veletrhu pokrývá všechny současné technologické směry spojené s tiskovými technologiemi - od předtiskové přípravy, přes všechny formy tisku až po knihařské zpracování. Veletrh se koná jednou za čtyři roky a dokáže vždy přitáhnout obrovský zájem odborné veřejnosti - v roce 1998, kdy byl IPEX pořádán naposledy, to bylo přes 91 000 návštěvníků z 131 zemí. Své výrobky a služby jim přitom představilo více než 2000 vystavovatelů.

Letošní IPEX bude jistě informačně nejméně stejně atraktivní jako poslední v roce 1998. Zcela jedinečnou příležitost získat celkový přehled o novinkách pak letos pro české návštěvníky představuje seminář "Novinky na IPEXu 2002", který pořádá Grafika Publishing a Svět tisku 13. 4. 2002 přímo v prostorách veletrhu. V přibližně 1,5 hodinovém bloku zde všem zájemcům představíme technologicky podstatné novinky a zajímavosti, které budou mít podle našeho názoru vliv také na technologický vývoj v naší zemi. Na semináři budou představeny novinky ze všech oblastí polygrafie - od předtiskové přípravy, přes tisk až po dokončující knihařské zpracování. Informace, které zde budou prezentovány, získali redaktoři Grafiky On-line a Světa tisku na tiskových konferencích pořádaných před IPEXem a první dny veletrhu. Seminář "Novinky na IPEXu 2002" tak představuje ideální možnost získat rychle základní přehled o místech a exponátech, které byste jinak v 19 naplněných pavilonech mohli minout.

Seminář "Novinky na IPEXu 2002" je pořádán BEZPLATNĚ, jedinou podmínkou je registrace níže uvedeným formulářem. Primárně je seminář určen pro účastníky veletržního zájezdu Světa tisku, zúčastnit se jej však může po registraci kdokoliv (kapacita semináře je omezena na 40 účastníků). Seminář pořádáme v sobotu 13. 4. 2002 v 10.15 v místnosti Griffin Suite 1, birminghamského National Exhibition Centre (v prostorách Atria, hned u hlavního vchodu před halou 8). Předpokládaná délka semináře je 90 minut, součástí semináře je občerstvení.

Seminář doporučujeme všem českým a slovenským návštěvníkům IPEXu - ať již z řad odborné veřejnosti, nebo zástupců vystavovatelů. Nemáte-li účast na veletrhu dosud zajištěnou, Svět tisku nabízí poslední místa v leteckém zájezdu, který je zahájen právě tímto speciálním seminářem.

Závazná registrace na bezplatný seminář "Novinky na IPEXu 2002".
Datum konání: 13.4.2002 v 10.15 hod.
Místo konání: Griffin Suite 1, NEC, Birmingham
Cena: zdarma
Bližší informace vč. mapky vám zašleme e-mailem začátkem dubna.

Jméno:
Firma:
E-mail:
Tel.:
Poznámky:Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Rubriky  » Reportáže  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: