Reportáže - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Reportáže

Jak bude vypadat kancelář budoucnosti?

15. února 2006, 00.00 | Jaké budeme mít kanceláře a jejich vybavení v blízké budoucnosti? Tuto otázku si jistě mnozí z nás nejednou položili. Společnost Oki Systems uspořádala na toto téma zajímavou diskuzi a na co se tedy můžeme těšit a čeho se obávat? Jak se nám bude pracovat za několik let?

 

 

 

CES 2006 - pohled na trendy příštího roku

19. prosince 2005, 00.00 | Veletrh CES se pravidelně koná na samém počátku roku v Las Vegas a je jakýmsi oknem do právě přicházejícího roku. Nabízí přehled trendů, které nás čekají a vystoupení řady leadrů IT a CE průmyslu. Na co se můžeme těšit od 5.ledna 2006 v rámci on-line zpravodajství?

 

 

 

Adobe včera otevřelo v Praze regionální centrálu

24. listopadu 2005, 00.00 | Včera došlo za přítomnosti místopředsedy vlády ČR ke slavnostnímu otevření středo a východoevropské centrály Adobe v Praze. Využili jsme této příležitosti a zeptali se na několik aktuálních otázek.

 

 

 

PhotoPlus 2005 - newyorská show velikánů

24. října 2005, 00.00 | V první části naší přímé reportáže z newyorského konferenčního centra věnujeme největším expozicím tradičních velikánů dnešní digitální fotografie. Čím se snaží oslovit převážně profesionální fotografickou veřejnost, které je PhotoPlus primárně určeno?

 

 

 

Pigmentový inkoust DURABrite, aneb u Epsonu v kuchyni

21. října 2005, 00.00 | Jako jedni z mála jsme měli příležitost podívat se přímo do továrny, kde se vyrábí inkousty značky Epson. V anglickém Telfordu nám ukázali nejen výrobní halu, ale také nás seznámili s několika drobnosti z know-how, díky kterému jsou ve svém oboru úspěšní. Vše se točilo okolo technologie inkoustů DURABrite Ultra.

 

 

 

Canon Expo Paris 2005

17. října 2005, 00.00 | Počátkem měsíce proběhlo v Paříži tradiční Canon Expo, akce, na které představuje Canon svým partnerům a novinářům jak současné produkty ze svého portfolia, tak zejména připravované novinky a projekty, na kterých pracují jeho vývojáři. Co bylo k vidění?

 

 

 

V Pyramidě proběhl „Adobe Creative Suite 2 Day“

5. října 2005, 00.00 | V úterý 4.10.2005 se konal v hotelu Pyramida, na pražském Břevnově den společnosti Adobe, s příznačným názvem Adobe Creative Suite 2 Day, kde byly představeny nejnovější produkty tohoto giganta v oblasti profesionálních softwarových aplikací – Creative Suite 2.

 

 

 

IFA 2005 - svět spotřební elektroniky jak na dlani

5. září 2005, 00.00 | Berlínská IFA 2005 je právě v plném proudu a my vám přinášíme jakéhosi kapesního průvodce veletrhem. Co všechno je vidět na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky necelých 300km od nas?

 

 

 

IFA 2005

 

 

 

IFA 2005 - světová show spotřební elektroniky začíná v Berlíně

31. srpna 2005, 00.00 | IFA patří spolu s lednovým americkým CES k nejvýznamnějším a největším nadnárodním veletrhům spotřební elektroniky. Své brány otevře již tento pátek v Berlíně a nabídne i pro nás přijatelně vzdálenou možnost vyzkoušet si nejmodernější spotřební elektroniku na vlastní kůži.

 

 

 

Strana výpisu

8 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: