VSE - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

Nejlepší Matte Painteři světa (3. část): Alp Altiner

15. srpna 2011, 00.00 | Opět se vracíme k seriálu o nejlepších novodobých matte painterech, abychom si tentokrát představili Alpa Altinera, všestranného umělce, který pracoval na filmech jako 300, Superman Returns, X-Men: The Last Stand či Speed Racer.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (19. část)

12. srpna 2011, 00.00 | Každý den se všude kolem nás odehrává spousta zajímavého. Čas od času ale význam anebo pompéznost okolních událostí nabude takzvaně celospolečenského významu.

 

 

 

Type 3.0: editor vektorových písem za babku

12. srpna 2011, 00.00 | Type je prakticky neznámý, zato však vzhledem ke své nízké ceně až překvapivě funkční editor vektorových písem ve formátech OpenType a TrueType, který může dobře posloužit při úpravách stávajících fontů, jejich konverzi, nebo při designu nových variant písem.

 

 

 

Nový software pro Macy

11. srpna 2011, 00.00 | Apple vydal utilitu Lion Recovery Disk Assistant a drobné aktualizace programů Logic Pro 9 a Logic Express 9. Vývojáři dostali novou beta verzi Mac OS X 10.7.2 a klientského softwaru pro iCloud. A Skype 5.3 pro Mac doplňuje podporu HD videohovorů a Lionu.

 

 

 

Nové bezdrátové základnové stanice Applu poskytují vyšší výkon a lepší dosah

11. srpna 2011, 00.00 | AnandTech podrobně otestoval nové modely AirPort Extreme Base Station a Time Capsule a zjistil, že jejich přenosové rychlosti a dosah WiFi připojení se významně zlepšily.

 

 

 

Epson Stylus SX130 – cenově dostupné multifunkční zařízení

11. srpna 2011, 00.00 | Svůj nový model výrobce nabízí v první řadě domácím uživatelům, kteří vyžadují kompaktní multifunkční zařízení umožňující snadný tisk za přijatelnou cenu, kopírování a skenování. Jednoduché nastavení a snadné použití umožňuje také ovládací panel se čtyřmi tlačítky.

 

 

 

Acer TravelMate 8481

11. srpna 2011, 00.00 | Tenký, lehký, ale výkonný notebook na cesty se 14palcovým displejem, dobrým zabezpečením a delší výdrží baterie. Používá procesory Intel Core druhé generace, které provádějí firemní aplikace o 60 % rychleji než procesory předchozí generace a inteligentně přizpůsobují výkon prováděné úloze, což přispívá k rychlejší odezvě multitaskingu i k efektivnímu využití energie.

 

 

 

CINEMA 4D – zarovnání více UV map na jednom plátně

11. srpna 2011, 00.00 | Pokud to lze, je klíčem k úspěchu zjednodušování. Například je vhodné, abychom měli ve scéně co nejmenší počet materiálů a proč tedy nespojovat objekty právě podle materiálů. Jenže pokud mají materiály unikátní textury, pak musíme na plátně správně zarovnat UV souřadnice těchto objektů tak, aby se nepřekrývali. Dnes se podíváme na to, jak tuto prekérní situaci vyřešit.

 

 

 

Quark zakoupen investiční firmou: Jaká budoucnost čeká QuarkXPress?

10. srpna 2011, 00.00 | Poměrně překvapivě byla 9. srpna zveřejněna zpráva, že společnost Quark zakoupila kalifornská investiční firma Platinum Equity. Jaký vliv bude mít tato akvizice na budoucnost QuarkXPressu a dalších řešení nabízených dnes pod značkou Quark?

 

 

 

Jak nejčastěji nosíme své fotovybavení

10. srpna 2011, 00.00 | Nosíme své fotografické vybavení nejčastěji v brašně, batohu, v bederním pásu, jen volně v ruce či na krku, anebo ve stylovém pouzdru? Anketa na Fotografování.cz ukázala, že preferujeme fotobrašny.

 

 

 

Strana výpisu

... 28 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: