Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Aktuality

Adobe Acrobat XI s novými cloud službami

3. října 2012, 10.51 | Společnost Adobe Systems Incorporated představila software Adobe Acrobat XI s cloud službami. Program, který je standardem pro formát PDF, je nově vybaven kompletní PDF editací, exportem do aplikace Microsoft PowerPoint, schopnostmi ovládání dotykem pro tablety a integrovanými cloud službami včetně uzavírání smluv přes web díky Adobe EchoSign.

 

 

 

Fototrade: Den otevřených dveří "PROFIDAY"

3. října 2012, 10.01 | Společnost Fototrade ve čtvrtek 11. října 2012 pořádá tradiční Den otevřených dveří "PROFIDAY" na tradičním místě – v hotelu ACADEMIC Roztoky u Prahy. Program akce je zaměřen na prezentaci profesionální fotografické techniky značek Hasselblad, Leica, Nikon, Olympus a Tamron, ale i dalších, a připraven tak, aby plně uspokojil jak profesionální, tak amatérské fotografy.

 

 

 

FOMEI TOP 2012

3. října 2012, 09.36 | Tradiční FOMEI TOP se koná 4. a 5. října 2012 v Hradci Králové v prostorách společnosti FOMEI. Jako vždy, ani letošní ročník této pravidelně konané akce není jen výstavou nových a zajímavých produktů z portfolia FOMEI a možností si je prohlédnout zblízka, vzít do rukou a vyzkoušet, ale také příležitostí k setkávání lidí, kteří mají společné zájmy, zdrojem informací a také inspirací.

 

 

 

Carson: nové čistící pomůcky

2. října 2012, 00.47 | Firma Carson Optical, Inc., uvedla na trh zajímavou novinku v oblasti čistících technologií – kolekci čistících štětečků C6 na objektivy, ale také monitory notebooků nebo displeje tabletů s mobilních telefonů. Takovéto štětečky samozřejmě nejsou na trhu žádnou novinkou, nabízí je několik značek a v různém provední, nová je technologie, která posloužila pro jejich výrobu.

 

 

 

Adobe Photoshop Elements 11 a Premiere Elements 11

29. září 2012, 23.24 | Společnost Adobe Systems oznámila uvedení Adobe Photoshop Elements 11 a Adobe Premiere Elements 11, nových verzí svého neprodávanějšího spotřebitelského softwaru pro úpravu fotografií a videa. Photoshop Elements 11 nabízí kompletní řešení pro editaci, organizaci a sdílení fotografií, zatímco Adobe Premiere Elements 11 nabízí snadnou tvorbu domácího videa s profesionálním citem.

 

 

 

Myslbek: Art for Life - DREAM 2013

29. září 2012, 23.13 | Od 19. října do 8. listopadu 2012 můžete v prostorách pražské Nákupní galerie Myslbek navštívit výstavu fotografií občanského sdružení Art for Life, které se už pátým rokem věnuje prevenci HIV/AIDS. Do kalendáře DREAM 2013, který poté vyjde v limitované edici, se zapojily i významné české a slovenské osobnosti.

 

 

 

BRAVOS: nejnovější španělský design

29. září 2012, 22.52 | Institut Cervantes vás srdečně zve na mimořádnou výstavu věnovanou nejnovějšímu španělskému designu a nazvanou BRAVOS. Navštívit ji můžete v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze od 4. října do 25. listopadu 2012. Přednáška kurátora Juli Capella a komentovaná prohlídka se uskuteční 4. října od 17 hodin.

 

 

 

NEC MultiSync EA224WMi

29. září 2012, 22.42 | Společnost NEC Display Solutions Europe uvedla na trh zajímavý a cenově dostupný nový LCD monitor v oblíbené řadě komerčních displejů série EA. Displej má IPS panel, praktický design, rozšířené možnosti připojení a díky nabídce funkcí splňuje požadavky náročných zákazníků.

 

 

 

Quentin: novinky Pantone

27. září 2012, 16.52 | Společnost Quentin informovala o technologických novinkách Pantone. V září 2012 Pantone uvedla na trh nový vzorník Pantone SkinTone se 110 pleťovými barvami. A do stávající knihovny Pantone Plus Series přibylo 336 přímých barev s označením Pantone 2001–2336. Patří tam třeba barvy zářivě zelené, odstíny modré, fialové, žluté, oranžové, ale také neutrální šedé. Nové tóny jsou zahrnuty ve všech nových vzornících Plus Series 2012.

 

 

 

"Romano barvaľipen – Romské bohatství"

27. září 2012, 13.42 | Pod tímto názvem se v říjnu 2012 uskuteční výstava fotografií v Hradci Králové v Novém Adalbertinu. Její vernisáž s doprovodným programem se bude konat 1. října. Autorem fotografií je Václav Krejčí. Realizaci výstavy umožnil finanční příspěvek Ministerstva kultury ČR a Statutárního města Hradec Králové. Výstavu organizuje Občanské sdružení Salinger, Komunitní středisko Amaro Phurd-Okružní.

 

 

 

Strana výpisu

... 50 ...

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: