VSE - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

Veletrh Svět reklamy – pro úspěšnou reklamu

9. září 2011, 00.00 | Každá firma potřebuje reklamu a marketingovou komunikaci. A v každé firmě je člověk, který za reklamu zodpovídá – vymýšlí strategii, zadává výrobu, připravuje reklamní kampaně. A právě na tyto manažery cílí 6. ročník prezentačního veletrhu Svět reklamy, který se uskuteční 20.září 2011 v Interhotelu Voroněž v Brně a o 14 dní později 4.října 2011 v hotelu Diplomat v Praze – 4. ročník. 

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (23. část)

9. září 2011, 00.00 | Ostřílení lovci fotografických okamžiků (už když se zamyslíte nad vlastním smyslem toho posledního slova, cítíte rychlost a pomíjivost, v něm zakódovanou) nebo také takzvaných momentek vám jistě potvrdí, že na technické výbavě nezáleží zdaleka tolik, jako na vlastních schopnostech fotografa.

 

 

 

Epson Stylus Photo R2000 v praxi

8. září 2011, 00.00 | Tato inkjetová fotografická tiskárna do formátu A3+ doplňuje starší model R1900 a nejnovější R3000. Na kvalitě tisku se podílí pigmentové inkousty Epson UltraChrome Hi-Gloss2 v samostatných kazetách. Typ inkoustu a technologie tisku vytváří fotografie s vysokým leskem a o 50 % větší zásobníky inkoustu, které mají objem 17 ml, jsou praktičtější, neboť je uživatel může vyměňovat méně často.

 

 

 

Carousel: sdílení a editace digitálních fotografií podle Adobe

8. září 2011, 00.00 | Společnost Adobe představila nové, značně zajímavé řešení, dovolující sdílet a upravovat digitální fotografie napříč zařízeními a platformami, iPadem počínaje a desktopem konče. Přináší Carousel revoluci ve zpracování digitální fotografie?

 

 

 

CINEMA 4D R13: nové funkce a vlastnosti programu (1)

8. září 2011, 00.00 | Je již asi dostatečně opakovanou skutečností, že MAXON, společnost vyvíjející 3D modelovací, animační a renderovací řešení CINEMA 4D, ohlásil již před měsícem novou verzi svého programu. Ta byla právě uvolněna do prodeje, a tak můžeme začít zkoumat, co že je v aplikaci nového. Začneme samozřejmě uživatelským rozhraním a základními modelovacími funkcemi.

 

 

 

Víme, jaké fotografické téma favorizujete na Digiforu

7. září 2011, 00.00 | Srpnová anketa na Fotografování.cz vás vedla k zamyšlení nad otázkou Jaké fotografické téma bych chtěl (-a) vidět na Digiforu? Relativní vyrovnanost, s jakou ti z vás, kteří se naší ankety zúčastnili, rozdělili své hlasy, svědčí o tom, že si především přejete tématickou pestrost.

 

 

 

Maya: realistické texturování (3)

7. září 2011, 00.00 | V dnešním, posledním díle seriálu o texturování vytvoříme bump a specular textury a dokončíme tak texturování ukázkové scény.

 

 

 

Epson Stylus SX535WD – multifunkce pro domácí uživatele

6. září 2011, 00.00 | Nové vícefunkční zařízení je řešeno obdobně jako model BX535WD, určený pro malé a střední podniky, ale výrobce je směřuje hlavně do aktivních domácností. Je kompaktní, nemá tedy velké nároky na místo, je pružně použitelné, umožňuje snadno a rychle tisknout, skenovat a kopírovat. A díky Wi-Fi rozhraní a funkci tisku bez použití počítače je použitelné odkudkoli v domě.

 

 

 

Final Cut Pro X - 5. Architektura a využití zdrojů

6. září 2011, 00.00 | Bylo-li na starém Final Cutu Pro něco, co uživatele frustrovalo, bylo to nepříliš kvalitní jádro aplikace. Původní Final Cut pamatoval ještě doby Mac OS 9 a neblahé dědictví C++ Carbonu a podobných nepěkností se s ním táhlo až do konce.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-FZ150 s 24násobným optickým zoomem

6. září 2011, 00.00 | Nový „High Zoom Pro“ nabízí objektiv s proměnným ohniskem o velkém rozsahu a se začátkem v příjemně širokoúhlé oblasti záběru, vysoce citlivý snímač typu MOS, velmi dobré operační časy včetně rychlého souvislého snímání, široký výběr režimů expozice a praktických i zábavních funkcí včetně možnosti pořizovat 3D obraz a stereofonní Full HD video s možností využívat během natáčení autofokus, zoom a aktivní režim stabilizace obrazu Power O.I.S. A má výklopný blesk i aktivní sáňky na blesky externí.

 

 

 

Strana výpisu

... 22 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: