Photo+Adventure 2012 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zprávy

Photo+Adventure 2012

28. října 2012, 18.22 | Po dvou velkých výstavách v Německu, veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně a výstavě Photokina – World of Imaging v Kolíně nad Rýnem, je tu ještě třetí zajímavá akce, druhá největší fotografická výstava v německy mluvících zemích – Photo+Adventure. Koná se 10. a 11. 11. 2012 v Design Centru Linz. Tedy v sousedství, což zvyšuje její atraktivitu pro české fotografy.

 

Veletrh Photo Adventure se konal poprvé v roce 2004 jako malá akce, o kterou projevilo zájem asi 1000 návštěvníků. Poté se konal ve dvouletém cyklu, vždy po mezinárodní výstavě Photokina – World of Imaging, největším světovém veletrhu fotografického a zobrazovacího průmyslu.

 

Photo+Adventure 2012

 

V roce 2010 získal veletrh Photo Adventure nový rozměr, neboť se poprvé uskutečnil v Kongresovém a veletržním centru ve Vídni, kde se sešlo více než 150 vystavovatelů, jejichž expozice a programy přilákaly téměř 14 000 návštěvníků. A od roku 2010 se také veletrh Photo Adventure koná každý rok.

 

A hned další ročník výborně navázal na úspěch z roku 2010, když se počet vystavovatelů zvýšil na 206 a na veletrh přišlo téměř 16 000 návštěvníků. 

 

Photo+Adventure 2012

 

A letošní ročník veletrhu Photo Adventure se bude konat v samotném srdci Rakouska, v Linci. Organizátoři si od toho slibují, že na veletrh bude moci přijet více fotografických nadšenců a návštěvníků, kteří hledají nejrůznější dobrodružství, ze západu Rakouska, z Německa, respektive Bavorska, a samozřejmě také od nás, z Čech.

 

Motto veletrhu je stále stejné: Photo Adventure = Fair Event. A připraven je bohatý doprovodný program, zaměřený hlavně na možnost vyzkoušet si novou techniku, na multimédia, na živé prezentace nejrůznějších dobrodružství a samozřejmoastí jsou různě zaměřené semináře a workshopy, tedy vše, co naprostá většina návštěvníků vyhledává. 

 

Více informací o tomto i minulých ročnících veletrhu, seznam vystavovatelů a také fotografií najdete na webu PhotoAdventure.at.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: