Stolní tiskárny - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Stolní tiskárny

Canon imagePROGRAF iPF8300: více barev ve velkém formátu

8. září 2010, 00.00 | Společnost Canon obměnila svoji řadu profesionálních velkoformátových tiskáren imagePROGRAF a přinesla zde několik zásadních zlepšení oproti předešlé generaci. Přehled nových vlastností a zejména pak výsledky řady testů a souhrn praktických postřehů spojených s danou tiskárnou přinášíme v této obsáhlé recenzi.

 

 

 

Zajímavá aplikace na tisk digitálních negativů od HP

6. září 2010, 06.00 | Společnost HP přibližně před měsícem představila exkluzivní software pro umělecké fotografy, který na HP tiskárně Designjet Z3200 dovolí tisknout průhledné velkoformátové negativy. Dnes již tato zpráva samozřejmě není žádnou novinkou, přesto si podle nás speciální aplikace od společnosti HP zaslouží, abychom o ní napsali několik řádek.

 

 

 

Epson Stylus Photo PX820FWD a PX720WD: bitevní křižníky připlouvají

30. srpna 2010, 00.00 | Po nedávno uvedených novinkách nyní představuje společnost Epson dvojici nadupaných multifunkčních tiskáren - Stylus Photo PX820FWD a Stylus Photo PX720WD. Jedná se o modely stále populárnějšího konceptu 3 v 1, které nabídnou dále například podporu bezdrátového přenosu (Wi-Fi), ethernetové rozhraní, automatický podavač dokumentů nebo duplexní tisk již v základní konfiguraci.

 

 

 

Canon představil zbrusu nové fototiskárny i skenery

24. srpna 2010, 00.00 | Canon představil na sklonky srpna několik nových fotografických tiskáren, multifunkčních zařízení i fotografických skenerů. Konkrétně se jedná o populární modely PIXMA, sublimační tiskárnu SELPHY a skenery CanoScan. Co nám nově představené novinky mohou nabídnout?

 

 

 

Epson představuje nové inkoustové tiskárny pro léto 2010

29. července 2010, 00.00 | Společnost Epson představuje letní novinky pro následující období. Konkrétně se jedná o inkjetové tiskárny a multifunkce řady „Stylus“ a „Office“, směřující do segmentu SOHO (domácí tisk a malé kanceláře). Nové produkty jsou zaměřeny na uživatelský komfort, vyšší rychlost ale též tiskovou kvalitu a bohatší funkční výbavu (například možnost bezdrátového připojení). Na co se tedy můžeme těšit a co od novinek očekávat?

 

 

 

HP uvádí nové profesionální modely v segmentu LFP

18. června 2010, 00.00 | Společnost Hewlett-Packard uvádí na trh několik novinek z oblasti profesionálních LFP tiskáren. Jedná se o zařízení, směřující do profesionálních sfér a technických oblastí tisku (CAD, GIS), které posilují řady tiskáren Designjet Z a T. Konkrétně jde o modely: HP Designjet T770, Designjet T1200HD, Designjet Z5200 a model Designjet 111. Co tyto novinky mohou nabídnou?

 

 

 

sRGBprint: Tiskneme fotografie v produkčním prostředí

19. května 2010, 00.00 | Společnost Konica Minolta uvádí na trh ve spolupráci s Grafií.cz a EIZO zcela unikátní tiskové řešení sRGBprint, které má za cíl uspokojit náročnější zadavatele (profesionální fotografy) z oblasti fotografického tisku v produkčním prostředí. A to s výrazně nižšími náklady než jsme byli doposud zvyklí u klasického inkjetového tisku.

 

 

 

HP uvádí nová zařízení a nové funkce

30. dubna 2010, 00.00 | Společnost HP uspořádala tiskovou konferenci, na níž představila nové produkty pro následující období. Jedná se o barevné i černobílé tiskárny, dále multifunkce a také nový skener. Všechny představené produkty navíc disponují též zcela novými funkcemi, které mají uživatelům zpříjemnit a zjednodušit práci. Více informací o novinkách v našem článku...

 

 

 

Canon představil nové velkoformátové tiskárny iPF6300 a iPF8300

14. dubna 2010, 00.00 | Canon představil tři novinky ve svém velkoformátovém portfoliu a to se šířkou 24 a 44 palců. Modely iPF6300, iPF6350 a iPF8300 používají nový typ tiskové hlavy, nové inkousty a v neposlední řadě se mohou pochlubit přepracovanou správou barev. V čem se přesně liší od svých předchůdců?

 

 

 

Xerox Phaser 7500DX: barevná laserová tiskárna v podrobném testu

16. března 2010, 00.00 | Barevná laserová LED tiskárna Xerox Phaser 7500DX pro formát A3 je samotným výrobcem řazena spíše do kategorie office zařízení. Nedávno jsme ji nicméně otestovali s ohledem na kvalitu a rychlost produkčního tisku a možnost využití při digitálním nátisku. Výsledky našich zjištění přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Strana výpisu

8 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: