Stolní tiskárny - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

Kodak nabídne dostupný sublimační tisk digitálních fotografií

7. května 2002, 00.00 | Společnost Kodak by měla v blízké době uvést na trh novou sublimační tiskárnu s označením Kodak Professional 8500 Digital Photo Printer. Ta by měla kvalitou tisku i cenou oslovit všechny vážné zájemce o tisk digitálních fotografií.

 

 

 

EPSON přichází se sedmibarevným tiskem fotografií

2. května 2002, 00.00 | Společnost EPSON představila nové modely velkoformátových tiskáren a jeden stolní model fototiskárny využívající nové pigmentové inkousty UltraChrome a sedmibarevný tisk. Co může tato technologie v praxi nabídnout?

 

 

 

Co přinese povinná dvouletá záruka?

5. dubna 2002, 00.00 | Již poměrně brzy se dočkáme zákonem garantované dvouleté záruční doby na veškeré nově prodané zboží, tedy i na celou řadu digitálních zařízení, se kterými se setkáváme při své práci. Co tato změna zákonné normy bude znamenat pro grafický průmysl a běžné spotřebitele?

 

 

 

Canon s důrazem na komplexní digitální řešení

3. dubna 2002, 00.00 | V rámci veletrhu CeBIT 2002 jsme měli možnost se sejít s několika nejvyššími manažery Canonu Europe. Jaké jsou vize a cíle jednoho z nejvýznamnějších hráčů na poli digitálních periférií pro nejbližší období? Co plánuje udělat Canon pro český trh?

 

 

 

Barevný laserový tisk - stabilní evoluce

2. dubna 2002, 00.00 | Všimli jste si toho, že barevný laserový tisk pomaloučku a potichoučku začíná domácnět v nejedné kanceláři či grafickém studiu? Není se čemu divit, jde totiž o velmi vyzrálou technologii, jejíž vývoj stále pokračuje. Jaké jsou aktuální trendy?

 

 

 

Rychle, účinně, barevně!

29. března 2002, 00.00 | Barevných tiskáren bylo na CeBITu představeno povícero - hlavním trendem je rychlost, barevnost a multifunkčnost. V dnešním článku se vrátíme k několika méně známým produktům.

 

 

 

Nové produkty HP - digitální fotografie a multifunkční zařízení

27. března 2002, 00.00 | Tisková konference společnosti HP přinesla také oficiální představení řady konkrétních produktů. Kromě nových serverů, PDA, notebooků a jejich příslušenství to byly produkty v oblasti digitální fotografie a zajímavých multifunkčních zařízení, jejichž technické parametry naleznete v článku.

 

 

 

CeBIT 2002: Xerox - vše pro firmu!

27. března 2002, 00.00 | Nabízíme Vám ohlédnutí za prezentací společnosti Xerox na letošním ročníku veletrhu CeBIT 2002. Jaké produkty a vize prezentovala tato společnost?

 

 

 

Rockový Hewlett-Packard

26. března 2002, 00.00 | HP s největší pravděpodobností schválilo fúzi s Compaquem, české zastoupení pak na rockové konferenci představilo nové produkty a tržní podíly v jednotlivých segmentech působnosti v roce 2001.

 

 

 

4800dpi: inkoustové šílenství nebo realita?

25. března 2002, 00.00 | Hned dva výrobci stolních inkoustových tiskáren se nás snaží přesvědčit, že v budoucnu se neobejdeme bez rozlišení 4.800 dpi, tedy dnes skoro nepředstavitelné přesnosti tisku. Je vůbec možné takovéto přesnosti dosáhnout? A k čemu může být dobrá?

 

 

 

Strana výpisu

... 37 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: