FOMEI TOP Prešov 2012 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

FOMEI TOP Prešov 2012

12. listopadu 2012, 08.27 | Také v letošním roce bude společnost FOMEI v Prešově představovat novinky ze své bohaté nabídky, především z oblasti studiového vybavení a fotografického tisku. Prezentační akce se zúčastní i NIKON se svými novinkami. Tato největší fotografická akce na východním Slovensku se koná ve čtvrtek 15. 11. 2012.

 

Výstava FOMEI TOP v Prešově provede návštěvníky světem profesionální fotografie. Co vše bude k vidění? Zařízení a příslušenství pro vybavení ateliéru, novinky z výstavy Photokina 2012, stroboskopické blesky, motorické hlavy pro panoramatické a 3D foto, trvalá LEDková světla, sestavy světel pro práci fotografa v exteriéru, bateriové generátory, projekt nexLAB NL-2000 a sw X-Lab nové generace, tiskové sestavy pro výrobu ateliérové, event a komerční fotografie, univerzální fotokiosek pro všechny typy RA4 a suché laby, archivační InkJet média a tiskové prostředí MIRAGE 2.0, fotofinishing, fotografické príslušenství pro různé fotografické značky, nové, zajímavé a praktické produkty značek Marumi, Drytac, DNP, ILFORD, HARMAN.

 

FOMEI TOP Prešov 2012

 

Bonusem bude prezentace novinek značky NIKON. A samozřejmě bude také probíhat doprovodný program. Aktuální informace najdete na webu FOMEI.com a na Facebooku.com/fac.presov. Vstup na akci je bezplatný. Koná se ve Fotoateliéru FAC – ProfiCentru FOMEI, Čsl. armády 29, Prešov.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: