FOMEI a DNP: předváděcí dny v Praze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Digitální fotografie

FOMEI a DNP: předváděcí dny v Praze

17. listopadu 2012, 00.53 | Společnost FOMEI v předváděcím centru U Libeňského pivovaru 2015/10 v Praze 8 uskuteční 28. a 29. 11. 2012 předváděcí dny moderních tiskových řešení EPSON, DNP, µLAB a STUDIO PROFESSIONAL. Akce je určena pro fotografy a provozovatele minilabů, nikoli pro domácí uživatele kompaktní stolní tiskárny za dva tisíce korun. Základem je nexLAB a nejnovější komplexní řešení.

 

Pracovníci FOMEI předvedou všechny technologie výroby inkjetového a termosublimačního fotografického tisku a také všem zájemcům poradí, jak mohou nejlépe taková zařízení nebo celá komplexní řešení pořídit. Na akci budou představena kompletní strojová i softwarová vybavení na výrobu masové a ateliérové fotografie pro provozovny všech velikostí a pro fotografy – profesionály:

 

- tiskové sestavy pro výrobu ateliérové, event a komerční fotografie

- projekt nexLAB NL-2000 a software X-Lab nové generace

- TRIO DESKTOP – fenomén moderního foto-kina

- univerzální fotokiosek pro všechny typy RA4 a suchých labů

- profesionální tiskárny DNP DS80 a DS40

- SnapLab – produkční kiosek „vše v jednom“

- Epson R3000: fine art inkjet pro nadšené hobby fotografy

- archivační inkjet média a tiskové prostředí MIRAGE 2.0

- představení projektu EPSON DIGIgraphie včetně používaných materiálů

- povrchová úprava velkoplošných fotografií – laminační systém DRYTAC

- finalizace výtisků – lakování a napínání pláten

- chybět nebude nabídka fotografického příslušenství pro mnoho značek

- prezentace produktů DRYTAC, DNP, EPSON, ILFORD, HARMAN a dalších

- představitelé společnosti zodpoví otázky možnosti financovaní jednotlivých sestav

 

Po oba dny je na 13. hodinu naplánována přednáška Ing. Jana Kaisera, Ph.D., "Správa barev, barevné chování různých technologií výroby fotografie, média".

 

EPSON DIGIgraphie na výstavě Photokina 2012

 

Obě firmy, FOMEI, a.s., i DNP – Dai Nippon Printing, Co. Ltd., také připravily speciální nabídky, mimo jiné akci "nexLAB + 1 Kč", tedy "pořiďte si nexLAB a zaplaťte ho svou výrobou. FOMEI má také v listopadu tiskárny DNP v akci. FOMEI spolu s DNP nabízejí nákup zařízení bez vstupní investice. Princip je jednoduchý. FOMEI nainstaluje nexLAB na provozovně a ta ho splácí nákupem spotřebního materiálu určeným pro výrobu fitografií. Tiskárny DNP jsou přirozeně zařazené do systému μLAB, lze je pořídit jako součást výhodné sestavy, ale také jako samostatná zařízení pro jiná řešení. Kompletní nabídku najdete na webu FOMEI.com v oddělení Foto-Tisk.

 

Photokina 2012: kvalitní velkoplošný tisk EPSON

 

V nabídce je tiskárna DNP DS-RX1, umožňující tisk lesklých i matných fotografií formátů 10 × 15, 13 × 18 a 15 × 20 cm. Tiskárna má novou konstrukci tiskové hlavy, která šetří spotřebu elektrické energie. Rozlišení tisku je 300 × 300, nebo 600 × 600 dpi, kapacita role je 700 ks fotografií formátu 10 × 15 cm. Cena tiskárny je 18 500 Kč. Zde si můžete otevřít datasheet tiskárny DS-RX1 (PDF, angl.).

 

FOMEI: tiskárny DNP DS-RX1 a DS40

 

Dále je to profesionální termosublimační tiskárna DNP DS-40, umožňující výrobu vysoce kvalitních lesklých i matných fotografií formátů 9 × 13, 10 × 15, 13 × 18 a 15 × 20 (23) cm. Jedinečný tiskový ovladač uživateli dovoluje nastavit rozlišení tisku až 600 × 600 dpi. Tiskárnu DS40 výrobce doporučuje jako ideální řešení do malé fotoprodejny, fotoateliéru, ale protože má nízkou hmotnost i pro event fotografy. Cena tiskárny je 26 900 Kč bez DPH a v dodávce je zdarma materiál pro výrobu 800 ks fotografií formátu 10 × 15 cm v hodnotě 1865 Kč. Zde si můžete otevřít datasheet tiskáren DS40/DS80 (PDF, angl.).

 

Termosublimační tisk a vysokokapacitní systémy DNP NexLAB

 

nexLAB NL2000 DNP je kompaktní vysokokapacitní zařízení pro výrobu fotografií. Umožňuje rychlou výrobu až tří formátů z jednoho zařízení. Kapacita je až 1000 ks/hod. u formátu 10 × 15 cm. Možná je výroba fotografií od formátu 9 × 13 do 20 × 30 cm. Součástí sestavy je plochý skener, PC Tower, pásový dopravník zakázek (sorter). Systém třídí zakázky bez ohledu na mix formátů. Zabere pouze 0,56 m2 podlahové plochy. Možné je doplnit o terminál nebo terminály T3+Tomo. Možný je zadní potisk fotografie (název souboru, čas výroby). Cena: 450 000 Kč bez DPH.

 

nexLAB NL-2000 PRO je kompaktní vysokokapacitní zařízení pro výrobu fotografií. Umožňuje rychlou výrobu až tří formátů z jednoho zařízení. Kapacita je až 1000 ks/hod. u formátu 10 × 15 cm. Možná je výroba fotografií od formátu 9 × 13 do 20 × 30 cm. Součástí sestavy je plochý skener, PC Tower, pásový dopravník zakázek (sorter). Systém třídí zakázky bez ohledu na mix formátů. Součástí dodávky je software μX-Lab(CZ) + PerfectlyClear a samostatné profilace každé tiskárny. Zabere pouze 0,56 m2 podlahové plochy. Možný je zadní potisk fotografie (název souboru, čas výroby). Cena: 499 900 Kč bez DPH.

 

nexLAB NL-2000 PTPC je kompaktní vysokokapacitní zařízení pro výrobu fotografií. Umožňuje rychlou výrobu až tří formátů z jednoho zařízení. Kapacita je až 1000 ks/hod. u formátu 10 × 15 cm. Možná je výroba fotografií od formátu 9 × 13 do 20 × 30 cm. Součástí sestavy je pásový dopravník zakázek (sorter). Systém třídí zakázky bez ohledu na mix formátů. Součástí dodávky je software μX-Lab(CZ) + PerfectlyClear a samostatné profilace každé tiskárny. Možný je zadní potisk fotografie (název souboru, čas výroby). Do sestavy lze zařadit ještě plochý skener a terminál T1/T3 se software μX-Kiosk. Cena: 399 900 Kč bez DPH.

 

A samozřejmě – pro sestavy nexLAB NL-2000 je k dispozici veškerý spotřební materiál. 

 

Předváděcí dny zařízení na výrobu produkční fotografie a moderních tiskových řešení EPSON, DNP, µLAB a STUDIO PROFESSIONAL se konají 28. a 29. 11. 2012 v předváděcím centru FOMEI, a.s., U Libeňského pivovaru 2015/10, Praha 8. Dne 28. listopadu od 11 do 22 hodin a 29. listopadu od 10 do 18 hodin. Více informací najdete na webech FOMEI.com a microLAB.cz.

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Hardware  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: