Sony Alfa NEX-7 – nový firmware - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zprávy

Sony Alfa NEX-7 – nový firmware

24. října 2012, 09.57 | Společnost Sony uživatelům kompaktního fotoaparátu s výměnnými objektivy NEX-7 nabídla novou bezplatnou aktualizaci firmware. Vylepšuje provozní funkce včetně systému automatického zaostřování a rozšiřuje kreativní možnosti.

 

 

Sony Alfa NEX-7 – nový firmware

 

Aktualizace přináší několik praktických vylepšení pro usnadnění ovládání a používání fotoaparátu. Patří mezi ně zdokonalený automatický náhled na snímaný záběr, zvýšení obrazové kvality při používání širokoúhlých objektivů a lepší indikace při nastavování oblasti automatického zaostřování s flexibilním bodovým měřením – Flexible Spot AF Area.

 

Sony Alfa NEX-7 – nový firmware

 

Dále to je možnot aktivace/deaktivace tlačítka Movie. Tlačítko pro záznam videa na zadní části fotoaparátu lze nyní deaktivovat, čímž uživatel předejde nechtěnému zapnutí záznamu během fotografování.

 

Došlo také k rozšíření bracketingu expozice: rozsah voleb pro bracketing expozice se rozšíří o kroky 1, 2 a 3 EV (kroky pro přírůstek bracketingu byly dosud jen 1/3 a 2/3 EV). V režimu bracketingu při automatické expozici (AEB) nasnímá fotoaparát NEX-7 vysokou rychlostí sérii tří snímků s různými hodnotami expozice a fotograf si vybere ten nejlepší.

 

Zaregistrovaní majitelé fotoaparátu NEX-7 si mohou firmware aktualizovat od 18. října 2012 na webové stránce Sony.cz. A zde je bližší představení fotoaparátu.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: