Stolní tiskárny - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Stolní tiskárny

CeBIT 2002: Perličky z inkoustového tisku

18. března 2002, 00.00 | Co představily společnosti Hewlett Packard, Canon, Seiko, Olivetti nebo Epson? Co nového můžeme čekat v oblasti inkoustového tisku v prvním pololetí 2002?

 

 

 

Z CeBitu: Jak HP podporuje Macy?

15. března 2002, 00.00 | Uvedení nových produktů společnosti HP zde na CeBitu se pro nás stalo vhodnou příležitostí pro bližší pohled na podporu HP pro operační systémy Mac OS – jak starší verze (Mac OS 8.6 a Mac OS 9), tak pro nový Mac OS X.

 

 

 

Základní názvosloví: Barevná hloubka

6. února 2002, 00.00 | Co přesně znamená pojem barevná hloubka, kde se s ním můžeme v praxi setkat a jaká barevná hloubka je ideální pro běžnou práci? Odpovědi najdete v tomto článku.

 

 

 

MGI PhotoSuite III SE - darovanému koni ...

1. února 2002, 00.00 | MGI PhotoSuite III není žádnou převratnou novinkou, je však dodáván k celé řadě skenerů, digitálních fotoaparátů a tiskáren, jako startovní řešení pro domácí uživatele. Podívali jsme se tedy trochu podrobněji na to, čím si nás chtějí výrobci hardwaru naklonit.

 

 

 

Jak vytisknout 1.3 Mpix fotku na formát A4?

24. ledna 2002, 00.00 | O tom, co k tomuto odvážnému kroku budete potřebovat, jak vybrat vhodné fotografie, na co dát pozor a kdy od tohoto úmyslu raději upustit a zůstat u menších formátů, pojednává tento článek.

 

 

 

Inkoustový tisk

17. ledna 2002, 00.00 | Jak funguje inkoustový tisk, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými technologickými variantami a kde se s ním můžeme setkat?

 

 

 

HP photosmart 1315 - Fotografie přímo z karty opravdu pohodlně

7. prosince 2001, 00.00 | Přinášíme podrobný rozbor možnosti přímého tisku digitálních fotografií na tiskárně photosmart 1315. Je libo tiskárnu se třemi paměťovými sloty, barevným displejem a řadou funkcí? Ano, i takové zařízení lze u nás za rozumný peníz koupit.

 

 

 

Jak vytvořit "zrcadlový tisk"? Jak konkrétně vytvářet zdarma PDF?

5. prosince 2001, 00.00 | Jedním z dotazů, který se čas od času opakuje v našich konferencích, je problém "zrcadlového" tisku na neposcriptových tiskárnách. A protože je jednou z cest použití formátu PDF, odpovíme zároveň i na další dotaz, spojený s vytvářením PDF souboru pomocí bezplatného Ghostscriptu.

 

 

 

Znovuzrozená sublimace jako ideální fotografický tisk?

4. prosince 2001, 00.00 | Uvažujete o nákupu kvalitní tiskárny pro tisk digitálních fotografií? Rozhodujete se mezi HP, Canonem a Epsonem? Pak by vás mohlo zajímat, že sublimační tisk je v dnešní době ekonomicky velmi lákavou alternativou inkoustovek.

 

 

 

Tally T8106/Plus - levný barevný tisk

30. listopadu 2001, 00.00 | Barevné tiskárny mohou mít nízkou pořizovací cenu a vysoké náklady nebo obráceně. Barevná laserová tiskárna Tally T8106 patří do druhé kategorie.

 

 

 

Strana výpisu

... 38 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: