Blackmagic Design Roadshow 2012 v Praze! - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Software

Blackmagic Design Roadshow 2012 v Praze!

5. listopadu 2012, 08.44 | Přijďte navštívit evropské turné BLACKMAGIC DESIGN, které se v Praze zastaví v úterý 6. listopadu 2012. Díky exkluzivním prezentacím profesionálů z oboru se dozvíte více o nabídce produktů Blackmagic Design pro film, broadcast, postprodukci a živou produkci. Účast je zdarma, ale vzhledem k omezené kapacitě je třeba se registrovat na webu.

 

Uznávaný filmař JAMES TONKIN uvádí projekt “A Night at Nine Elms”, který byl kompletně natočen novou BLACKMAGIC CINEMA KAMEROU speciálně pro tuto roadshow. Pronikněte do tajů digitální tvorby filmů, dozvíte se jak vybrat správné objektivy, poznáte rozdíly ve workflow v RAW, dozvíte se o práci s expozicí, světlem a o finálním kolorování v DAVINCI RESOLVE. Vstup je od 12:30, prezentace začínají ve 13:30 hodin.

 

Blackmagic Design Roadshow 2012 v Praze

 

Další prezentace budou o práci v ProRes, jak používat metadata z BLACKMAGIC CINEMA KAMERY ve FinalCutu a předveden bude i kompletní Thunderbolt workflow. Zeiss uvede svoji řadu kvalitních objektivů pro digitální kinematografii s praktickou výukou a ukázkami. Budete mít také příležitost dozvědět se více o Atem Production Switcherech, videohub routerech, Teranex Video Procesorech a o dalších produktech BLACKMAGIC DESIGN pro broadcastery. SYNTEX bude prezentovat doplňkové produkty, jako jsou světla a mikrofony.

 

Zde je odkaz na web s registrací na akci.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Software  

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: