Stolní tiskárny - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Stolní tiskárny

XANTÉ Ilumina 502 Digital Color Press: špičkové tiskové zařízení v praxi

15. ledna 2009, 00.00 | Společnost Xanté uvedla v létě nové digitání tiskové zařízení Ilumina 502 Digital Color Press. Daná tiskárna nabízí jak bohatou funkční výbavu, spolehlivost a vysokou rychlost tisku, tak i kvalitní výstupy a schopnost tisku na média s vysokou gramáží. A jak dopadlo toto zařízení v našem redakčním testu?

 

 

 

Epson Stylus SX600FW: dobře vybavená multifunkce

25. listopadu 2008, 00.00 | Epson uvádí novou multifunkční tiskárnu Stylus SX600FW. Zařízení je vybaveno skenerem, tiskárnou a faxem, kromě toho nabídne též automatický podavač dokumentů, podporu Wi-Fi technologie nebo čtečku paměťových karet...

 

 

 

Epson Stylus Photo PX700W: dostupná a vybavená fototiskárna

13. listopadu 2008, 00.00 | Společnost Epson uvádí dostupnou a dobře vybavenou multifunkční tiskárnu pro tisk fotografií ve vysokém rozlišení. Novinka se jmenuje Epson Stylus Photo PX700W aneb "Nová éra domácího tisku fotografií právě začíná!"

 

 

 

Nový Epson Disckproducer PP-100: Megaloman fotorealistického potisku DVD/CD včetně jejich vypálení

26. října 2008, 00.00 | Společnost Epson uvedla před několika dny nové multifunkční zařízení Diskproducer PP-100, které dokáže, vedle vypalování DVD/CD disků také zhotovování jejich fotorealistického potisku.

 

 

 

Canon solution day: vstupte do světa profesionálního tisku!

16. října 2008, 00.00 | Nedávno Canon uspořádal celodenní Open House, kde prezentoval své aktuální produkty z oblasti profesionálního digitálního a inkjetového tisku. K vidění byly jak tiskárny pro amatérské uživatele (segment SOHO – domácí tisk a malé kanceláře), tak i komplexní profesionální řešení, určená pro korporátní sféru a polygrafický průmysl.

 

 

 

HP posiluje segment domácího tisku a malých kanceláří

7. října 2008, 00.00 | Hewlett-Packard posiluje segment SOHO a uvádí na trh několik dalších novinkových modelů z řad laserových i inkjetových barevných tiskáren. Jak se již v dnešní době stává čím dál větším trendem, multifunkčním zařízením je věnován stále širší prostor na trhu.

 

 

 

Canon představuje nové inkjety do LFP segmentu

1. října 2008, 00.00 | Společnost Canon představila prostřednictvím právě proběhnuvší Photokiny dvojici novinek z oblasti velkoformátového tisku – Canon iPF6000S a iPF6200. Jedná se o velkoformátové tiskárny pracující na základě 8barevných, resp. 12barevných oddělených inkoustů a umožňující tisk do formátu až A1.

 

 

 

Co nového vaří ve své kuchyni Lexmark?

29. září 2008, 00.00 | Společnost Lexmark představila nové produkty a služby pro poslední čtvtletí roku 2008. Mezi novinkami v portfoliu tohoto výrobce jsou jak laserové, tak inkoustové tiskárny, ale nechybí ani zajímavosti typu nových balení inkoustů, služeb či výhodných pronájmů.

 

 

 

Fujifilm QS-70: Domácí tisk fotografií snadno a levně?

8. září 2008, 00.00 | Našim redakčním testem prošla termo-sublimační fototiskárna QS-70, která nabízí tisk fotografií 10x15cm bez použití počítače s náklady pod sedm korun padesát haléřů na kus. Navíc tiskárna samotná stojí necelé tři tisíce. Vyplatí se tato investice?

 

 

 

HP ColorLaser CP1215: levná barevná laserová tiskárna

2. září 2008, 00.00 | Ceny tiskáren padají jako hrušky a už nějaký čas si můžete pořídit inkoustový model za 800 Kč s DPH a multifunkční variantu jen o tři stovky dráž. Výrobci proto zaútočili také na segment využívající laserovou technologii, kde černobílou tiskárnu koupíte za necelé dvě tisícovky a barevnou pod 4 000 Kč. Novinka HP není nejlevnější ze všech, ale nabízí vyrovnaný výkon a jednoduchou instalaci.

 

 

 

Strana výpisu

10 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: