Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Výstava Doteky Patagonie 2012

27. září 2012, 12.32 | Putování autorské výstavy Otto Jirky Doteky Patagonie pokračuje. Po slovenském Ružomberoku, Galerii Hvězda v Mariánských Lázních, BéFOTO v Praze a Smart gallery – Sněžka ve Špindlerově Mlýně to je v říjnu DIANA – Galerie Mouka Tišnov a následovat budou další místa. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

 

 

 

Oznámení výsledků soutěže VARTA!

25. září 2012, 18.12 | V soutěži se společností VARTA jsme se zaměřili na výročí, které tato společnost oslavila. Pro vylosovaného respondenta, který zaslal správnou odpověď, byla připravena hodnotná věcná cena z portfolia VARTA – praktická kompaktní přenosná nabíječka v sadě V-MAN Power Pack. Přizpůsobili jsme se časovému plánu výherkyně a dnes jsme jí její výhru předali.

 

 

 

Photokina – World of Imaging 2012

24. září 2012, 17.43 | Letošní Photokina potvrdila svou pozici významné mezinárodní výstavy, přehlídky inovací v mnoha oborech, které mají co do činění s různými druhy a způsoby zobrazování, a také obchodního a společenského centra „světa fotografie“ a průmyslu orientovaného na širokou oblast zobrazování. Důkazem nejpádnějším je počet návštěvníků: na veletrh Photokina 2012 do Kolína nad Rýnem zavítalo okolo 185 000 návštěvníků z celého světa.

 

 

 

Canon PowerShot G15 s novým objektivem

21. září 2012, 13.56 | Canon se po uvedení modelu PowerShot G1 X vrátil k původnímu značení svých kompaktních fotoaparátů pro náročné řady PowerShot G, byť dvě čísla přeskočil. Co je ale podstatné: nový přístroj má zoomobjektiv s nejvyšší světelností ze všech objektivů v řadě PowerShot G. Je to 5× optický zoom 28–140 mm f/1,8–2,8 (ekv. 35mm formátu), který fotografům poskytuje opravdu velkou světelnost v celém rozsahu ohniskových vzdáleností.

 

 

 

ILFORD Galerie Prestige a Fine Art – novinky na Photokina 2012

20. září 2012, 22.45 | ILFORD si pro letošní Photokinu připravil bohatý prezentační program i novinky v luxusní řadě fotopapírů pro inkjetový tisk fotografií Galerie Prestige. A samozřejmě nechybí ani prezentace už dříve představených fotopapírů včetně Galerie Prestige Smooth Gloss 310 gsm a Smooth Pearl 310 gsm, které získaly letošní cenu Best Fine Art Inkjet Paper od TIPA – Technical Image Press Association.

 

 

 

Epson Business Roadshow v NTM

16. září 2012, 21.49 | Epson Business Roadshow po střední a východní Evropě odstartovala a v úterý 18. září 2012 představí více než 70 produktů v Praze v Národním technickém muzeu na Letné, a to od 10 do 17 hodin. Doprovodný program roadshow potěší také fotbalové fanoušky, staví totiž na spolupráci společnosti Epson s fotbalovým klubem Manchester United.

 

 

 

CINEMA 4D R14, nové funkce (05) – pracovní roviny

12. září 2012, 23.47 | CINEMA 4D R14, po svém ohlášení, dost překvapila. Na jedné straně výborně aktualizovaná kamera a vlastnosti které na ní můžeme aplikovat, na druhé sculpting. Jenže, změny v modelingu vlastně žádné. Skutečně? Na jednu stranu ano, na stranu druhou už to není tak jisté. Nástroje se sice nezměnili, ale někteří pomocníci rozhodně ano. A ty za zmínku opravdu stojí!

 

 

 

Sony: kvalitní plnoformátový senzor pro SLT, NEX i špičkový Cyber-shot

12. září 2012, 12.58 | Sony dnes na Islandu představila čtyři velmi zajímavé novinky. Kompaktní systémový fotoaparát NEX-6 se snímačem formátu APS-C, první model v nové řadě 6, která vhodně doplní hlavně řady 5 a 7, a trojici špičkových přístrojů s plnoformátovým obrazovým snímačem CMOS s rozlišením 24,3 milionu pixelů SLT Alfa 99, první fotoaparát s duálním AF a výměnnými objektivy, videokameru s výměnnými objektivy Alfa NEX-VG900, první s full-frame snímačem, a špičkový kompaktní fotoaparát Cyber-shot DSC-RX1.

 

 

 

Hama „Action Cams“

9. září 2012, 16.13 | Hama měla na veletrhu IFA 2012 prostornou a pestrobarevnou expozici, odpovídající šíři její nabídky produktů, kterou pro tuto akci zúžila na spotřební elektroniku včetně příslušenství pro audio-video a domácí elektroniku, výpočetní a komunikační techniku, foto-video, počítačové hry a jako samostanou oblast zařadila produkty pro děti a mládež.

 

 

 

Toshiba Ultrabook Satellite U940

8. září 2012, 20.38 | Tento stylový a výkonný ultrabook zaujme velkým displejem s délkou úhlopříčky 14 palců (35,6 cm). Využívá nejnovější procesor a grafické karty pro Ultrabooky, má široký výběr portů a rozhraní včetně HDMI, Ethernet LAN a dvou USB 3.0, samozřejmě disponuje vysokorychlostními bezdrátovými sítěmi WLAN, Bluetooth a Intel Wireless Display. V Evropě bude k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí 2012.

 

 

 

Strana výpisu

... 51 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: