Reportáže - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Reportáže

Jaké bylo 13. Digiforum?

4. listopadu 2008, 00.00 | Digiforum - v pořadí již třinácté, je úspěšně za námi! Tentokrát jsme se setkali poprvé v nových prostorách moderního hotelu Clarion a do (již tak bohaté) nabídky přednášek, přibylo zbrusu nové téma - digitální video! A jaké tedy 13. Digiforum bylo?

 

 

 

Canon solution day: vstupte do světa profesionálního tisku!

16. října 2008, 00.00 | Nedávno Canon uspořádal celodenní Open House, kde prezentoval své aktuální produkty z oblasti profesionálního digitálního a inkjetového tisku. K vidění byly jak tiskárny pro amatérské uživatele (segment SOHO – domácí tisk a malé kanceláře), tak i komplexní profesionální řešení, určená pro korporátní sféru a polygrafický průmysl.

 

 

 

Jak se dělá stativ: Reportáž z továrny Manfrotto a novinky z Photokiny

15. října 2008, 00.00 | Mezi laiky panuje stále rozšířenější mýtus, že stabilizace obrazu v kompaktních fotoaparátech a zrcadlovkách eliminuje nutnost používat stativ. Podíváte-li se však do brašny profesionála, vždy tam tuto pomůcku najdete. Pravda je jako obvykle někde uprostřed. Jsou situace kdy je stabilizátor pohotovější, ale v některých oblastech se bez stabilní opory prostě neobejdete. Proto se stojí za to podívat, jak takový stativ vzniká.

 

 

 

Digiforum přichází: již po třinácté a úplně nově

10. října 2008, 00.00 | Institut digitální fotografie pro vás připravuje další Digiforum – tentokrát s magickou třináctkou v názvu! Toto číslo však pro nás nebude v žádném případě negativním symbolem, naopak. Chystáme pro vás spoustu novinek - především nové prostory a také nové téma – digitální video!

 

 

 

HP Indigo Press WS4500: startuje v Kolíně!

11. února 2008, 00.00 | Společnost HP nedávno uvedla do provozu (v ČR premiérově) nový digitální stroj - HP Indigo Press WS4500. Stalo se tak v kolínských Obchodních tiskárnách, a.s. - které spadají pod konsorcium OTK Group.

 

 

 

Canon: co chystá pro rok 2008?

25. ledna 2008, 00.00 | Společnost Canon včera uspořádala v prostorách salónku AC Sparty na pražské Letné výroční tiskovou konferenci, kde představila horké novinky pro nadcházející rok. A že se máme opravdu nač těšit, je nasnadě - nové kompakty, tiskárny, tiskové technologie a nová DSLR…

 

 

 

Jak správně tvořit webové stránky?

10. ledna 2008, 00.00 | Webové stránky jsou dnes již neodmyslitelnou součástí každého podnikatelského subjektu. Jak však k této problematice správně přistupovat, aby byl výsledek smysluplný? Sdružení dobrého designu, pořádající přednášky na téma design, se zaměřilo i na tento segment.

 

 

 

Co nového v kuchyni Uniware?

10. prosince 2007, 00.00 | Česká společnost Uniware uspořádala na sklonku listopadu malou tiskovou konferenci v prostorách restaurace karlínského hotelu IBIS, kde shrnula své aktivity a úspěchy letošního roku a zároveň poodhalila nejnovější události.

 

 

 

IfraExpo 2007: trendy ve vydávání periodik zblízka

9. října 2007, 00.00 | Letos se poprvé u našich rakouských sousedů ve Vídni koná IfraExpo, tedy nejprestižnější výstavní akce spojená s vydáváním novin, resp. periodik všeobecně. Zajímavých expozic či prezentací je na této akci, trvající od 8. do 11. října, skutečně mnoho, přičemž na své si přijdou rozhodně nejen vydavatelé novin či časopisů, ale v podstatě všichni, kdo se zajímají o moderní publikační trendy. Více se dočtete v naší reportáži.

 

 

 

HP ve Žlutých lázních: na živo!

13. srpna 2007, 00.00 | Poslední červencový den uspořádala společnost HP na pražském koupališti ve Žlutých lázních velkou tiskovou konferenci, kde živě představila všechny své letní novinkové produkty. A co všechno tam bylo k vidění?

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: